Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5320 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 621 779 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 334 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 712 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 239 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 280 181 мың теңге;
2) шығындар – 3 699 251 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 990 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 438 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 448 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -103 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 103 462 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 16.03.2017 № 69/14 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 17.08.2017 № 94/19 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 08.11.2017 № 98/21 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 20.12.2017 № 104/22 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2017 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде мына көлемдер ескерілсін:
облыстық бюджеттен Успен ауданының бюджетіне берілетін 2 059 162 мың теңге сомасындағы субвенциялар;
дамытуға арналған нысанылы трансферттер 1 023 748 мың теңге сомасында;
нысаналы ағымдағы трансферттер 197 271 мың теңге сомасында.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 17.08.2017 № 94/19 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 08.11.2017 № 98/21 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 20.12.2017 № 104/22 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3. 2017 жылға арналған Успен ауданының бюджетін атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2017 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтері кесіндісінде бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 22 декабря 2016 года № 54/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2017 года № 5320. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского района на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 621 779 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 334 647 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 712 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 239 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 280 181 тысячи тенге;
2) затраты – 3 699 251 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 990 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 438 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 448 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -103 462 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 103 462 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 16.03.2017 № 69/14 (вводится в действие с 01.01.2017); от 17.08.2017 № 94/19 (вводится в действие с 01.01.2017); 08.11.2017 № 98/21 (вводится в действие с 01.01.2017); от 20.12.2017 № 104/22 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть в бюджет Успенского района на 2017 год объемы:
субвенции передаваемых из областного бюджета в бюджет Успенского района в сумме 2 059 162 тысяч тенге;
целевых трансфертов на развитие в сумме 1 023 748 тенге;
целевых текущих трансфертов в сумме 197 271 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 17.08.2017 № 94/19 (вводится в действие с 01.01.2017); 08.11.2017 № 98/21 (вводится в действие с 01.01.2017); от 20.12.2017 № 104/22 (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Успенского района на 2017 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов Успенского района на 2017 год согласно приложению 5.

5. 2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған Успен ауданының жергілікті атқарушы органдарының резерві 30,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 17.08.2017 № 94/19 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 08.11.2017 № 98/21 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
7. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
8. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению 6.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Успенского района на 2017 год в сумме 30,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 17.08.2017 № 94/19 (вводится в действие с 01.01.2017); 08.11.2017 № 98/21 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.

9. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған Успен ауданының бюджеті туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
Сессия төрағасы А. Ви
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
(VI сайланған XI кезекті
сессиясы) № 54/11 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 20.12.2017 № 104/22 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете Успенского района на следующий плановый период.
Председатель сессии А. Ви
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(ХІ очередная сессия, VI созыв)
от 22 декабря 2016 года № 54/11
Бюджет района на 2017 год
(с изменениями)
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 20.12.2017 № 104/22 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование