Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы "Шарбақты ауданының тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 41/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 14/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 наурызда № 4948 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 49/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 21.02.2018 № 49/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-4 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына сәйкес Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы "Шарбақты ауданының тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 41/2 қаулысына (№ 4340 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 наурызда тіркелген, аудандық № 11 "Маралды" газетінде 2015 жылғы 19 наурызда, аудандық № 11 "Трибуна" газетінде 19 наурызда жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шарбақты ауданының тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережесінде:
16 тармағы келесі "Тұрғын үй қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты және жергілікті атқарушы органдар басшылығын үйлестіруді жүзеге асыру." сөйлемімен толықтырылсын;
19 тармағы келесі тармақшалармен толықтырылсын:
4) Қазақстан Республикасының заң актілеріне сәйкес азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етеді;
5) тұрғын үй қорын басқару саласындағы мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;
6) тұрғын үй қорын сақтау және тиісті пайдалану бойынша іс-шараларды ұйымдастыруды қамтамасыз етеді;

О внесении дополнений в постановление акимата района от 05 февраля 2015 года № 41/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 28 января 2016 года № 14/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2016 года № 4948. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 21 февраля 2018 года № 49/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 21.02.2018 № 49/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 10-4 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 05 февраля 2015 года № 41/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 марта 2015 года № 4340, опубликованное 19 марта 2015 года в районной газете "Маралды" № 11, 19 марта 2015 года в районной газете "Трибуна" № 11) следующие дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить следующим предложением "Осуществление государственной политики и координации руководства местных исполнительных органов в области жилищных отношений.";
пункт 19 дополнить следующими подпунктами:
4) обеспечивает жильем отдельные категории граждан в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан;
5) осуществляют государственный контроль в сфере управления жилищным фондом;
6) обеспечивают организацию мероприятий по сохранению и надлежащей эксплуатации жилищного фонда;

7) коммуналдық тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастырады;
8) тұрғын үй қорына түгендеу жүргізеді;
9) Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде көзделген шарттармен және Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен тұрғын үйлерді коммуналдық тұрғын үй қорынан азаматтардың меншігіне беруді жүзеге асырады;
10) энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы іс-шараларды тиісті ауданның, облыстық маңызы қаланың даму бағдарламасына енгізуді қамтамасыз етеді, сондай-ақ энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласында ақпараттық қызметті жүзеге асырады;
11) энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласында мемлекеттік саясатты жүргізуді қамтамасыз етеді;
12) ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) су құбырларын, тазарту құрылыстарын, жылу мен электр желiлерiн және басқа да көлiктiк және инженерлiк инфрақұрылымдар объектiлерiнiң пайдалануды ұйымдастырады;
13) Қазақстан Республикасының көлік саласындағы заңнамасына сәйкес жолаушылар тасымалын ұйымдастырады;
14) аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) маңызы бар жолдарды салуды, пайдалануды және күтiп ұстауды ұйымдастырады;
15) қоғамдық орындарды абаттандыру және сыртқы безендiру мәселелерiн шешедi;
16) Қазақстан Республикасының ақпараттандыру туралы заңнамасына сәйкес өз құзыретi шегiнде ақпараттық жүйелердi пайдалана отырып, электрондық қызметтер көрсетедi;
17) жергілікті мемлекеттік басқару мүддесі бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасымен жергілікті атқарушы органдарына жүктелген өзге уәкілеттікті жүзеге асырады;
18) Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу және концесссия туралы заңнамасына сәйкес жалпы пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, елді мекенді кенттердің көше құрылысы, құрылысты қайта жаңарту, жөндеу және қамтамасыз ету жұмысын ұйымдастыру;
19) аудандық маңызы бар жалпы пайдаланылатын автомобиль жолдарын, елді мекенді кенттердегі көше желісін басқару.
2. "Шарбақты ауданының тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте Ережеге енгізілген толықтыруларды әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ыбыраев

7) организует сохранение коммунального жилищного фонда;
8) проводит инвентаризацию жилищного фонда;
9) осуществляет передачу в собственность граждан жилищ из коммунального жилищного фонда на условиях, предусмотренных законодательными актами Республики Казахстан, и в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
10) обеспечивает включение мероприятий по энергосбережению и повышению энергоэффективности в программу развития соответствующего района, города областного значения, а также осуществляет информационную деятельность в области энергосбережения и повышения энергоэффективности;
11) обеспечивает проведение государственной политики в области энергосбережения и повышения энергоэффективности;
12) организует эксплуатацию водопроводов, очистных сооружений, тепловых и электрических сетей и других объектов транспортной и инженерной инфраструктуры района (города областного значения);
13) организует перевозки пассажиров в соответствии с законодательством Республики Казахстан в сфере транспорта;
14) организует строительство, эксплуатацию и содержание дорог районного (города областного значения) значения;
15) решает вопросы благоустройства и внешнего оформления общественных мест;
16) в пределах своей компетенции оказывает электронные услуги с применением информационных систем в соответствии с законодательством Республики Казахстан об информатизации;
17) осуществляют в интересах местного государственного управления иные полномочия, возлагаемые на местные исполнительные органы законодательством Республики Казахстан;
18) организация работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог общего пользования районного значения, улиц населенных пунктов в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках и о концессиях;
19) управление сетью автомобильных дорог районного значения общего пользования, улиц населенных пунктов.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района" обеспечить государственную регистрацию дополнений в Положение в установленном законодательством порядке в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ибраев