Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 наурыздағы № 260/72 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 сәуірде № 5043 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106–бабының 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Трибуна" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2987504" сандары "2997576" деген сандармен ауыстырылсын;
"10642" сандары "27438" деген сандармен ауыстырылсын;
"2495130" сандары "2488406" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2987504" сандары "3010943" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "- 3504" сандары "- 16871" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "3504" сандары "16871" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 марта 2016 года № 260/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 апреля 2016 года № 5043. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.12.2016 № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Маралды", 14 января 2016 года в районной газете "Трибуна", 21 января 2016 года в районной газете "Маралды", 21 января 2016 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2987504" заменить цифрами "2997576";
цифры "10642" заменить цифрами "27438";
цифры "2495130" заменить цифрами "2488406";
в подпункте 2) цифры "2987504" заменить цифрами "3010943";
в подпункте 5) цифры "- 3504" заменить цифрами "- 16871";
в подпункте 6) цифры "3504" заменить цифрами "16871";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития.

11068
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10718
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
249
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96526
1
Ауыл шаруашылығы
46218
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27601
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
27601
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
18617
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15377
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
661
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2579
6
Жер қатынастары
14510
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14510
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8943
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2551
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35798
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35798
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35798
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12615
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12615
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12615
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9583
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
12
Көлiк және коммуникация

11068
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10718
014
Капитальные расходы государственного органа
101
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
249
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
96526
1
Сельское хозяйство
46218
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27601
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27601
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
18617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15377
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
661
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
2579
6
Земельные отношения
14510
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14510
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8943
004
Организация работ по зонированию земель
2551
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000
007
Капитальные расходы государственного органа
16
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35798
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35798
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35798
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12615
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12615
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12615
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9583
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3000
015
Капитальные расходы государственного органа
32
12
Транспорт и коммуникации