Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 17/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 шілдеде № 5159 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2997576" сандары "3304798" деген сандармен ауыстырылсын;
"478847" сандары "594056" деген сандармен ауыстырылсын;
"27438" сандары "27579" деген сандармен ауыстырылсын;
"2488406" сандары "2680278" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3010943" сандары "3318165" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының аудандық бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 июня 2016 года № 17/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 июля 2016 года № 5159. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.12.2016 № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Маралды", 14 января 2016 года в районной газете "Трибуна", 21 января 2016 года в районной газете "Маралды", 21 января 2016 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2997576" заменить цифрами "3304798";
цифры "478847" заменить цифрами "594056";
цифры "27438" заменить цифрами "27579";
цифры "2488406" заменить цифрами "2680278";
в подпункте 2) цифры "3010943" заменить цифрами "3318165";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.