Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қарашадағы № 36/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қарашада № 5265 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Трибуна" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3304540" сандары "3266109" деген сандармен ауыстырылсын;
"594056" сандары "584061" деген сандармен ауыстырылсын;
"27585" сандары"24399" деген сандармен ауыстырылсын;
"2885" сандары "2629" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 – 2018 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 11 ноября 2016 года № 36/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 ноября 2016 года № 5265. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.12.2016 № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Маралды", 14 января 2016 года в районной газете "Трибуна", 21 января 2016 года в районной газете "Маралды", 21 января 2016 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3304540" заменить цифрами "3266109";
цифры "594056" заменить цифрами "584061";
цифры "27585" заменить цифрами "24399";
цифры "2885" заменить цифрами "2629";