Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 38/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 5299 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабының 1, 5-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 69/9 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Трибуна" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3266109" сандары "3248691" деген сандармен ауыстырылсын;
"584061" сандары "568010" деген сандармен ауыстырылсын;
"24399" сандары "24395" деген сандармен ауыстырылсын;
"2629" сандары "2909" деген сандармен ауыстырылсын;
"2655020" сандары "2653377" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3279476" деген сандары "3262058" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының аудандық бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Смакова
Аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 14 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14 декабря 2016 года № 38/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 декабря 2016 года № 5299. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.12.2016 № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 69/9 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Маралды", 14 января 2016 года в районной газете "Трибуна", 21 января 2016 года в районной газете "Маралды", 21 января 2016 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3266109" заменить цифрами "3248691";
цифры "584061" заменить цифрами "568010";
цифры "24399" заменить цифрами "24395";
цифры "2629" заменить цифрами "2909";
цифры "2655020" заменить цифрами "2653377";
в подпункте 2) цифры "3279476" заменить цифрами "3262058";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Д. Смакова
Секретарь районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 декабря 2016 года