V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XLVII кезектен тыс сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 қантардағы № 403 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 ақпанда № 1250 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, депутаттардың ұсыныстары бойынша V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы XLVII кезектен тыс сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1241 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жолдағы "12 655 268" сандары "12 665 268" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"356 592 455" сандары "364 899 050,8" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 847,4 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу-1 847,4 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық – - 8 308 443,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 308 443,2 мың теңге;"
6-тармақтағы "3 363 093" сандары "3 474 856,8" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 449 883" сандары "1 539 474" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "14 663 957" сандары "15 092 270" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "69 974 411" сандары "73 201 867,4" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "51 954 517" сандары "52 249 922,9" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "7 927 223" сандары "10 007 122" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "25 065 816" сандары "25 619 912" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "26 473 978" сандары "26 581 901" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "9 729 698" сандары "9 959 605,3" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "2 261 801" сандары "2 317 954" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Алматы от 27 января 2016 года № 403. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 10 февраля 2016 года № 1250. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по инициативе депутатов маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1241, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2015 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
в строке "поступлениям от продажи основного капитала" цифры "12 655 268" заменить цифрами "12 665 268";
в подпункте 2):
цифры "356 592 455" заменить цифрами "364 899 050,8";
пункт 1 дополнить подпунктами следующего содержания:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 847,4 тысяча тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 847,4 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – -8 308 443,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8 308 443,2 тысяча тенге.";
в пункте 6 цифры "3 363 093" заменить цифрами "3 474 856,8";
в пункте 7 цифры "1 499 883" заменить цифрами "1 539 474";
в пункте 8 цифры "14 663 957" заменить цифрами "15 092 270";
в пункте 9 цифры "69 974 411" заменить цифрами "73 201 867,4";
в пункте 10 цифры "51 954 517" заменить цифрами "52 249 922,9";
в пункте 11 цифры "7 927 223" заменить цифрами "10 007 122";
в пункте 12 цифры "25 065 816" заменить цифрами "25 619 912";
в пункте 13 цифры "26 473 978" заменить цифрами "26 581 901";
в пункте 14 цифры "9 729 698" заменить цифрами "9 959 605,3";
в пункте 15 цифры "2 261 801" заменить цифрами "2 317 654";

16-тармақтағы "1 255 262" сандары "1 255 506" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "32 164 490" сандары "32 187 026" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "12 573 283" сандары "12 676 052,4" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
L сессиясының төрағасы Б. Садықов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының L сессиясының
2016 жылғы 27 қаңтардағы
№ 403 шешіміне
1 қосымша
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XLVII сессиясының
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 395 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

в пункте 16 цифры "1 255 262" заменить цифрами "1 255 506";
в пункте 17 цифры "32 164 490" заменить цифрами "32 187 026";
в пункте 18 цифры "12 573 283" заменить цифрами "12 676 052,4";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы А. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной XLVII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва Б. Садыков
Секретарь
маслихата города Алматы V-го созыва К. Казанбаев
Приложение 1
к решению L-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва
от 27 января 2016 года № 403
Приложение 1
к решению внеочередной
XLVII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва
от 10 декабря 2015 года № 395
Бюджет города Алматы на 2016 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 351 953,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 030 155,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 798,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
291 020,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
291 020,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 347 626,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
22 349,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 325 277,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 452,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 452,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
3 475 883,0
1
2
3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 945,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
248 539,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 033 261,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
276 586,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
221 971,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
112 891,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
240 269,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
23 933,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
148 488,0
05
Денсаулық сақтау
52 249 922,9
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
853 792,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
853 792,0

381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 351 953,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 030 155,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 798,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
291 020,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
291 020,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 347 626,0
018
Организация профессионального обучения
22 349,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 325 277,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
1 452,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 452,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
3 475 883,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
169 945,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
248 539,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 033 261,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
276 586,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
221 971,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
112 891,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
240 269,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 933,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
148 488,0
05
Здравоохранение
52 249 922,9
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
853 792,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
853 792,0

353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 373 988,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
857 842,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
330 372,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
185 774,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 412 757,5
1
2
3
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
6 000,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 406 757,5
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
19 967 324,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 620 476,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
192 232,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
989 372,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
597 809,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 264 848,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 126 242,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 838 197,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
149 200,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 188 948,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
20 216 324,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 797 997,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16 749 368,0
1
2
3
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 205 070,0

353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 373 988,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
857 842,0
006
Услуги по охране материнства и детства
330 372,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
185 774,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 412 757,5
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
6 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 406 757,5
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
19 967 324,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 620 476,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
192 232,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
989 372,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
597 809,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 264 848,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 126 242,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 838 197,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
149 200,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 188 948,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
20 216 324,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 797 997,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16 749 368,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 205 070,0

3 074 763,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
557 234,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
866 875,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
136 565,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
219 155,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 021 384,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
500 295,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 403,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
119 532,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 051,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
230 656,0
1
2
3
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
153 447,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 919,0
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
76 917,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
76 067,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
850,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25 619 912,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
1 169 187,6
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 169 187,6
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 471,0
031
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 471,0
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
28 737,0
033
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 737,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

3 074 763,0
009
Социальная поддержка инвалидов
557 234,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
866 875,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
136 565,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
219 155,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 021 384,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
500 295,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
119 532,0
026
Капитальные расходы государственного органа
2 051,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
230 656,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
153 447,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
27 919,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
27 919,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
76 917,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
76 067,0
003
Капитальные расходы государственного органа
850,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25 619 912,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
1 169 187,6
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 169 187,6
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 471,0
031
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
6 471,0
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
28 737,0
033
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
28 737,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

9 262 405,2
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
9 262 405,2
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
697 200,1
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
697 200,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2 317 654,0
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
414 722,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 714,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 800,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
123 442,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
1
2
3
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
27 290,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 552,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
109 200,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
364 972,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
364 972,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 160 399,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 323,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
920 400,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
11 524,0
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
128 152,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
307 817,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 864,0
006
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру

9 262 405,2
012
Развитие теплоэнергетической системы
9 262 405,2
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
697 200,1
029
Развитие газотранспортной системы
697 200,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2 317 654,0
375
Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы
414 722,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
146 714,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 800,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
123 442,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
27 290,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 552,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
109 200,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
364 972,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
364 972,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
1 160 399,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
100 323,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
920 400,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
11 524,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
128 152,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
307 817,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
93 864,0
006
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов

9 730,0
1
2
3
13
Басқалар
12 674 205,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 832 304,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
2 832 304,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 922,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 922,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 729 874,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
84 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 574 874,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
71 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
2 340 966,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
2 340 966,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
100 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 000,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 177 473,0
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
4 177 473,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
276 355,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу
276 355,0
1
2
3
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
214 311,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 186,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
99 125,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 035,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 035,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 035,0
15
Трансферттер

9 730,0
13
Прочие
12 674 205,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 832 304,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
2 832 304,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 922,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 922,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
2 729 874,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
84 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 574 874,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
71 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
2 340 966,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
2 340 966,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
100 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100 000,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
4 177 473,0
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
4 177 473,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
276 355,0
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
276 355,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
214 311,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
115 186,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
99 125,0
14
Обслуживание долга
1 035,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 035,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 035,0
15
Трансферты