2016-2017 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 3/379 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қыркүйекте № 1307 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне, мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016-2017 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін, одан кейін ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін интернет-ресурста және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында жарияласын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 3/379 қаулысына
қосымша
2016-2017 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды
даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
Біліктілігі
2016-2017 жылдарға
оқушы саны
соның ішінде
9 сынып негізінде
(оқу тілі)
11 сынып
негізінде
(оқу тілі)
1
Алматы қаласы Білім басқармасының Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
0511000- Туризм (салалар бойынша)
0513000- Маркетинг (салалар бойынша)
0507000 – Қонақ үй шаруашылы-ғына қызмет көрсету және ұйымдас-тыру
1304082 - Электрондық есептеу машинасын баптаушы
0508042 – Метрдотель
0508012 – Аспаз
0508022 – Кондитер
0511032 - Турист агенті
0513032 - Азық түлік тауарларының сатушысы
0507042 - Әкімшінің көмекшісі
50
25
100
25
50
50
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орымша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
325
125 (қазақша)
175 (орысша)
25 (орысша)
2
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сән және дизайн колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік косметика
0508000 – Тамақтандыру-ды ұйымдастыру
1211072 - Модельер-пішуші
1211062 – Тігінші
0506012 - Шаштараз-модельер
0508012 - Аспаз
100
50
100
75
50 (қазақша)
50 (орысша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
325
100 (қазақша)
125 (орысша)
50 (қазақша)
50 (орысша)
3
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы көпсалалы колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000 - Үйлер мен ғимарат-тарды салу және пайдалану
1414000 - Жиһаз өндірісі
0402000 - Дизайн (бейін бойынша)
1119000 – Тоңазытқыш- компрессор машиналары және қондырғылары
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
0513000 – Маркетинг (салалар бойынша)
1401252 - Әрлеу құрылыс жұмыстарының шебері
1401262 - Жалпы құрылыс жұмыстарының шебері
1414072 - Ағаш және жиһаз өндірісінің шебері
0402022 - Көркемдік-әсемдеу жұмыстарын жүргізуші
1119012 - Тоңазытқыш қондырғылар жабдықтарының монтаж-шысы
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
0513042 - Коммерция агенті
50
50
50
50
25
50
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
325
125 (қазақша)
175 (орысша)
25 (орысша)
4
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы полиграфия колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1227000 - Полиграфия өндірісі
0513000 – Маркетинг (әр сала бойынша)
1227072 - Электрондық теру және беттеу операторы
1227032 - Жазық баспа баспагері
1227022 – Түптеуші
1227042 – Түзетуші
1227052 - Полиграфия өнеркәсібі ұйымдары-ның жабдық-тарын монтаждаушы
0513022 – Азық түлік емес тауарларының сатушысы

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016-2017 учебный год
Постановление акимата города Алматы от 12 августа 2016 года № 3/379. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 сентября 2016 года № 1307. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказом Министерства образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016 – 2017 учебный год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 12 августа 2016 года № 3/379
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016-2017 учебный год
Наименование
учебного заведения
Код и название
специальностей
Квалификация
на 2016-2017 год
Всего учащих-ся
в том числе
на базе 9 классов (язык обучения)
на базе 11 классов (язык обучения)
1
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие "Алматинский колледж сервисного обслуживания" Управления образования города Алматы
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение(по видам)
0508000 - Организация питания
0511000 –Туризм (по отраслям)
0513000 - Маркетинг (по отраслям)
0507000 – Организация обслуживания гостиничных хозяйств
1304082 – Наладчик электронно-вычислительных машин
0508042 – Метрдотель
0508012 – Повар
0508022 – Кондитер
0511032 – Туристический агент
0513032 - Продавец продтоваров
0507042 – Помощник администратора
50
25
100
25
50
50
25
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
325
125 (казахский)
175 (русский)
25 (русский)
2
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие "Алматинский колледж моды и дизайна" Управления образования города Алматы
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
0506000 - Парикмахерское искусство декоративная косметика
0508000 - Организация питания
1211072 - Модельер-закройщик
1211062- Портной
0506012 - Парикмахер-модельер
0508012 - Повар
100
50
100
75
50 (казахский)
50 (русский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
325
100 (казахский)
125 (русский)
50 (русский)
50 (казахский)
3
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие "Алматинский многопрофиль-ный колледж" Управления образования города Алматы
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1414000 - Мебельное производство
0402000 - Дизайн (по профилю)
1119000 - Холодильно-компрессорные машины и установки
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
0513000 – Маркетинг (по отраслям)
1401252 - Мастер отделочных строительных работ
1401262 - Мастер общестроительных работ
1414072 - Мастер столярного и мебельного производства
0402022 - Исполнитель художественно-оформительских работ
1119012 - Монтажник оборудования холодильных установок
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
0513042 – Агент коммерческий
50
50
50
50
25
50
50
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
325
125 (казахский)
175 (русский)
25 (русский)
4
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие "Алматинский колледж полиграфии" Управления образования города Алматы
1227000 - Печатное производство
0513000 - Маркетинг (по отраслям)
1227072 - Оператор электронного набора и верстки
1227032 - Печатник плоской печати
1227022 – Переплетчик
1227042 – Корректор
1227052 – Монтажник оборудования организаций полиграфической промышленности
0513022 – Продавец непродо-вольственных товаров

125
100
100
25
25
25
50 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
400
175 (қазақша)
75 (орысша)
125 (қазақша)
25 (орысша)
5
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы автомеханика колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
1201062 - Автокөліктің электр жабдықтарын жөндеу бойынша электрик
1201082 - Автокөлік құралдарының шанағын жөндеу шебері
150
75
25
50 (қазақша)
50 (орысша)
75 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
250
50 (қазақша)
150 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
6
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000 - Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
0413000 - Сәндік-қолданбалы және халықтық кәсіпшілік өнері
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1114000 - Дәнекерлеу ісі
1401032 - Құрылыс ағаш шебері
1401202 - Құрылыста құрғақ әдісті қолдану маманы
1401252 - Әрлеу құрылыс жұмыстарының шебері
0413132 - Музыка аспаптарын дайындаушы
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
25
25
25
25
100
100
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
50 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
300
125 (қазақша)
125 (орысша)
50 (орысша)
7
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы технология және флористика колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1503000 - Өсімдік шаруашылығы
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1401000 - Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
1211072 - Модельер-пішуші
1211032 – Тігінші
1503062 - Гүл өсіруші
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
1401032 - Құрылыс ағаш ұстасы
25
75
25
50
75
25
25 (орысша)
50 (қазақша)
13 (арнайы топ)
12 (арнайы топ)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
11 (арнайы топ)
14 (арнайы топ)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:

125
100
100
25
25
25
50 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
400
175 (казахский)
75 (русский)
125 (казахский)
25 (русский)
5
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие "Алматинский автомеханичес-кий колледж" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
1201062 - Электрик по ремонту автомобильного электрооборудова-ния
1201082-Мастер по ремонту кузовов автотранспортных средств
150
75
25
50 (казахский)
50 (русский)
75 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
250
50 (казахский)
150 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
6
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие "Алматинский колледж строительства и народных промыслов" Управления образования города Алматы
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
0413000 - Декоративно-прикладное искусство и народные промыслы
1201000 -Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
1114000 - Сварочное дело
1401032 - Столяр-строительный
1401202 - Специалист по сухому методу строительства
1401252 - Мастер отделочных строительных работ
0413132 - Изготовитель музыкальных инструментов
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
1114042 – Электрогазосвар-щик
25
25
25
25
100
100
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
50 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
300
125 (казахский)
125 (русский)
50 (русский)
7
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие "Алматинский колледж технологий и флористики" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1503000 – Растениеводство
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение(по видам)
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
1211072 - Модельер-закройщик
1211032 – Швея
1503062 – Цветовод
1304012 - Оператор ЭВМ
1401032 - Столяр строительный
25
75
25
50
75
25
25 (русский)
50 (казахский)
13 (спецгруппа)
12 (спецгруппа)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
11 (спецгруппа)
14 (спецгруппа)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:

275
100 (қазақша)
75 (орысша)
50 (арнайы топ)
50 (қазақша)
8
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы телекоммуникация және машина жасау колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1307000 - Электр байланысы жүйелерінің құрылғылары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс
1115000 - Өндірістердегі элетромеханикалық жабдықтар
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1114000 - Дәнекерлеу ісі
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу
1307022 - Электр байланысы жүйелерінің құрылыстары мен сымдық тарату жүйе-лерінің элек-тромонтеры
1307032- Байланыс монтаждаушы-кабельші
1306032 - Байланыс операторы
1115042 - Өндіріс электржаб-дықтарын жөндейтін және қызмет көрсететін электромонтер
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
1109102 - Кең профильді станокшы
25
75
100
25
50
50
25
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
350
175 (қазақша)
100 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
9
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс-техникалық колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1401000 - Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1414000 - Жиһаз өндірісі
1403000 - Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылар мен вентиляцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша)
0901000 - Электр және электроме-ханикалық жаб-дықтар (түрлері бойынша)
1114000 - Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1304000 - Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
1401252 - Әрлеу құрылыс жұмыстарының шебері
1401202 - Құрылыста құрғақ әдісті қолдану маманы
1414072 - Ағаш және жиһаз өндірісінің шебері
1403052 - Санитарлық-техникалық жүйелер мен жабдықтарды монтаждаушы
0910032 - Жарық түсіру және беру жүйесін электрмонтаждаушысы
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
1304012 - Электрондық есептеу ма-шинасының операторы
50
25
25
50
50
50
50
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
350
175 (қазақша)
175 (орысша)
10
Алматы қаласы Білім басқармасы-ның "Алматы электромеханика колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1114000 - Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
0910000 - Электр және электроме-ханикалық жаб-дықтар (түрлері бойынша)
0503000 - Слесарлық іс
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
0910032 - Жарық түсіру және беру жүйесінің электрмонтаж-даушысы
0503022 – Электрик автослесарь
0503012 - Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
75
75
50
25
25 (қазақша)
50 (қазақша)
75 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:

275
100 (казахский)
75(русский)
50 (спецгруппа)
50 (казахский)
8
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие
"Алматинский колледж телекоммуни-кации и машинострое-ния" Управления образования города Алматы
1307000 - Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещения
1306000 – Радиоэлектрони-ка и связь
1115000 – Электромехани-ческое обору-дование в про-мышленности
1201000 - Техническое обслуживание ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
1114000 - Сварочное дело
1109000 – Токарное дело и металлообработ-ка
1307022 - Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
1307032- Монтажник связи –кабельщик
1306032 - Оператор почтовой связи
1115042 - Электромонтер по ремонту и обслуживанию промышленного электрооборудова-ния
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
1114042 – Электрогазосвар-щик
1109102 – Станочник широкого профиля
25
75
100
25
50
50
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
350
175 (казахский)
100 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
9
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие
"Алматинский строительно-технический колледж" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
140100 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1414000 - Мебельное производство
1403000 - Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам)
0901000 - Электрическое и электромехани-ческое оборудо-вание (по отрас-лям)
1140000 - Сварочное дело (по видам)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
1401252 - Мастер отделочных строительных работ
1401202 - Специалист по сухому методу строительства
1414072 - Мастер столярного и мебельного производства
1403052 -Монтажник санитарно-технических систем и оборудования
0910032 - Электромонтажник по освещению и осветительных сетям
1114042 – Электрогазосвар-щик
1304012 - Оператор электронно-вычислительных машин
50
25
25
50
50
50
50
50
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
350
175 (казахский)
175 (русский)
10
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие
"Алматинский электромехани-ческий колледж" Управления образования города Алматы
1114000 - Сварочное дело
1201000 - Техническое обслуживание ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
0910000 - Электрическое и электромехани-ческое оборудо-вания
0503000 – Слесарное дело
1114042 – Электрогазосвар-щик
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
0910032 - Электромонтажник по освещению и осветительным сетям
0503022 - Электрик автослесарь
0503012 - Слесарь электрик по ремонту элек-трооборудования
25
75
75
50
25
25 (казахский)
50 (казахский)
75 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:

250
200 (қазақша)
50 (қазақша)
11
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы жолаушылар көлігі және технология-лар колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік косметика
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1114000 - Дәнекерлеу ісі
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу
1105000 - Қала электр көліктерін пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
1211072- Модельер-пішуші
0506012 - Шаштараз-модельер
1201072 - Автокөлікті жөндейтін
Слесарь
1201062 - Автокөліктің электр жабдықтарын жөндеу бойынша электрик
1201082 - Автокөлік құралдарының шанағын жөндеу шебері
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
1109012 – Токарь
1105062 - Электржабдықтарын жөндеу бойынша слесарь-электрик
1105032 - Метрополитен жабдықтарын жөндеу және қызмет көрсету бойынша слесарь-электрик
25
50
25
50
25
25
25
25
25
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
275
150 (қазақша)
125 (орысша)
12
"№ 02 кәсіптік мектеп"
мемлекеттік мекемесі
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу
1112000 - Өнеркәсіп машиналарын және жабдықта-рын пайдалану
1304000 – Электрон-дық есептеу техникасы және бағ-дарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1401000 - Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1109012 –Токарь
1112022 - Механикалық жинақтау жұмысының слесары
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
1401032 - Құрылыс ағаш ұстасы
50
25
25
50
50 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
50 (орысша)
Жиынтығы:
150
150 (орысша)
13
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 Алматы мемлекеттік қазақ гуманитарлық
педагогтік колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0105000 – Бастауыш білім беру
0111000 - Негізгі орта білім
0101013 - Мектепке дейінгі балалар мекемесінің тәрбиешісі
0105013 - Бастауыш білім беру мұғалімі
0105083 - Ағылшынша білімі бар бастауыш білім беру мұғалімі
0111083 - Шетел тілінің мұғалімі
50
75
25
25
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
175
125 (қазақша)
50 (қазақша)
14
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0105000 – Бастауыш білім беру
0101013 - Мектепке дейінгі балалар мекемесінің тәрбиешісі
0105013 - Бастауыш білім беру мұғалімі
25

250
200 (казахский)
50 (казахский)
11
Коммунальное государствен-ное казенное предприятие
"Алматинский колледж пассажирского транспорта и технологий" Управления образования города Алматы
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
0506000 - Парикмахерское искусство декоративная косметика
1201000 - Техническое обслуживание ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
1114000 - Сварочное дело
1109000 - Токарное дело и металлообработ-ка
1105000 - Эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт городского электротранс-порта
1211072-Модельер-закройщик
0506012 - Парикмахер-модельер
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
1201062 - Электрик по ремонту авто-мобильного элек-трооборудования
1201082 - Мастер по ремонту кузовов автотранспортных средств
1114042 – Электрогазосвар-щик
1109012 – Токарь
1105062 - Слесарь-электрик по ремон-ту электрооборудо-вания
1105032 - Слесарь-электрик по обслу-живанию и ремонту оборудования метрополитена
25
50
25
50
25
25
25
25
25
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
Итого:
275
150 (казахский)
125 (русский)
12
Государствен-ное учреждение
"Профессио-нальная школа № 02"
1109000 - Токарное дело и металлообработ-ка
1112000 - Эксплуатация машин и оборудования промышленнос-ти
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1109012 – Токарь
1112022 - Слесарь механосборочных работ
1304012 - Оператор ЭВМ
1401032 - Столяр строительный
50
25
25
50
50(русский)
25 (русский)
25 (русский)
50 (русский)
Итого:
150
150 (русский)
13
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский казахский государствен-ный гумани-тарно-педаго-гический
колледж № 1" Управления образования города Алматы
0101000 - Дошкольное воспитание и обучение
0105000 - Начальное образование
0111000 – Основное среднее образование
0101013 - Воспитатель дошкольных организаций
0105013 - Учитель начального
Образования
0105083 – Учитель начального образо-вания со знанием английского языка
0111083 – Учитель иностранного языка
50
75
25
25
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
175
125 (казахский)
50 (казахский)
14
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский государствен-ный гуманитар-но-педагоги-ческий колледж № 2" Управления образования города Алматы
0101000 - Дошкольное воспитание и обучение
0105000 - Начальное образование
0101013 - Воспитатель дошкольных организаций
0105013 - Учитель начального образования
25

100
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
125
25 (қазақша)
75 (орысша)
25 (орысша)
15
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы
мемлекеттік сервис және технология колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
0507000 – Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйым-дастыру
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағ-дарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
0511000 -Туризм
0506063 - Суретші-модельер
0507063 - Қызмет көрсетуші менеджер
1211083 - Модельші-құрастырушы
1211052 - Киім құрастырушы
1304043 - Техник-бағдарламашы
0511043 – Менеджер
62
25
63
25
50
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
12 (арнайы топ)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
13 (арнайы топ)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
250
100 (қазақша)
100 (орысша)
25 (арнайы топ)
25 (қазақша)
16
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік жаңа технологиялар колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1310000 – Көліктік радиоэлектрондық жабдықтар-ды техника-лық пайда-лану (көлік түрлері бойынша)
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1202000 – Көліктегі қозғалысты басқару және тасы-малдауды ұйымдасты-ру (әр сала бойынша)
1201133 -Техник-механик
1201072 - Автокөлікті жөндейтін
Слесарь
1310063 - Техник-электроншы
1211083 - Модельші-құрастырушы
1202063 - Техник
100
25
50
50
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
275
100 (қазақша)
125 (орысша)
25 (қазақша)
25(орысша)
17
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік
политехникалық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағ-дарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер
1304033 – Техник
1304043 - Техник-бағдарламашы
1304053 - Ақпаратты қорғау технигі
1304022 - Электрондық есептеу машинасының операторы
1306113 - Техник-электроншы
1305023 - Техник- бағдарламашы
50
125
25
25
50
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (арнайы топ)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 ( орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
325
150 (қазақша)
125 (орысша)
25 (арнайы топ)
25 (орысша)
18
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0901000 – Электрстан-циялары мен желі-лерінің электр жаб-дықтары (түрлері бойынша)
0906000 – Жылу электр станцияла-рының жы-лу энерге-тикалық қондырғы-лары
1310000 – Көліктік радиоэлект-рондық жабдықтар-ды техника-лық пайда-лану (әр сала бойын-ша)
0515000 – Менедж-мент (сала бойынша)
0902000 - Электрмен қамтамасыз ету
1305000 - Ақпараттық жүйелер
1013000 – Механика-лық өңдеу, өлшеу-бақылау құралдары және өнер кәсіпте ав-томатиика
0901043 - Техник-электр шебері
0906033 - Техник-жылу технигі
1310063 – Техник –электроншы
0515013 - Менеджер
0902043 - Техник-электрик
1305023 - Техник-бағдарламашы
1013073 - Техник-механик
125
25
50
25
50
25
25
75 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
325
225 ( қазақша)
50 (орысша)
50 (қазақша)
19
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік
бизнес колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0515000 – Менедж-мент (саудадағы)
1226000 – Тамақтан-дыру өндірісі тағамдары-ның техно-логиясы және оны ұйымдас-тыру
1219000 – Нан, макарон және кондитер өндірісі
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағдарла-малық қам-тамасыз ету (түрлері бойынша)
0518033 - Экономист-есепші
0515013 – Менеджер
1226043 - Техник-технолог
1219243 - Техник-технолог
1304033 - Техник- бағдарламашы
125
75

100
25 (русский)
25 (казахский)
50 (русский)
25 (русский)
Итого:
125
25 (казахский)
75 (русский)
25 (русский)
15
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский государствен-ный колледж сервиса и технологий" Управления образования города Алматы
0506000 - Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0507000 - Организация обслуживания гостиничных хозяйств
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0511000- Туризм
0506063 - Художник-модельер
0507063 - Менеджер по сервису
1211083 - Модельер конструктор
1211052 – Конструктор одежды
1304043 - Техник программист
0511043-Менеджер
62
25
63
25
50
25
25 (казахский)
25 (русский)
12 (спецгруппа)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
13 (спецгруппа)
25(казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
250
100 (казахский)
100 (русский)
25 (спецгруппа)
25 (казахский)
16
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский государствен-ный колледж новых
Технологий" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
1310000 - Техническая эксплуатация транспортного радиоэлектронного оборудования (по видам
транспорта)
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1202000 - Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
1201133 - Техник-механик
1201072 – Слесарь по ремонту автомобилей
1310063 - Техник-электроник
1211083 - Модельер-конструктор
1202063 - Техник
100
25
50
50
50
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
275
100 (казахский)
125 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
17
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский государствен-ный политех-нический
колледж" Управления образования города Алматы
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1306000 – Радиоэлектрони-ка и связь (по видам)
1305000 – Информацион-ные системы
1304033 –Техник
1304043 - Техник-программист
1304053 - Техник по защите
Информации
1304022 – Оператор электронно-вычислительных машин
1306113 - Техник-электроник
1305023 - Техник-программист
50
125
25
25
50
50
25 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (спецгруппа)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
325
150 (казахский)
125 (русский)
25 (спецгруппа)
25 (русский)
18
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский государствен-ный колледж энергетики и электронных технологий" Управления образования города Алматы
0901000 – Электрооборудо-вание электро-станций и сетей (по видам)
0906000 - Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
1310000 - Техническая эксплуатация транспортного радиоэлектронного оборудования (по видам транспорта)
0515000 - Менеджмент (по отраслям)
0902000 – Электроснабже-ние
1305000 – Информацион-ные системы
1013000 – Механообработ-ка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленнос-ти
0901043 - Техник-электрик
0906033 - Техник-энергетик
1310063 - Техник-электроник
0515013 - Менеджер
0902043 - Техник-электрик
1305023 - Техник-программист
1013073 – Техник-механик
125
25
50
25
50
25
25
75 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
325
225 (казахский)
50 (русский)
50 (казахский)
19
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский государствен-ный бизнес колледж" Управления образования города Алматы
0518000 - Учет и аудит (по отраслям)
0515000 - Менеджмент (в торговле)
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0518033 – Экономист-бухгалтер
0515013 – Менеджер
1226043 - Техник-технолог
1219243 - Техник-технолог
1304043 - Техник-программист
125
75

100
25
50
50 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
50 (орысша)
50 (қазақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
25( қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
375
150 (қазақша)
200 (орысша)
25 (қазақша)
20
Алматы қаласы Білім басқармасының "Туризм және қонақжайлылық индустриясы колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1226000 – Тамақтан-дыру өнді-рісі тағам-дарының технология-сы және оны ұйым-дастыру
0508000 – Тамақтан-дыруды ұйымдас-тыру
0507000 - Қонақ үй шаруашылығына қыз-мет көрсету және ұйым-дастыру
0511000 – Туризм
0515000 – Менедж-мент
1226043 - Техник-технолог
0508012 – Аспаз
0508063 - Сервис бойынша менеджер
507063 - Сервис бойынша менеджер
051104 3 –Менеджер
0515013 - Менеджер
25
25
25
25
50
25
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
50 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
175
100 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
21
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік
көлік және коммуникациялар колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0904000 - Темір жол электротехникалық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
1409000 – Теміржол құрылысы, жол және жол шаруа-шылығы
1203000 - Теміржол көлігімен тасымал-дауды ұйымдасты-ру және басқару
1108000 – Темір жол жылжыма-лы құрам-дарын пайдалану, жөндеу және техникалық күтім жасау (түрлері бойынша)
1303000 - Темір жол көлігіндегі автоматика, телемехани-ка және қозғалысты басқару
0904033 – Электромеха-ник
1409053 - Техник-жолшы-құрылысшы
1203093 - Тасымалдауды ұйымдастыру-шы-техник
1108183 - Техник-электромеха-ник
1108062 - Тепловоз машинистінің көмекшісі
1303043-Электромеха-ник
25
25
50
50
25
25
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
200
100 (қазақша)
100 (орысша)
22
"Медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0302000 - Медбикелік іс
0301000 - Емдеу ісі
0305000 - Лабораториялық диаг-ностика
0302033 - Жалпы тәжірибедегі медбике
0301023 – Акушер
0301013 – Фельдшер
0305013 - Медициналық лаборант
75
25
125
25
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
Жиынтығы:
250
100 (қазақша)
25 (орысша)
100 (қазақша)
25 (орысша)
Мемлекеттік колледждер бойынша барлығы:

100
25
50
50 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
50 (русский)
50 (казахский)
50 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
Итого:
375
150 (казахский)
200 (русский)
25 (казахский)
20
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Колледж
индустрии туризма и гостеприимства" Управления образования города Алматы
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
0508000 – Организация питания
0507000 - Организация обслуживания гостиничных хозяйств
0511000 –Туризм
0515000 - Менеджмент
1226043 - Техник-технолог
0508012 – Повар
0508063 - Менеджер по сервису
0507063 - Менеджер по сервису
0511043 – Менеджер
0515013 - Менеджер
25
25
25
25
50
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
50 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
175
100 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
21
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие "Алматинский
Государствен-ный колледж
транспорта и
коммуникации" Управления образования города Алматы
0904000 – Электроснабже-ние, эксплуата-ция, техническое обслуживание и ремонт электро-технических систем железных дорог
1409000 - Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1203000 - Организация перевозок и управление движением на железнодорож-ном транспорте
1108000 - Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
1303000 - Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорож-ном транспорте
0904033 – Электромеханик
1409053 - Техник-путеец-строитель
1203093 – Техник-организатор перевозок
1108183 – Техник-электромеханик
1108062 – Помощник машиниста тепловоза
1303043 - Электромеханик
25
25
50
50
25
25
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
Итого:
200
100 (казахский)
100 (русский)
22
Государствен-ное коммуналь-ное казенное предприятие
"Медицинский колледж"
0302000 - Сестринское дело
0301000 - Лечебное дело
0305000 - Лабораторная диагностика
0302033 - Медицинская сестра общей практики
0301023 – Акушер
0301013 – Фельдшер
0305013 - Медицинский лаборант
75
25
125
25
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
50 (казахский)
Итого:
250
100 (казахский)
25 (русский)
100 (казахский)
25 (русский)
Всего по государственным колледжам:

6050
2625 (қазақша)
2350 (орысша)
100 (арнайы топ)
625 (қазақша)
350 (орысша)
23
"Алматы технико-экономикалық қатынас жолдары колледжі"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0904000 - Темір жол электротех-никалық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
1108000 – Темір жол жылжыма-лы құрам-дарын пай-далану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету
1203000 – Темір жол көлігімен тасымал-дауды ұйымдасты-ру және басқару
1206000 - Жол қозға-лысын ұйымдас-тыру
1303000 - Темір жол көлігіндегі автоматика, телемеханика және қозғалысты басқару
1409000 – Теміржол құрылысы, жол және жол шаруа-шылығы
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағ-дарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
0904033 – Электромеха-ник
1108183 - Техник-электромеха-ник
1203093 - Техник-тасымалдауды ұйымдастыру-шы
1206012 - Жол инспекторы
1303043 – Электромеха-ник
1409053 - Техник -жолшы-құрылысшы
1304043 – Техник-бағдарламашы
25
50
100
25
100
50
25
25 (қазақша)
50 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
375
275 (қазақша)
50 (орысша)
50 (қазақша)
24
"Алматы индустриалдық колледжі" мекемесі
1201000 – Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
0911000 – Электрлік және электроме-ханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу
1202000 – Көліктегі қозғалысты басқару және тасы-малдауды ұйымдас-тыру (әр сала бойын-ша)
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағ-дарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
1201123 – Техник-механик
0911013 – Электромеха-ник
1202063 – Техник
1304043 – Техник-бағдарламашы
0518033 – Экономист-бухгалтер
75
50
75
50
25
50 (қазақша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
275
175 (қазақша)
100 (қазақша)
25
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
1218000 - Азық-түлік тағамдарды өндіру
1219000 – Нан, макарон және кондитер өндірісі
1226000 – Тамақтан-дыру өнді-рісі тағам-дарының технология-сы және оны ұйым-дастыру
1225000 – Ет және ет тағамдарының өндірісі
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
0508000 - Тамақтандыруды ұйым-дастыру
0601000 – Стандарт-тау, метро-логия және сертификат-тау
1223000 - Сыра, алкогольсіз және спиртті ішімдіктер өндірісі
1218033 - Құрал-жабдықтарды жөндеу және пайдалану технигі
1219243 - Техник-технолог
1219092 - Кондитер
1226043 – Техник-технолог
1225133 – Техник-технолог
1211083 – Модельер-құрастырушы
0508063 - Сервис бойынша менеджер
0601013 - Стандарттау бойынша техник
1223083 - Техник-технолог
50
25
25
25
25
25
50
25
25
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
275
100 (қазақша)
50 (орысша)
75 (қазақша)
50 (орысша)
26
"Нархоз университетінің экономикалық колледжі" мекемесі
0515000 – Менедж-мент (саудада)
0518000 – Есеп және аудит (салалар бойынша)
0515013 – Менеджер
0518023 – Бухгалтер-ревизор (аудитор)
75

6050
2625 (казахский)
2350 (русский)
100 (спецгруппа)
625 (казахский)
350 (русский)
23
Товарищество с ограниченной ответственнос-тью "Алматин-ский технико-экономический колледж путей сообщения"
0904000 – Электроснабже-ние, эксплуата-ция, техническое обслуживание и ремонт электро-технических систем железных дорог
1108000 - Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог
1203000 - Организация перевозок и управление движением на железнодорож-ном транспорте
1206000 – Организация дорожного движения
1303000 - Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорож-ном транспорте
1409000 - Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0904033 – Электромеханик
1108183 – Техник-электромеханик
1203093 – Техник организатор перевозок
1206012 – Инспектор дорожный
1303043 – Электромеханик
1409053 – Техник-путеец-строитель
1304043 – Техник-программист
25
50
100
25
100
50
25
25 (казахский)
50 (казахский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
375
275 (казахский)
50 (русский)
50 (казахский)
24
Учреждение "Алматинский индустриаль-ный колледж"
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплу-атация автотран-спортных средств
0911000 - Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электри-ческого и элек-тромеханическо-го оборудования
1202000 - Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
1201123 – Техник-механик
0911013 – Электромеханик
1202063 – Техник
1304043 – Техник-программист
0518033 – Экономист-бухгалтер
75
50
75
50
25
50 (казахский)
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
275
175 (казахский)
100 (казахский)
25
Акционерное общество "Алматинский технологичес-кий универси-тет"
1218000 – Производство пищевых продуктов
1219000 – Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
1225000 – Производство мяса и мясных продуктов
1211000 – Швейное производство и моделирование одежды
0508000 - Организация питания
0601000 – Стандартизация, метрология и сертификация
1223000-Производство пива, безалкогольных и спиртных напитков
1218033 – Техник по эксплуатацию и ремонту оборудования
1219243 – Техник-технолог
1219092 – Кондитер
1226043 – Техник-технолог
1225113- Техник-технолог
1211083 – Модельер-конструктор
0508063 – Менеджер по сервису
0601013 – Техник по стандартизации
1223083 – Техник-технолог
50
25
25
25
25
25
50
25
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
Итого:
275
100 (казахский)
50 (русский)
75 (казахский)
50 (русский)
26
Учреждение "Экономичес-кий колледж университета Нархоз"
0515000 - Менеджмент (в торговле)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
0515013 – Менеджер
0518023 - Бухгалтер – ревизор (аудитор)
75

100
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
75 (қазақша)
Жиынтығы:
175
125 (қазақша)
50 (орысша)
27
"Алматы қаржылық - құқықтық және технологиялық колледжі" коммерциялық емес жекеменшік мекемесі
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағдарлама-лық қамта-масыз ету (түрлері бойынша)
1226000 – Тамақтандыру өндірісі тағамдары-ның техно-логиясы және оны ұйымдас-тыру
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
0601000 – Метрология, стандарт-тау және сертификат-тау (салалар бойынша)
0518000 – Есеп және аудит (сала бойынша)
1304043 – Техник-бағдарламашы
1226343 – Техник-технолог
1219033 – Техник-технолог
1219132 - Пісіруші-шебер
0601013 – Стандарттау технигі
0518023 – Бухгалтер-ревизор (аудитор)
25
50
25
25
25
50
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
200
75 (қазақша)
50 (орысша)
75 (қазақша)
28
М. Тынышпаев атындағы " Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Алматы көлік колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1303000 - Темір жол көлігіндегі автоматика, телемехани-ка және қозғалысты басқару
1108000 – Темір жол жылжыма-лы құрамда-рын пайда-лану, жөндеу және техникалық күтім жасау
1107000-Құрал-жабдықтар
ды және көтеру-көліктік, құрылыс-жол маши-наларын техникалық пайдалану (салалар бойынша)
1303043 – Электромеха-ник
1108183 - Техник-электромеха-ник
1108062 - Тепловоз машинистінің көмекшісі
1107012 - Жол машиналары мен механизм-дерін жөндеуші
25
25
25
25
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
Жиынтығы:
100
100 (қазақша)
29
"Алматы менеджмент және сервис колледжі"
білім беру мекемесі
0508000 – Тамақтан-дыруды ұйымдас-тыру
1201000 – Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
1410000 - Автомобиль жолдары және аэродром-дардың құрылысы
0508012 – Аспаз
1201123 - Техник-механик
0506012 - Шаштараз- модельер
1410013 - Техник-құрылысшы
25
25
25
25
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
100
100 (орысша)
30
"Алматы темір жол көлігі колледжі" білім беру мекемесі
1303000- Темір жол көлігіндегі автоматика, телемеха-ника және қозғалысты басқару
1303043 – Электромеха-ник
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
25
25 (қазақша)
31
"Сымбат" дизайн және технология академиясы" білім беру мекемесі
0402000 - Дизайн (салалар бойынша)
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік косметика
1215000 - Жеңіл өнеркәсіп ұйымдары-ның жаб-дықтары
0402013 – Дизайнер
1211083 – Модельер-құрастырушы
1211093 - Техник-технолог
0506063 – Суретші-модельер
1215043-Техник-механик
50
25
25
75
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
200
100 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
32
"Алматы құрылыс және менеджмент колледжі"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1401000 - Үйлер мен ғимараттар-ды салу және пайдалану
1405000 - Газ жабдықтау жүйесімен жабдықтар-ды монтаж-дау және пайдалану
0514000 – Бағалау (салалары және қолдану аясы бойынша)
1417000 – Интерьер дизайны, азаматтық ғимараттарды қалпына келтіру, қайта жаңарту
1418000 - Сәулет
1401213 – Техник-құрылысшы
1405043 – Газ объектілері құралдарын пайдалану технигі
0514013 – Бағалаушы-эксперт
1417013 – Техник-дизайнер
1418033 - Техник-жобалаушы
50
25
25
25
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
150
25 (қазақша)
125 (орысша)
33
"Қазақ-Америкалық Университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1309000 - Оптикалық және элект-ронды құрал-жаб-дықтар
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағ-дарламалық қамтамасыз ету
1309043 - Байланыс технигі
1306093 - Байланыс технигі
1304043 - Техник-бағдарламашы
25
25
25
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
75
50 (қазақша)
25 (орысша)
34
Алматы қаласының "Инновациялық техникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1302000 – Автомат-тандыру және басқару (бейін бойынша)
0809000 –
Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағ-дарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
0518000 - Есеп және аудит (салалар бойынша)
0519000 - Экономика
1302023 – Электромеха-ник
0809223 – Техник-технолог
1304043 - Техник-бағдарламашы
0518033 - Экономист-есепші
0519023 - Экономист
25
25
50
25
25
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
150
100 (қазақша)
50 (орысша)
35
"Перспектива" колледжі білім беру мекемесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
0508000 - Тамақтандыруды ұйым-дастыру
1219042 - Бисквит даярлаушы
0508012- Аспаз
25
25
25 (орысша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
50
50 (орысша)
36
"Бизнес және коммуникация халықаралық колледжі" мекемесі
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
1304000 – Электрон-дық есептеу және бағдарламалық қамта-масыз ету (түрлері бойынша)
0515000 – Менедж-мент
1306093 – Байланыс технигі
1304043 - Техник-бағдарламашы
0515013- Менеджер
50
25
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:

100
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
75 (казахский)
Итого:
175
125 (казахский)
50 (русский)
27
Некоммерчес-кое частное учреждение "Алматинский финансово-правовой и технологичес-кий колледж"
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
0601000 – Стандартизация, метрология и сертификация (по отраслям)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
1304043 – Техник-программист
1226343 – Техник-технолог
1219033 – Техник-технолог
1219132 – Пекарь-мастер
0601013 – Техник по стандартизации
0518023 – Бухгалтер – ревизор (аудитор)
25
50
25
25
25
50
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25(казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
200
75 (казахский)
50 (русский)
75 (казахский)
28
Товарищество с ограниченной ответственнос-тью "Алматин-ский тран-спортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникации" имени М. Тынышпаева
1303000 – Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорож-ном транспорте
1108000 – Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог
1107000 – Техническая эксплуатация подъемно-транспортных, строительно-дорожных машин и оборудования (по отраслям)
1303043 – Электромеханик
1108183 – Техник-электромеханик
1108062 – Помощник машиниста тепловоза
1107012 – Наладчик путевых машин и механизмов
25
25
25
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
Итого:
100
100 (казахский)
29
Учреждение образования "Алматинский колледж менеджмента и сервиса"
0508000 - Организация питания
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспорт-ных средств
0506000 – Парикмахерское искусство и декоративная косметика
1410000 – Строительство автомобильных дорог и аэродромов
0508012 – Повар
1201123 – Техник-механик
0506012 - Парикмахер-модельер
1410013 - Техник-строитель
25
25
25
25
25 (русский)
25(русский)
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
100
100 (русский)
30
Учреждение образования "Алматинский колледж железнодорожного транспорта"
1303000 – Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
1303043 - Электромеханик
25
25 (казахский)
Итого:
25
25 (казахский)
31
Учреждение образования Академия дизайна и технологии "Сымбат"
0402000 – Дизайн (по отраслям)
1211000 – Швейное производство и моделирование одежды
0506000 – Парикмахерское искусство и декоративная косметика
1215000 – Оборудование организаций легкой промыш-ленности
0402013 – Дизайнер
1211083 – Модельер-конструктор
1211093 – Техник – технолог
0506063 – Художник-модельер
1215043 – Техник-механик
50
25
25
75
25
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
200
100 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
32
Товарищество с ограниченной ответственнос-тью "Алматин-ский колледж строительства и менеджмента"
1401000 – Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1405000 – Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения
0514000 – Оценка (по отраслям и областям применения)
1417000 – Дизайн интерьера, реставрация и реконструкция гражданских зданий
1418000 – Архитектура
1401213 – Техник-строитель
1405043 – Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
0514013 – Оценщик-эксперт
1417013 – Техник-дизайнер
1418033 – Техник-проектировщик
50
25
25
25
25
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
150
25 (казахский)
125 (русский)
33
Товарищество с ограниченной ответственнос-тью
"Казахско-Американский Университет"
1309000 – Оптическое и электронное оборудование
1306000 – Радиоэлектрони-ка и связь
1304000 – Вычислительная техника и программное обеспечение
1309043 - Техник по связи
1306093 – Техник по связи
1304043 – Техник-программист
25
25
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
75
50 (казахский)
25 (русский)
34
Товарищество с ограниченной ответственнос-тью "Иннова-ционный технический колледж" города Алматы
1302000 – Автоматизация и управление
0809000 – Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
0519000 – Экономика
1302023 – Электромеханик
0809223 – Техник-технолог
1304043 – Техник-программист
0518033 – Экономист-бухгалтер
0519023 – Экономист
25
25
50
25
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25(казахский)
25 (русский)
Итого:
150
100 (казахский)
50 (русский)
35
Товарищество с ограниченной
Ответственнос-тью "Организа- ция образова-ния Колледж "Перспектива"
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
0508000 – Организация питания
1219042 – Бисквитчик
0508012 – Повар
25
25
25 (русский)
25 (русский)
Итого:
50
50 (русский)
36
Учреждение "Международ-ный колледж бизнеса и ком-муникаций"
1306000 – Радиоэлектрони-ка и связь (по видам)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0515000 - Менеджмент
1306093 – Техник по связи
1304043 – Техник-программист
0515013 – Менеджер
50
25
50
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
Итого: