V сайланған Алматы қаласы мәслихаты кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IX сессиясының 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 47 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қыркүйекте № 1316 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, депутаттарының бастамашылығы бойынша VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1241 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы L сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1250 тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 18 және "Вечерний Алматы" газетінде № 19-20 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 403 шешіміне енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы LI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1268 тіркелген, 2016 жылғы 26 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 36 және "Вечерний Алматы" газетінде № 37-38 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 407 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі кезектен тыс IV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1282 тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 53 және "Вечерний Алматы" газетінде № 54-55 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 12 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі кезектен тыс VII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1299 тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 83 және "Вечерний Алматы" газетінде № 84 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 29 шешіміне енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы"
Решение внеочередной IX сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 26 сентября 2016 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 сентября 2016 года № 1316. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по инициативе депутатов, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1241, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2015 года в газете "Вечерний Алматы" №160-161), с изменениями, внесенными решением L-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 27 января 2016 года № 403 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1250, опубликовано 13 февраля 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 18, в газете "Вечерний Алматы" № 19-20), с изменениями, внесенными решением LI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 11 марта 2016 года № 407 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1268, опубликовано 26 марта 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 36, в газете "Вечерний Алматы" № 37-38), с изменениями, внесенными решением внеочередной IV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 27 апреля 2016 года № 12 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1282, опубликовано 5 мая 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 53, в газете "Вечерний Алматы" № 54-55), с изменениями, внесенными решением внеочередной VII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 8 июля 2016 года № 29 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1299, опубликовано 14 июля 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 83, в газете "Вечерний Алматы" № 84) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"446 472 249,6" сандары "474 857 141,6" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "277 947 185,7" сандары "306 468 065,7" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "1 712 069,9" сандары "1 512 069,9" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдер" деген жолдағы "154 147 726,0" сандары "154 211 738,0" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"459 709 665,8" сандары "465 624 583,8" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"9 052 571,0" сандары "11 052 571,0" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасындағы:
"8 032 677,4" сандары "28 502 651,4" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "8 032 677,4" сандары "28 502 651,4" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақтағы "4 974 975,5" сандары "4 866 224,5" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 755 080,0" сандары "1 768 833,0" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "16 793 796" сандары "16 825 674,0" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "78 086 855,6" сандары "78 373 433,6" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "62 390 176,9" сандары "64 252 649,9" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "10 490 661" сандары "11 131 515,0" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "46 021 002,5" сандары "47 162 617,5" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "57 751 660,7" сандары "58 740 357,7" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "14 060 791,3" сандары "14 174 491,3" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "10 999 153" сандары "11 137 942,0" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "1 617 985" сандары "1 594 667,0" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "35 769 839" сандары "35 748 226,0" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "28 292 638,3" сандары "49 612 044,3" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "5 811 837" сандары "6 401 802" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ә. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс IX сессияның төрайымы Р. Бадаева
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен
тыс IX сессиясының
2016 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 47 шешіміне
1 қосымша
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XLVII сессиясының
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 395 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

цифры "446 472 249,6" заменить цифрами "474 857 141,6";
в строке "налоговые поступления" цифры "277 947 185,7" заменить цифрами "306 468 065,7";
в строке "неналоговые поступления" цифры "1 712 069,9" заменить цифрами "1 512 069,9";
в строке "поступления трансфертов" цифры "154 147 726,0" заменить цифрами "154 211 738,0".
в подпункте 2):
цифры "459 709 665,8" заменить цифрами "465 624 583,8".
в подпункте 3):
цифры "9 052 571,0" заменить "11 052 571,0" цифрами;
в подпункте 4):
цифры "8 032 677,4" заменить "28 502 651,4" цифрами;
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "8 032 677,4" заменить цифрами "28 502 651,4".
в пункте 6 цифры "4 974 975,5" заменить цифрами "4 866 224,5";
в пункте 7 цифры "1 755 080,0" заменить цифрами "1 768 833,0";
в пункте 8 цифры "16 793 796" заменить цифрами "16 825 674,0";
в пункте 9 цифры "78 086 855,6" заменить цифрами "78 373 433,6";
в пункте 10 цифры "62 390 176,9" заменить цифрами "64 252 649,9";
в пункте 11 цифры "10 490 661" заменить цифрами "11 131 515,0";
в пункте 12 цифры "46 021 002,5" заменить цифрами "47 162 617,5";
в пункте 13 цифры "57 751 660,7" заменить цифрами "58 740 357,7";
в пункте 14 цифры "14 060 791,3" заменить цифрами "14 174 491,3";
в пункте 15 цифры "10 999 153" заменить цифрами "11 137 942,0";
в пункте 16 цифры "1 617 985" заменить цифрами "1 594 667,0";
в пункте 17 цифры "35 769 839" заменить цифрами "35 748 226,0";
в пункте 18 цифры "28 292 638,3" заменить цифрами "49 612 044,3";
в пункте 19 цифры "5 811 837" заменить цифрами "6 401 802".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы А. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной IX-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва Р. Бадаева
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
IX-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
от 26 сентября 2016 года № 47
Приложение 1
к решению внеочередной
XLVII-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
от 10 декабря 2015 года № 395
Бюджет города Алматы на 2016 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

704 886,7
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 937 072,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 558 767,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 236 969,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 798,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
291 020,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
291 020,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 465 070,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21 953,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 443 117,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 091,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
287 605,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
287 605,0
1
2
3
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 079 314,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 886,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
249 883,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 121 883,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
276 586,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 997,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
194 131,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
117 401,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
240 269,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
23 933,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
683 345,0
05
Денсаулық сақтау
64 252 649,9
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы

704 886,7
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 937 072,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 558 767,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 236 969,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 798,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
291 020,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
291 020,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 465 070,0
018
Организация профессионального обучения
21 953,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 443 117,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 091,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 091,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
287 605,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
287 605,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 079 314,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 886,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
249 883,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 121 883,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
276 586,0
1
2
3
011
Капитальные расходы государственного органа
5 997,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
194 131,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
117 401,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
240 269,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 933,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
683 345,0
05
Здравоохранение
64 252 649,9
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы

839 813,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
839 813,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 390 700,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
857 842,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
310 856,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
222 002,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 932 910,5
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
636 113,0
1
2
3
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 296 797,5
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
20 792 573,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 193 083,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
195 150,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 183 785,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
695 307,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 437 456,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 126 242,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 391 402,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
149 200,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 420 948,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
23 042 384,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 707 576,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

839 813,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
839 813,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 390 700,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
857 842,0
006
Услуги по охране материнства и детства
310 856,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
222 002,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 932 910,5
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
636 113,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 296 797,5
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
20 792 573,0
1
2
3
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 193 083,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
195 150,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 183 785,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
695 307,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 437 456,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 126 242,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 391 402,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
149 200,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 420 948,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
23 042 384,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 707 576,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

18 446 649,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 424 270,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 538 695,0
1
2
3
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 511 122,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
27 573,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
7 715 574,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
122 913,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
369 601,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
93 349,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 144,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 123 544,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 131 515,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 230 875,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
523 189,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 878,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29 585,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 518,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
268 324,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
415 780,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
16 601,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 089 658,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 012 940,0
1
2
3
037
Әлеуметтік сауықтандыру

18 446 649,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 424 270,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 538 695,0
1
2
3
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 511 122,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
27 573,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
7 715 574,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
122 913,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
369 601,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
93 349,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 144,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 123 544,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 131 515,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 230 875,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
523 189,0
006
Государственная адресная социальная помощь
15 878,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 585,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 518,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
268 324,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
415 780,0
1
2
3
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
16 601,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 089 658,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 012 940,0
037
Социальная реабилитация

76 718,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
405 414,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
405 414,0
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 495 220,0
017
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың кейбір санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиді қоспағанда) жеңілдетілген, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 495 220,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 573 119,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
320 656,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
45 755,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 087 291,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
679 970,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 082 460,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
136 565,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
220 422,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 225 830,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
575 077,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 403,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
126 234,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 701,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
9 757,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
230 656,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
153 447,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102 555,0
1
2
3
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 919,0
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы

76 718,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
405 414,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
405 414,0
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
2 495 220,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 495 220,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
3 573 119,0
003
Программа занятости
320 656,0
007
Оказание жилищной помощи
45 755,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 087 291,0
009
Социальная поддержка инвалидов
679 970,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 082 460,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
136 565,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
220 422,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 225 830,0
1
2
3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
575 077,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
126 234,0
026
Капитальные расходы государственного органа
15 701,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
9 757,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
230 656,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
153 447,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 555,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
27 919,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
27 919,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы

13 381 291,2
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
13 381 291,2
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
793 200,1
009
Электрмен жабдықтау кабелдерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу
96 000,0
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
697 200,1
1
2
3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 137 942,0
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
4 692 261,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
383 417,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 344,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 800,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
153 442,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 330,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
989 690,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
27 290,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 552,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
109 200,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 755 844,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
1 250 628,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
394 776,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

13 381 291,2
012
Развитие теплоэнергетической системы
13 381 291,2
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
793 200,1
009
Проведение ремонтно-восстановительных работ кабелей электроснабжения
96 000,0
029
Развитие газотранспортной системы
697 200,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 137 942,0
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
4 692 261,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
383 417,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 344,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 800,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
153 442,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 330,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
1
2
3
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
989 690,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
27 290,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 552,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
109 200,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 755 844,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
1 250 628,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
394 776,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

5 815 634,0
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 540 894,0
018
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жергілікті жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды дайындау
40 894,0
027
Алматы қаласында метрополитен салу
5 500 000,0
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 181 244,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
132 705,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 051,0
005
Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
63 305,0
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
3 959 603,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
22 580,0
13
Басқалар
21 109 392,9
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 558 848,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 558 848,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
424 630,9
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
424 630,9
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
3 235 374,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
152 000,0
1
2
3
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 887 374,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
196 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 401 802,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 401 802,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
234 091,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
234 091,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

5 815 634,0
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
5 540 894,0
018
Подготовка местных проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов
40 894,0
027
Строительство метрополитена в городе Алматы
5 500 000,0
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
4 181 244,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта на местном уровне
132 705,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 051,0
005
Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
63 305,0
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
3 959 603,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
22 580,0
13
Прочие
21 109 392,9
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 558 848,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 558 848,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
424 630,9
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
424 630,9
1
2
3
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
3 235 374,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
152 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
2 887 374,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
196 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 401 802,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 401 802,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
234 091,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
234 091,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы