"Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 108 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 24 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 ақпанда N 3600 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 108 қаулысына (2015 жылғы 24 мамырдағы "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2777 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қаңтардағы № 24 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 108 қаулысымен бекітілген
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
1. Ірі қара мал аурулары: гиподерматоз.
2. Жылқы аурулары: сақау, пироплазмидоз, гастрофилез, параскаридоз.

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2014 года № 108 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет средств бюджета"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 февраля 2016 года № 3600
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет средств бюджета" от 25 апреля 2014 года № 108 (опубликовано 24 мая 2014 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2777) следующее изменение:
перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет средств бюджета, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 25 января 2015 года № 24
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2014 года № 108
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет средств бюджета
1. Болезни крупного рогатого скота: гиподерматоз.
2. Болезни лошадей: мыт, пироплазмидоз, гастрофилез, параскаридоз.