Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 56 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 наурызда N 3668 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Петропавл қаласында жылумен жабдықтау бойынша;

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, в Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2016 года № 3668
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг для потребителей, не имеющих приборов учета, в Северо-Казахстанской области:
1) по теплоснабжению в городе Петропавловске согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысында электрмен жабдықтау бойынша.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 56 қаулысына 1-қосымша

2) по электроснабжению в Северо-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 56

Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында есептеу құралдары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормасы – көппәтерлі немесе жеке тұрғын үй үшін айына 1 шаршы метрге 0,03 гигакалория.
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 56 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
Ай
Өлшем бірлігі
Бір бөлмелі жатақхана
Тұрғын үй
Бір бөлмелі
Екі бөлмелі
Үш бөлмелі
1
Қаңтар
киловатт-сағат

Норма потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области - 0,03 гигакалории на 1 квадратный метр в месяц для многоквартирного или индивидуального жилого дома.
Приложение 2 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 56
Нормы потребления коммунальных услуг по электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области
Месяц
Единица измерения
Общежитие
однокомнатное
Жилище
Одно-
комнатное
Двух-
комнатное
Трех-
комнатное
1
Январь
киловатт-час