"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 219 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 шілдеде № 3803 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 19 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 22.01.2018 № 19 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқрмасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 219 қаулысымен бекітілді
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі - регламент) "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 137 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13610 болып тіркелді) бекітілген "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленді.
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдауды және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беруді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу немесе осы регламенттің 5-тармағында көзделген жағдайлар негіздері бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегiн көрсетiледi.

Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июля 2016 года № 3803. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 22 января 2018 года № 19
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 22.01.2018 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление архитектуры и градостроительства Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е.Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 219
Регламент государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (далее – регламент) разработан в соответствии с со стандартом государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)", (далее - стандарт) утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2016 года № 137 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13610).
Государственная услуга "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами районов и города областного значения (далее – услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через: канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – согласование эскиза (эскизного проекта), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 5 настоящего регламента.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).

2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы (не уәкілетті өкілі: құзыретін растайтын құжат бойынша заңды тұлға; нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша жеке тұлға) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме мыналар болып табылады:
стандартқа қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін);
эскиз (эскиздік жоба);
сәулет-жоспарлау тапсырмасының көшірмесі.
5. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіз ретінде:
1) мақсатына қатысты қойылатын талаптар кешенінен;
2) негізгі параметрлерінен;
3) объектінің нақты жер учаскесінде орналасуынан;
4) көшелерді, орамдарды және тұрғын үй алаптарын салудың сәулет-көркем колористикасына сәйкес түсіне қатысты шешімнен ауытқулар болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі емес объектілердің эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде мерзімі 5 (бес) жұмыс күнінен аспайтын дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, 10 (он) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, қарар қояды – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 9 (тоғыз) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасымен келіседі және кеңсеге береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут;
2) техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі объектілердің эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде мерзімі 5 (бес) жұмыс күнінен аспайтын дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, 15 (он) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, қарар қояды – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 14 (он төрт) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасымен келіседі және кеңсеге береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающего полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности) к услугодателю является:
заявление по форме согласно приложению к стандарту;
документ, удостоверяющий личность (для идентификации личности услугополучателя);
эскиз (эскизный проект);
копия архитектурно-планировочного задания.
5. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является отклонения от:
1) комплекса требований к назначению;
2) основных параметров;
3) размещения объекта на конкретном земельном участке;
4) цветового решения в соответствии с архитектурно-художественной колористикой застройки улиц, кварталов и жилых массивов.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) при согласовании эскиза (эскизного проекта) технически и или технологически несложных объектов - 10 (десять) рабочих дней, за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет - 5 (пять) рабочих дней:
сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов от услугополучателя и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает резолюцию – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов, готовит проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя - 9 (девять) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает проект результата оказания государственной услуги и передает в канцелярию – 3 (три) часа;
сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.
2) при согласовании эскиза (эскизного проекта) технически и или технологически сложных объектов - 15 (пятнадцати) рабочих дней, за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет 5 (пять) рабочих дней:
сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов от услугополучателя и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает резолюцию – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов, готовит проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя - 14 (четырнадцать) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает проект результата оказания государственной услуги и передает в канцелярию – 3 (три) часа;
сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.

7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) құжаттарды қабылдау және тіркеу;
2) жауапты орындаушыны айқындау;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасы;
4) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасына қол қою;
5) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі емес объектілердің эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде, мерзімі 5 (бес) жұмыс күнінен аспайтын дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, 10 (он) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, қарар қояды – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 9 (тоғыз) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасымен келіседі және кеңсеге береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут;
1) техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі объектілердің эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде, мерзімі 5 (бес) жұмыс күнінен аспайтын дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, 15 (он бес) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, қарар қояды – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 14 (он төрт) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын келіседі, кеңсеге береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут.

7. Результат процедур (действий) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием и регистрация документов;
2) определение ответственного исполнителя;
3) проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание проекта оказания государственной услуги;
5) выдача результата государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. В перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
руководитель услугодателя;
ответственный исполнитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) при согласовании эскиза (эскизного проекта) технически и или технологически несложных объектов - 10 (десять) рабочих дней, за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет - 5 (пять) рабочих дней:
сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов от услугополучателя и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает резолюцию – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов, готовит проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя - 9 (девять) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает проект результата оказания государственной услуги и передает в канцелярию – 3 (три) часа;
сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.
2) при согласовании эскиза (эскизного проекта) технически и или технологически сложных объектов - 15 (пятнадцать) рабочих дней, за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет - 5 (пять) рабочих дней:
сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов от услугополучателя и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает резолюцию – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов, готовит проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя - 14 (четырнадцать) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает проект результата оказания государственной услуги и передает в канцелярию – 3 (три) часа;
сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.

10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
11. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы және "электрондық үкімет" веб-порталы мемлекеттік қызметті көрсетпейді.
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілердің тізбесі
Бөлім атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
"Аққайың аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 16
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71532)
2-24-62
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі,1
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі

10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
11. Государственная услуга акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" и веб-порталом "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
Перечень услугодателя
Наименование отдела
Адрес
График работы
Контактный телефон
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел строительства, архитектуры и градостроительства"
Аккайынский район, село Смирново, улица Труда, 16
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71532)
2-24-62
Государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Тимирязевского района Северо-казахстанского района"
Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Шокана Уалиханова, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье

8(71537)
2-15-48, 2-19-43
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 10
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71543)
2-27-56
2-14-87
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 44

8(71537)
2-15-48
2-19-43
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Есильского района Северо-Казахстанской области"
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 10
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71543)
2-27-56
2-14-87
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Шокана Уалиханова, 44

Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71533) 2-24-35
2-26-79
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 13
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71546)
7-90-91
2-10-09
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Е.Шайкин көшесі, 30
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71544) 2-27-12

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71533)
2-24-35
2-26-79
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71546)
7-90-91
2-10-09
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Жамбылский район, село Пресновка, улица Шайкина, 30
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов,
13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71544)
2-27-12

2-27-35
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 56
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі жексенбі
8(71531)
2-80-44
2-80-26
"Қызылжар аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институтская көшесі, 1
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71538)

2-27-35
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 56
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71531)
2-80-44
2-80-26
Государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел архитектуры строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Кызылжарский район, село Бесколь, улица Институтская, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов,
13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71538)

2-10-73
2-19-86
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 5
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71541)
2-24-46
50-24-48
"Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Ленин көшесі, 2
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71535)
2-15-79
2-24-50
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 206
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71536)
2-20-56
2-17-30
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 85
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71542)
2-25-05
2-20-55
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71534)
2-03-89
50-06-64
"Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Күн сайын сағ. 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00 – 14.30 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(7152)
46-74-76
46-74-79

2-10-73
2-19-86
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Мамлютский район, город Мамлютка, улица Абая Кунанбаева, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71541)
2-24-46
50-24-48
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района имени Габита Мусрепова"
район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71535)
2-15-79
2-24-50
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 206
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов,
13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71536)
2-20-56
2-17-30
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Шокана Уалиханова, 85
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов,
13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71542)
2-25-05
2-20-55
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района Шал акына Северо-Казахстанской области"
район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов,
13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота
и воскресенье
8(71534)
2-03-89
50-06-64
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Петропавловска"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(7152)
46-74-76
46-74-79

50-20-87
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде
Шартты белгілер:

50-20-87
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения: