"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 203 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 шілдеде № 3808 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 02.03.2020 № 43 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң тқолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 203 қаулысымен бекітілген
"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті) "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 632 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12449 болып тіркелген) бекітілген "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес әзірленді, облыстық, аудандық және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарымен осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымшаға сәйкес, мектепке дейінгі білім беру ұйымдарымен осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2 қосымшаға сәйкес бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарымен осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3 қосымшаға сәйкес, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарымен осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4 қосымшаға сәйкес (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау және нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 июля 2016 года № 3808. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 2 марта 2020 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 02.03.2020 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление образования Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 203
Регламент государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (далее – регламент государственной услуги) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования", утвержденным приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 9 ноября 2015 года № 632 "Об утверждении стандартов государственных услуг по приему документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (далее – Стандарт) (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12449), оказывается местным исполнительным органом области, районов и города областного значения согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги, организациями дошкольного образования согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги, организациями начального, основного среднего, общего среднего образования согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги, организациями технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 4 к настоящему регламенту государственной услуги соответственно (далее – услугодатель).
Прием документов и выдача результата для оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру (бұдан әрі – Қолхат) болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызмет алушының өтініші және көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыдан тиісті құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар топтамасын)алуы болып табылады:
1) Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес аттестаттауға өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі;
3) білім туралы диплом көшірмесі;
4) біліктілікті арттыру туралы құжат көшірмесі;
5) қызметкердің еңбек қызметін растайтын құжатының көшірмесі;
6) бұрын берген біліктілік санаты туралы куәлік көшірмесі (жоғары білім беру ұйымдарынан ауысқан және біліктілік санаттары жоқ педагог қызметкерлерден басқа);
7) "Білім және ғылым саласындағы азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шартын, сондай-ақ Мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды аттестаттаудан өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 7 тамыздағы № 323 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 28 тамызда № 8678 болып тіркелген) бекітілген Білім және ғылым саласындағы азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шартын, сондай-ақ Мектептке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шартына сәйкес кәсіптік жетістіктері туралы мәліметтер (болған жағдайда).

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача расписки о приеме документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационной категории педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования (далее – Расписка) согласно приложению 1 к Стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя и принятие услугодателем от услугополучателя соответствующих документов (далее - пакет документов):
1) заявление на аттестацию согласно приложению 2 к Стандарту.
2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) копия диплома об образовании;
4) копия документа о повышении квалификации;
5) копия документа, подтверждающего трудовую деятельность работника;
6) копия удостоверения о ранее присвоенной квалификационной категории (кроме педагогических работников, перешедших из организации высшего образования и не имеющих квалификационных категорий);
7) сведения о профессиональных достижениях (при их наличии) в соответствии с Правилами проведения и условиями аттестации гражданских служащих в сфере образования и науки, а также с Правилами проведения и условиями аттестации педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные учебные программы дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 323 "Об утверждении Правил проведения и условий аттестации гражданских служащих в сфере образования и науки, а также Правил проведения и условий аттестации педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные учебные программы дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8678).

Школьная көшесі, 5/1
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
45
"Рухловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Айсұлу" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
Рухловка ауылы,
Центральная көшесі, 15
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
46
"Тоқты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Балақай" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
Тоқты ауылы, Степная көшесі, 20/3
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
Тайынша ауданы
1
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Тайынша қаласы №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО,Тайынша қаласы,
Карла Маркса көшесі, 75
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
2
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Тайынша қаласы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО, Тайынша қаласы,
Советская көшесі, 63
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
3
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Алабота орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы
шағын орталық
СҚО,Тайынша ауданы,
Аққұдық ауылы
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
4
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Амандык орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО,Тайынша ауданы,
Амандық ауылы
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
5
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Большой Изюм орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО,Тайынша ауданы,
Большой Изюмауылы, Октябрьская көшесі, 88
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
6
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Горький орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО,Тайынша ауданы, Горькое ауылы, Пушкина көшесі
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
7
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Драгомиров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО,Тайынша ауданы,
Драгомировкаауылы,
Школьная көшесі, 2
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
8
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Донецк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО, Тайынша ауданы,
Донецкоеауылы,
Почта көшесі
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
9
Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Ильич орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
СҚО,Тайынша ауданы,
Ильичауылы,
Карла Маркса көшесі,

село Карагаш, улица Школьная, 5/1
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
45
Мини-центр "Айсұлу"
при коммунальном государственном учреждении "Рухловская начальная школа"
Северо-Казахстанская область
район имени Габита Мусрепова,
село Рухловка,
улица Центральная, 15
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
46
Мини-центр "Балақай"
при коммунальном государственном учреждении "Токтинская начальная школа"
Северо-Казахстанская область
район имени Габита Мусрепова,
село Токты, улица Степная, 20/3
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Тайыншинский район
1
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 2
города Тайынша" акимата
Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Карла Маркса, 75
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
2
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 3
города Тайынша" акиматаТайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Советская, 63
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
3
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Алаботинская средняя школа" акимата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Аккудук
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
4
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Амандыкская средняя школа"
акимата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район,
село Амандык
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
5
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Большеизюмовская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Большой Изюм,
улица Октябрьская, 88
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
6
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Горьковская средняя школа"
акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район,
село Горькое, улица Пушкина
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
7
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Драгомировская средняя школа" акиматаТайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район,
село Драгомировка,
улица Школьная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
8
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Донецкая средняя школа"
акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район,
село Донецкое, улица Почтовая
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
9
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Ильичевская средняя школа"
акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Ильич,
улица Карла Маркса,

Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, 15 жылдық Қазақстан ауылы, Школьная көшесі, 1
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
39
"Жеңіс негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Мұқыр ауылы, Жамбыл көшесі, 1
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
40
"Қырымбет негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қырымбет ауылы,
Ш. Отызбаев көшесі, 48
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
41
"Литвиновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Литвиновка ауылы,
Советская көшесі, 24
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
42
"Сарыадыр негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сарыадыр ауылы
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
43
"Старобелка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Старобелка ауылы
Школьная көшесі, 11
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
44
"Чернобаевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чернобаевка ауылы,
Шевченко көшесі, 4
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
45
"Еркін Әуелбеков атындағы
Жаңасу бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Жаңасу ауылы,
Школьная көшесі, 7А
Күнде дүйсенбіден жұмаға дейін сағ. 09.00-ден сағ 18.00 –ға дейін, түскі ас сағ.13.00 –ден 14.00-ға дейін Қазақстан Республикасының еңбек заңнамаларына сәйкес демалыс және мерекелік күндерден бөлек
46
"Қарағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қарағаш ауылы,

Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село 15 лет Казахстана, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
39
Коммунальное государственное учреждение "Женысская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Мукур, улица Джамбула, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
40
Коммунальное государственное учреждение "Кырымбетская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Кырымбет,
улица Отызбаева, 48
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
41
Коммунальное государственное учреждение "Литвиновская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Литвиновка, улица Советская, 24
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
42
Коммунальное государственное учреждение "Сарыадырская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сарыадыр
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
43
Коммунальное государственное учреждение "Старобельская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Старобелка,
улица Школьная, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
44
Коммунальное государственное учреждение "Чернобаевская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чернобаевка,
улица Шевченко, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
45
Коммунальное государственное учреждение "Жанасуская начальная школа имени Еркина Ауельбекова"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Жанасу,
улица Школьная, 7А
Ежедневно с понедельника по пятницу с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
46
Коммунальное государственное учреждение "Карагашская начальная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Карагаш,