Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 411 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қазанда N 3908 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған жергілікті бюджет қаражатынан бөлінген субсидиялар көлемдері;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған республикалық бюджет қаражатынан бөлінген субсидиялар көлемдері.
2. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 57 қаулысының (2016 жылғы 16 наурыз "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3650 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 01 қазаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 октября 2016 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 октября 2016 года № 3908
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 5 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, выделенных из средств местного бюджета на 2016 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, выделенных из средств республиканского бюджета на 2016 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год" от 26 февраля 2016 года № 57 (опубликовано 16 марта 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3650).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казастанской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 01 октября 2016 года.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 411 қаулысына 1 - қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған жергілікті бюджет қаражатынан бөлінген субсидиялар көлемдері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 28.12.2016 N 514 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия ланатын көлем
Субсидиялар көлемі, мың теңге
Мал шаруашылығы
1
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 октября 2016 года № 411
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, выделенных из средств местного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 28.12.2016 N 514 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем
Объем субсидий, тыс. тенге
Скотоводство
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов