"Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 80 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 412 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 желтоқсанда N 3948 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 10.05.2017 № 178 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 80 қаулысына (Нормативтік-құқық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3697 болып тіркелді, 2016 жылғы 14 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығымен (Нормативтік-құқық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелді) бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларының 4-тармағына сәйкес" Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Көрсетілген қаулының 1, 2 – қосымшалары тиісінше осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 412 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 80 қаулысына 1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерi
Р/с №
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерi

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 80 "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 октября 2016 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2016 года № 3948. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10 мая 2017 года № 178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10.05.2017 № 178 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" от 15 марта 2016 года № 80 (опубликовано 14 апреля 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3697) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 4 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов № 11223), акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ"
Приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению соответственно.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 октября 2016 года № 412
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 80
Виды субсидируемых удобрений
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
1.