"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 411 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 514 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда N 3989 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 411 қаулысына (2016 жылғы 1 қараша "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3908 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 октября 2016 года № 411 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2016 года N 514. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2016 года N 3989
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год" от 27 октября 2016 года № 411 (опубликовано 1 ноября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3908) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казастанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 514 қаулысына 1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 411 қаулысына 1 - қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған жергілікті бюджет қаражатынан бөлінген субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия ланатын көлем
Субсидиялар көлемі, мың теңге
Мал шаруашылығы
1
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2016 года № 514
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 октября 2016 года № 411
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, выделенных из средств местного бюджета на 2016 год
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем
Объем субсидий, тыс. тенге
Скотоводство
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов