"Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2016 жылғы 17 ақпандағы № 06 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 ақпанда N 3641 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 26.06.2017 № 25 шешімімен (бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3427 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қазандағы № 42 "Қызылжар нұры" және 2015 жылғы 23 қазандағы № 42 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында № 657, №710 сайлау учаскелері келесі редакцияда мазмұндалсын:
"№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 орта мектеп - бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Московская көшесі, 170, тел. 42-00-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Волочаевская көшесі: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
ұшқыш-космонавт, Кеңес Одағының батыры Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көшесі 4, 6, 6А;
Кеңес Одағының батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көшесі: 11, 13, 15, 25А, 27А, 29А;
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 5, 15;
Илья Залманов атындағы көшесі: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;

О внесении изменений в решение акима города Петропавловска от 21 октября 2015 года № 35 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 февраля 2016 года № 3641. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 июня 2017 года № 25
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26.06.2017 № 25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким города Петропавловска Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Петропавловска от 21 октября 2015 года № 35 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3427, опубликовано в газетах от 23 октября 2015 года № 42 "Қызылжар Нұры" и от 23 октября 2015 года № 42 "Проспект СК"), следующие изменения:
в приложении к указанному решению Избирательные участки № 657, №710 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 657
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – сад № 26" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Московская, 170, тел. 42-00-03
В границы входят дома:
улица Волочаевская: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
улица имени летчика-космонавта, Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 4, 6, 6А;
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 11, 13, 15, 25А, 27А, 29А;
улица А. Дусухамбетова А.: 5, 15;
улица имени Ильи Залманова: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;

Ленинградская көшесі: 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көшесі: 2, 9, 11, 24А;
1-ші Илья Залманов атындағы өткелі: 5, 22В, 22Б, 24, 26, 26А, 26В, 29Д, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Г, 36, 37, 38А, 40А, 41, 43А, 43Б, 43В, 44, 65, 65А, 65Б;
2-ші Илья Залманов атындағы өткелі: 13, 15А, 29, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 48;
Халтурин көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
Радищев көшесі: 4;
У. Громова көшесі: 2А, 4, 6, 8, 10А, 16, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 47.".
"№ 710 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" өңірлік мемлекеттік кәсіпорны филиалының мамандандырылған Халыққа қызмет көрсету орталығы бөлімі, Нефтепроводная көшесі, 1Б, тел.: 50-49-38
Шекараларына мына үйлер енеді:
5-ші Сенная көшесі: 69, 71;
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 11, 13, 17, 17А, 19;
Нефтепроводная көшесі: 1Б;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көшесі: 8, 10, 17Б;
Гастелло атындағы көшесі: 50, 52.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.С. Бакеевке жүктелсін.
3. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі М. Тасмағанбетов
"Келісілді"
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
17 ақпан 2016 жыл
Е. Мамыкин

улица Ленинградская: 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
улица имени Искака Ибраева: 2, 9, 11, 24А;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 5, 22В, 22Б, 24, 26, 26А, 26В, 29Д, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Г, 36, 37, 38А, 40А, 41, 43А, 43Б, 43В, 44, 65, 65А, 65Б;
2-й проезд имени Ильи Залманова, 13, 15А, 29, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 48;
улица Халтурина: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170,171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
улица Радищева: 4;
улица У. Громовой: 2А, 4, 6, 8, 10А, 16, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 47.".
"Избирательный участок № 710
Центр – Отдел специализированного Центра обслуживания населения филиала Регионального государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Северо-Казахстанской области", улица Нефтепроводная, 1Б, тел. 50-49-38
В границы входят дома:
улица 5-я Сенная: 69, 71;
улица Дусухамбетова А.: 11, 13, 17, 17А, 19;
улица Нефтепроводная: 1Б;
улица имени Искака Ибраева: 8, 10, 17Б;
улица имени Гастелло: 50, 52.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Бакеева А.С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
города Петропавловска
М. Тасмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии
17 февраля 2016 год
Мамыкин Е.В.