Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандадаттар үшін Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 25 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда N 3604 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы N 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 29.03.2016 N 78 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққайың аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыруүшін 1 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттарға Аққайың ауданының аумағында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 20 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Д. Байтөлешов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудандық
сайлау комиссияның
төрайымы
2016 жылғы 27 қаңтар
О. Плищенко
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтар № 25 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің депутаттығына барлық кандидаттар үшін Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
р/с №
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
Аралағаш ауылдық округі
1
Аралағаш ауылы
"Нұрай" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
2
Рублевка ауылы
"Альфия" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Астраханка ауылдық округі
3
Астраханка ауылы
"Астраханское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Власовка ауылдық округі
4
Власовка ауылы
"Лидия" дүкенінің жанындағы ақпараттық стенд
Григорьевка ауылдық округі
5
Трудовое ауылы
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіауылдық клубы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
6
Көктерек ауылы
"Көктерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Ивановка ауылдық округі
7
Ивановка ауылы
"Меркурий" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Қиялы ауылдық округі
8
Қиялы ауылы
"Қиялы Астық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
"Салют" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Лесной ауылдық округі
9
Ленинское ауылы
"Астана" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Полтавка ауылдық округі
10
Полтавкаауылы
"Полтавское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Смирново ауылдық округі
11
Смирново ауылы
"Паллада" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
"Горячий хлеб" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
"У Эсмиры" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Тоқшын ауылдық округі
12
Тоқшын ауылы
"Кулинария" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
13
Тюменка ауылы
"Кулинария" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
14
Камышлово ауылы
"Кулинария" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Шағалалы ауылдық округі
15
Шағалалы ауылы
"Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылық тәжірибелік стансасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Черкас ауылдық округі
16
Черкас ауылы
"Черкасское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
17
Добровольское ауылы
"Добровольское негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараттарының жанындағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов для проведения встреч с избирателями на территории Аккайынского района
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 февраля 2016 года № 3604. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2016 года N 78
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2016 N 78 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аккайынской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов на территории Аккайынского района для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов согласно приложениям 1, 2.
2. Предоставить на договорной основе помещения на территории Аккайынского района для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов согласно приложениям 3, 4.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 февраля 2016 года.
Аким района Д. Байтулешов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Аккайынской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
27 января 2016 года
О. Плищенко
Приложение 1 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 25
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан на территории Аккайынского района
п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения
Аралагашский сельский округ
1
село Аралагаш
информационный стенд у здания магазина "Нурай"
2
село Рублевка
информационный стенд у здания магазина "Альфия"
Астраханский сельский округ
3
село Астраханка
информационный стенд у здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Астраханское"
Власовский сельский округ
4
село Власовка
информационный стенд у магазина "Лидия"
Григорьевский сельский округ
5
село Трудовое
информационный стенд у здания сельского клуба, государственного учреждения "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
6
село Коктерек
информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Коктерекская начальная школа"
Ивановский сельский округ
7
село Ивановка
информационный стенд у здания магазина "Меркурий"
Киялинский сельский округ
8
село Киялы
информационный стенд у здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Киялы Астык"
информационный стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Салют"
Лесной сельский округ
9
село Ленинское
информационный стенд у здания магазина "Астана"
Полтавский сельский округ
10
село Полтавка
информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавское"
Смирновский сельский округ
11
село Смирново
информационный стенд у здания магазина "Паллада"
информационный стенд у здания магазина "Горячий хлеб"
информационный стенд у здания магазина "У Эсмиры"
Токушинский сельский округ
12
село Токуши
информационный стенд у здания магазина "Кулинария"
13
село Тюменка
информационный стенд у здания магазина "Кулинария"
14
село Камышлово
информационный стенд у здания магазина "Кулинария"
Аульный округ Шагалалы
15
ауыл Шагалалы
информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция"
Черкасский сельский округ
16
село Черкасское
информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Черкасское"
17
село Добровольское
информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Добровольская основная школа"

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтар № 25 қаулысына 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің депутаттығына барлық кандидаттарғаАққайың ауданының аумағында сайлаушылармен кездесуі үшін ұсынылған үй-жайлар
р/с №
Елді мекен атауы
Кездесулерді өткізу орны
1
Аралағаш ауылы
"Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ауылдық клубының ғимаратында
2
Рублевка ауылы
Бос уақыт орталығының ғимаратында ("Черкасское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі)
3
Астраханка ауылы
"Астраханка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Қаратомар ауылы
"Астраханка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ауылдық клубының ғимаратында
5
Власовка ауылы
"Власовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Трудовое ауылы
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ауылдық клубының ғимаратында
7
Көктерек ауылы
"Көктерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратында
8
Ивановка ауылы
"Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Қиялы ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Аққайың ауданының аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Кучковка ауылы
"Кучковка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
11
Ленинское ауылы
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Мәдениет үйінің ғимаратында
12
Полтавка ауылы
"Полтавка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13
Смирново ауылы
Аққайың ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимаратында;
"Смирнов№1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында;
"Смирнов №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында.
14
Тоқшын ауылы
"Тоқшын мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15
Тюменка ауылы
"Тюменка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
16
Камышлово ауылы
"Камышлово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
17
Шағалалы ауылы
"Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Мәдениет үйінің ғимаратында
18
Черкас ауылы
"Черкас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
19
Добровольское ауылы
"Добровольское негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

Приложение 3 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 25
Помещения для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан на территории Аккайынского района
п/п
Наименование населенных пунктов
Место проведения встреч
1
село Аралагаш
в здании сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Аралагашского сельского округа",
2
село Рублевка
в здании Центр досуга (контора товарищества с ограниченной ответственностью "Черкасское")
3
село Астраханка
в здании коммунального государственного учреждения "Астраханская средняя школа"
4
село Каратомар
в здании Сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Астраханского сельского округа",
5
село Власовка
в здании коммунального государственного учреждения "Власовская средняя школа"
6
село Трудовое
в здании сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
7
село Коктерек
в здании коммунального государственного учреждения "Коктерекская начальная школа"
8
село Ивановка
в здании коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя школа"
9
село Киялы
в здании коммунального государственного учреждения "Аграрный колледж Аккайынского района" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
10
село Кучковка
в здании коммунального государственного учреждения "Кучковская начальная школа"
11
село Ленинское
в здании Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа"
12
село Полтавка
В здании коммунального государственного учреждения "Полтавская средняя школа"
13
село Смирново
в здании государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры" акимата Аккайынского района
в здании коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа №1"
в здании коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа №2"
14
село Токуши
в здании коммунального государственного учреждения "Токушинская школа-гимназии"
15
село Тюменка
в здании коммунального государственного учреждения "Тюменская основная школа"
16
село Камышлово
в здании коммунального государственного учреждения "Камышловская основная школа"
17
ауыл Шагалалы
в здании Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима аульного округа Шагагалы"
18
село Черкасское
в здании коммунального государственного учреждения "Черкасская средняя школа"
19
село Добровольское
в здании коммунального государственного учреждения "Добровольская основная школа"