"2016-2018 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі N 2-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда N 3752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 3547 тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2016 жылға мына көлемдерде:
1) кірістер – 2367027 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 401656 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 8327 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15209 мың теңге,
трансферттердің түсімдері -1941835 мың теңге;
2) шығындар – 2376239,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 11626,5мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 19089,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7463 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 1519 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 1519 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22358,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 22358,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 19089 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 7463 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -10732,2 мың теңге.";
7 тармақта:
1 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттер жалпы сомасы 1016199 мың теңге, соның ішінде дамуға 651915 мың теңге есепке алынсын:";
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 397827 мың теңге";
келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2015 года № 38-1 "О бюджете Аккайынского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года N 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 мая 2016 года N 3752
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2015 года № 38-1 "О бюджете Аккайынского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3547 от 13 января 2016 года, опубликовано 19 января 2016 года в информационной правовой системе "Әділет" нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Аккайынского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 2367027 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 401656 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8327 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 15209 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1941835 тысяч тенге;
2) затраты - 2376239,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 11626,5 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 19 089,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7 463 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 1519 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1519 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов
государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22358,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета - 22358,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 19089 тысяч тенге;
погашение займов – 7463 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10732,2 тысяч тенге.";
в пункте 7:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в бюджете района на 2016 год целевые трансферты в общей сумме 1 016 199 тысяч тенге, в том числе на развитие 651915 тысяч тенге:";
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1)397 827 тысяч тенге для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:

"10) малдардың энзоотикалық аурулары бойынша ветеринарлық шараларын өткізу үшін 4013 мың теңге";
келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) Дайындық аулының кіре беріс аудандық маңызы бар көлік жолын ағымдағы жөндеу жүргізу үшін 30000 мың теңге";
келесі мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) Астраханка аулының ішіндегі көлік жолдарын орташа жөндеу жүргізу үшін 10000 мың теңге";
келесі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) мал емдейтін пунктінің модульдік ғимаратын сатып алу үшін 1519 мың теңге.";
8 тармақтың 7) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:

"10) 4013 тысяч тенге на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных";
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) 30000 тысяч тенге на проведение текущего ремонта автодороги районного значения "подъезд к селу Дайындык";
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) 10000 тысяч тенге на проведение среднего ремонта участков внутри поселковых автодорог села Астраханка";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) 1519 тысяч тенге на приобретение модульного здания ветеринарного пункта.";
подпункт 7) пункта 8 изложить в следующей редакции:

"7) автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз етуіне 9368 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына келісілді жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI шақырылған II сессия
төрағасы
Т. Рамазанов
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
C. Мұқанов
Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 2-1 шешіміне 1 қосымша

"7) 9368 тысяч тенге на обеспечение функционирования автомобильных дорог;";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
II сессии VI созыва
Т. Рамазанов
Секретарь маслихата
Аккайынского района
С. Муканов
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района от 29 апреля 2016 года № 2-1

8284
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
22434
001
Ауданның экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20329
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1105
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1000
2
Қорғаныс
6303
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6303
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5159
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
944
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
4
Білім беру
1580713,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1562022,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12307
003
Жалпы білім беру
1316197,9
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4006
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17010
006
Балаларға қосымша білім беру
42700
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
78393
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13785
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемі
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14855
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
49609
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12681
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
18691
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
18691
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
150028
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145619
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8284
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22434
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления
коммунальной собственностью района (города областного значения)
20329
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1105
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1000
2
Оборона
6303
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6303
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5159
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
944
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
4
Образование
1580713,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
1562022,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12307
003
Общеобразовательное обучение
1316197,9
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4006
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17010
006
Дополнительное образование для детей
42700
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
78393
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13785
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14855
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49609
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12681
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
18691
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
18691
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
150028
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения