Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққайың ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 211 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 тамызда № 3879 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы әкімдігінің 19.03.2019 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексі 18 бабының 2) тармақшасына, "Құқықтық әктілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққайың ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдырының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққайың ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындау туралы" Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 100 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 мамырда №3755 тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырда №23 аудандық "Колос" газетіне, 2016 жылғы 26 мамырда №23 аудандық "Аққайың" газетіне жарияланды ) күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Аққайың аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Байтөлешов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аққайың ауданының
мәслихатының хатшысы      С.Ө. Мұқанов
2016 жылғы 27 шілде
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "27" шілдедегі
№ 211 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққайың ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдырының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Аккайынского района
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 июля 2016 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 августа 2016 года № 3879. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2019 года № 64
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19.03.2019 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Аккайынского района, согласно приложению.
2. Признать утратившим постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2016 года № 100 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, специалистов социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Аккайынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2016 года №3755, опубликовано от 26 мая 2016 года № 23 районной газете "Колос", от 26 мая 2016 года № 23 районной газете "Аққайың").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Аккайынский районный отдел экономики и финансов".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Байтулешов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Аккайынского района      С.У. Муканов
27 июля 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от "27 " июля 2016 года
№ 211
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Аккайынского района

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 14.05.2018 № 118 ( алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Денсаулық сақтау мамандарының лауазымдары:
дәрігер;
мейірбике;
емдәм бикесі.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесінің басшысы;
қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
психоневрологиялық аурулары бар жасы 18-ден асқан мүгедек балаларға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесші;
жұмыспен қамту орталығының басшысы;
жұмыспен қамту орталығы құрылымдық бөлімшесінің маманы;
ассистент.
3. Білім беру мамандарының лауазымдары:
мемелекеттік мекеменің басшысы;
мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы;
мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
мектепке дейінгі білім ұйымы мемлекеттік мекеме басшысы;
мектепке дейінгі білім ұйымы қазыналық кәсіпорынның басшысы;
мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, арнайы (түзету) және мамандандырылған білім беру ұйымдарының барлық мамандықты мұғалімдері - жоғары, орта, деңгейлі жоғары, бірінші, екінші санатты және санаты жоқ мамандар;
әлеуметтік педагог;
психолог;
тәрбиеші;
музыкалық жетекші;
мемлекеттік мекеме әдістемелік кабинетінің жетекшісі;
әдіскер;
шебер;
вожатый;
кітапхана меңгерушісі;
шеберхана меңгерушісі.
Логопед;
Бастауыш әскери дайындығының тәрбиеші-ұйымдастырушысы
Дене шынықтыру бойынша инструктор.
4. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
мемелекеттік мекеменің басшысы;
мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы;
мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекемесінің бөлім басшысы;
ауылдық маңызы бар мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бөлім басшысы;
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің бөлім басшысы;
аудандық маңызы бар мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бөлім басшысы;
кітапхананың меңгерушісі;
көркемдік жетекші;
әдіскер;
кітапханашы;
библиограф;
режиссер;
аккомпаниатор;
мәдени ұйымдастырушы;
хореограф.
5. Спорт мамандарының лауазымдары:
нұсқаушы;
шебер;
әдіскер;
жаттықтырушы.

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14.05.2018 № 118 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов здравоохранения:
врач;
медицинская сестра;
диетическая сестра.
2. Должности специалистов социального обеспечения:
руководитель отделения социальной помощи на дому;
социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
социальный работник по уходу за детьми-инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах;
консультант по социальной работе;
руководитель центра занятости населения;
специалист структурного подразделения центра занятости;
ассистент.
3. Должности специалистов образования:
руководитель государственного учреждения;
заместитель руководителя государственного учреждения;
руководитель государственного казенного предприятия;
заместитель руководителя государственного казенного предприятия;
руководитель государственного учреждения дошкольных организаций образования;
руководитель государственного казенного предприятия дошкольных организаций образования;
учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего образования, специальных (коррекционных) и специализированных организаций образования - специалисты высшего, среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категорий и без категории;
социальный педагог;
психолог;
воспитатель;
музыкальный руководитель;
руководитель методического кабинета государственного учреждения;
методист;
мастер;
вожатый;
заведующий библиотекой;
заведующий мастерской;
логопед;
преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
инструктор по физкультуре.
4. Должности специалистов культуры:
руководитель государственного учреждения;
заместитель руководителя государственного учреждения;
руководитель государственного казенного предприятия;
заместитель руководителя государственного казенного предприятия;
руководитель отдела государственного учреждения сельского значения;
руководитель отдела государственного казенного предприятия сельского значения;
руководитель отдела государственного учреждения районного значения;
руководитель отдела государственного казенного предприятия районного значения;
заведующий библиотекой;
художественный руководитель;
методист;
библиотекарь;
библиограф;
режиссер;
аккомпаниатор;
культорганизатор;
хореограф.
5. Должности специалистов спорта:
инструктор;
мастер;
методист;
тренер.

6. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
ветеринариялық стансаның басшысы;
ветеринариялық станса басшысының орынбасары
ветеринарлық дәрігер;
зертханашы;
малды жасанды ұрықтандыру технигі;
тұқымдық ісі бойынша техник;
ветеринарлық фельдшер.

6. Должности специалистов ветеринарии:
руководитель ветеринарной станции;
заместитель руководителя ветеринарной станции;
ветеринарный врач;
лаборант;
техник по искусственному осеменению животных;
техник по племенному делу;
ветеринарный фельдшер.