Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 332 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 ақпанда № 4040 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабы 7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2016 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 февраля 2017 года № 4040
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Аккайынского района Северо-Казахстанской области.