Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда N 3605 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 11.06.2024 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабының 1, 2-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша 66 (алпыс алты) сайлау учаскесі құрылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылсын деп танылсын:
2014 жылғы 23 қаңтардағы № 1 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтiк құқықтық кесiмдерді мемлекеттiк тiркеудің тiзiлiмiнде № 2563 болып тіркелген, "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде 2014 жылдың 21 ақпанында жарияланды);
2015 жылғы 25 ақпандағы № 9 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтiк құқықтық кесiмдерді мемлекеттiк тiркеудің тiзiлiмiнде № 3130 болып тіркелген, "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде 2015 жылдың 19 наурызында жарияланды);
2015 жылғы 29 қазандағы № 42 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 25 ақпандағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтiк құқықтық кесiмдерді мемлекеттiк тiркеудің тiзiлiмiнде № 3462 болып тіркелген, "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде 2015 жылдың 26 қарашасында жарияланды).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысы Ә.Ә.Ғаббасовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі
А.Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы

Об образовании избирательных участков по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 февраля 2016 года № 3605. Утратил силу решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 июня 2024 года № 5
Сноска. Утратил силу решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11.06.2024 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Айыртауского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Образовать 66 (шестьдесят шесть) избирательных участков по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области согласно приложения.
2. Признать утратившим силу следующие решения акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области:
от 23 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2563, опубликовано 21 февраля 2014 года в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори");
от 25 февраля 2015 года № 9 "О внесении изменений в решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3130, опубликовано 19 марта 2015 года в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори");
от 29 октября 2015 года № 42 "О внесении изменений в решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 9 "Об образовании избирательных участков по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3462, опубликовано 26 ноября2015 года в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Габбасова А.А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Айыртауской
районной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области Е. Мергасимов

2016 жылғы 25 қаңтар
Е.Мерғасымов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 2 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 19.07.2023 № 16 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі); 23.02.2024 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Сайлау учаскесі
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1.
№ 1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), Айыртау ауылы, Центральная көшесі, 9
Айыртау ауылы, "Шалқар су" санаторийі
2.
№3
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны "Айыртау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Саумалкөл ауылы, Хаиров көшесі, 1
Орловка ауылы, Қопа,
Саумалкөл ауылы: Молодежная, Дружба, Совхозная, Центральная, Березовая, Хаиров көшелері 1-ден 100-ге дейінгі үйлердің нөмірлері, Тенистая, Светлая, "Бәйтерек" шағын ауданы, М.Горький көшелері
3.
№4
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Воскресеновка орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Солтүстік Қазақстан облысы", Баянтай ауылы, Центральная көшесі, 3
Баянтай ауылы
4.
№6
"Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің Айыртау филиалы, Айыртау ауылы, Орталық көшесі, 7
Айыртау ауылы
5.
№7
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Елецкая орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Елецкое ауылы, Зеленая көшесі, 32
Елецкий ауылы, Колесниковка ауылы, Междуозерное ауылы
6.
№8
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау әкімдігінің "Айыртау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Саумалкөл ауылы, Ақан-Сері көшесі, 31
Бәйкен Әшімов көшесі № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 50;

25 января 2016 год
Приложение к решению акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 2
Избирательные участки по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение в редакции решений акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 19.07.2023 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.02.2024 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок
Место расположения
Границы избирательных участков
1.
№ 1
Коммунальное государственное учреждение "Айыртауская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию), село Айыртау, улица Центральная, 9
село Айыртау, санаторий "Шалкар Су"
2.
№3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Айыртауская центральная районная больница" коммунального государственного управления "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", село Саумалколь, улица Хаирова, 1
село Орловка, Копа,
село Саумалколь: улицы Молодежная, Дружба, Совхозная, Центральная, Березовая, Хаирова номера домов с 1 по 100, Тенистая, Светлая, микрорайон "Байтерек", М.Горького
3.
№4
Коммунальное государственное учреждение "Воскресеновская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Баянтай, улица Центральная, 3
село Баянтай
4.
№6
Айыртауский филиал республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Кокшетау", село Айыртауское, улица Орталык, 7
село Айыртауское
5.
№7
Коммунальное государственное учреждение "Елецкая средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Елецкое, улица Зеленая, 32
село Елецкое, село Колесниковка, село Междуозерное
6.
№8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Айыртауский районный Дом культуры акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", село Саумалколь, улица Акана-Серэ, 31
улица Байкена Ашимова № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 50;

Ш. Уәлиханов, Л. Чайкина, Конституция, Кенесары, Ақан сері көшелері, М. Янко көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129; Орынбай, Учительская, Лермонтов, Некрасов, Матросов, Құсайынов, Ементаев, Кенжетаев, Сыздықов, Жәпек батыр, Кәкімбек Салықов, Т.Боқанов көшелері, Хаиров көшесі № 101-127;
Асеев, Жамбыл, Абылай хан көшелері
7.
№9
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Саумалкөл №2 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Саумалкөл ауылы, шағын ауданы көшесі, 45
Саумалкөл ауылы:
МКР көшесі № 3, 4, 8, 9, 18, 19, 24, 43, 44, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 56, 75, 78;
Полевая, Гоголь, Скнарев, Әуелбеков, Мұқанов, Губарьков, Степная, Пушкин, Королев көшелері
8.
№10
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған Айыртау мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саумалкөл ауылы, Макаренко көшесі, 1
Саумалкөл ауылы:
Панфилов, Мира, Профессиональная, СПТУ, Юбилейная, Желтоқсан, Дмитриев, Чепрасов, Зеленая, Литвинов, Чехов, Больничная, Забелкин, Умышев, Макаренко, Ильин, Садовая көшелері;
М. Янко көшесі № 118, 120, 122, 124, 126, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195;
Энергетиктер, Лесная көшелері
9.
№11
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Саумалкөл қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Красногорка ауылы, Галицино ауылы, Айыртау әлеуметтік қызмет көрсету орталығы, Саумалкөл ауылы: Бәйкен Әшімов көшесі № 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 66, 68, 72;
Строительная,
Интернациональная, Элеваторная, Набережная, СПТУ-4, Железнодорожная, Горем-22, Приозерная, ДСУ-75 көшелері
10.
№12
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Рудный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новоукраинка ауылы, Новоукраинка көшесі, 1
Новоукраинка ауылы
11.
№13

улицы Ш.Уалиханова, Л.Чайкиной, Конституции, Кенесары, Акана-Серэ,улица М.Янко № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129; улицы Орынбая, Учительская,Лермонтова, Некрасова, Матросова, Кусаинова, Ементаева, Кенжетаева, Сыздыкова, Жапек Батыра, Кәкімбека Салықова, Т.Боканова, улица Хаирова № 101 - 127; улицы Асеева, Джамбула, Абылай хана
7.
№9
Коммунальное государственное учреждение "Саумалкольская школа-гимназия № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Саумалколь, улица Микрорайон, 45
село Саумалколь:
улица МКР № 3, 4, 8, 9, 18, 19, 24, 43, 44, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 56, 75, 78;
улицы Полевая, Гоголя, Скнарева, Ауельбекова, Муканова, Губарькова, Степная, Пушкина, Королева
8.
№10
Коммунальное государственное учреждение "Айыртауская школа интернат для детей оставшихся без попечения родителей" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Саумалколь, улица Макаренко, 1
село Саумалколь:
улицы Панфилова, Мира, Профессиональная, СПТУ, Юбилейная, Желтоқсан, Дмитриева, Чепрасова, Зеленая, Литвинова, Чехова, Больничная, Забелкина, Умышева, Макаренко, Ильина, Садовая; улица М. Янко № 118, 120, 122, 124, 126, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195; улицы Энергетиков, Лесная
9.
№11
Коммунальное государственное учреждение "Саумалкольская казахская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Красногорка, село Галицино, Айыртауский Центр социального обслуживания, село Саумалколь: улица Байкена Ашимова № 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 66, 68, 72;
улицы Строительная, Интернациональная, Элеваторная, Набережная, СПТУ-4, Железнодорожная, Горем-22, Приозерная, ДСУ-75
10.
№12
Коммунальное государственное учреждение "Рудная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Новоукраинка, улица Новоукраинка,1
село Новоукраинка
11.
№13

"5510 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Новоукраинка ауылы, Новоукраинка көшесі, 200 А
Новоукраинка ауылы
12.
№14
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Антоновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Антоновка ауылы, Школьная көшесі, 1
Антоновка ауылы, Уголки станциясы
13.
№15
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Комаровка орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Комаровка ауылы, Центральная көшесі, 5
Комаровка ауылы, Акан Сері атындағы ауыл
14.
№16
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Лавровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лавровка ауылы, Центральная көшесі, 9
Лавровка ауылы
15.
№17
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Заря негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заря ауылы, Центральная көшесі, 21
Жұмысшы ауылы, Заря ауылы
16.
№18
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қарасевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қамсақты ауылы, Ақан Сері көшесі, 22
Қамсақты ауылы
17.
№19
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызыл-Әскер орта мектебі", Құмтөккен ауылы, Орталық көшесі, 11
Құмтөккен ауылы, Орлиногорск ауылы
18.
№20
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Өскен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Үкілі Ыбырай ауылы, Ақан-Сері көшесі, 17
Үкілі Ыбырай ауылы
19.
№21
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірлестік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бірлестік ауылы, Байжұман көшесі, 98
Бірлестік ауылы
20.
№22
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің"Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қазанка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Казанка ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 47
Казанка ауылы, Бурлукское ауылы, Никольское ауылы
21.
№23
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Всеволодовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Солтүстік Қазақстан облысы", Всеволодовка ауылы, Верхняя көшесі, 17
Всеволодовка ауылы, Прекрасное ауылы
22.
№24
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аксеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аксеновка ауылы, Центральная көшесі, 25
Аксеновка ауылы
23.
№25
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақан-Бурлук бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Никольское-Бурлукское ауылы, Школьная көшесі,21
Никольское-Бурлукское ауылы, Янко станциясы, Высокое ауылы, Ботай ауылы
24.
№27
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаратал ауылы, Мектеп көшесі, 1
Қаратал ауылы, Қоскөл ауылы
25.
№29
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шүкірлік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шүкірлік ауылы, Мектеп көшесі, 2
Шүкірлік ауылы
26.
№31
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сырымбет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сырымбет ауылы, Школьная көшесі, 2
Сырымбет ауылы
27.
№32
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сулыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сулыкөл ауылы, Мектеп көшесі, 5
Сулыкөл ауылы
28.
№33
"АиК Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі, Шоққарағай ауылы, Школьная көшесі, (келісім бойынша)
Шоққарағай ауылы, Сарыбұлақ ауылы
29.
№34
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дауқара орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Даукара ауылы, Наурыз көшесі, 7"А"
Дауқара ауылы
30.
№35
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қарақамыс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарақамыс ауылы, Школьная көшесі, 13
Қарақамыс ауылы
31.
№36
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Егіндіағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Егіндіағаш ауылы, Орталық көшесі, 16
Егіндіағаш ауылы, Шолақөзек ауылы
32.
№38
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Целинная бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Светлое ауылы, Школьная көшесі, 10
Светлое ауылы
33.
№39
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кирилловка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кирилловка ауылы, Абай көшесі, 38 "А"
Кирилловка ауылы
34.
№40
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кутузовка орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кутузовка ауылы, Школьная көшесі, 19
Кутузовка ауылы
35.
№41
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Каменноброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Каменный Брод ауылы, Школьная көшесі, 35
Каменный Брод ауылы, Сарысай ауылы
36.
№43
"Саумалкөл Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бөлімшесінің кеңсесі, Бұрлық ауылы, Трудовая көшесі, 47
Бұрлық ауылы, Сарытүбек ауылы, Петропавловка ауылы, Карловка ауылы
37.
№44
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арықбалық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Арықбалық ауылы, Байкен Әшімов көшесі, 43
Арықбалық ауылы:
Набережная көшесінің № 2,3,4,7,10,15,18,20,23,25,27,30,36; Кузнечная көшесінің № 7,8,10,12,13,16,20,23,24,30;

Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5510", село Новоукраинка, улица Новоукраинка, 200 А
село Новоукраинка
12.
№14
Коммунальное государственное учреждения "Антоновская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Антоновка, улица Школьная,1
село Антоновка, станция Уголки
13.
№15
Коммунальное государственное учреждение "Комаровская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Комаровка, улица Центральная, 5
село Комаровка, село имени Акана-Серэ
14.
№16
Коммунальное государственное учреждение "Лавровская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Лавровка, улица Центральная ,9
село Лавровка
15.
№17
Коммунальное государственное учреждение "Заринская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Заря, улица Центральная, 21
село Жумусши, село Заря
16.
№18
Коммунальное государственное учреждение "Карасевская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образование акимата Северо-Казахстанской области", село Қамсақты, улица Ақан Сері, 22
село Қамсақты
17.
№19
Коммунальное государственное учреждение "Кызыл-Аскерская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Кумтоккен, улица Орталык, 11
село Кумтоккен, село Орлиногорское
18.
№20
Коммунальное государственное учреждение "Оскеньская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Укили Ыбырай, улица Акана-Серэ, 17
Село Укили Ыбырай
19.
№21
Коммунальное государственное учреждение "Бирлестикская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Бирлестик, улица Байжуман, 98
село Бирлестик
20.
№22
Коммунальное государственное учреждение "Казанская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Казанка, улица Тәуелсіздік, 47
село Казанка, село Бурлукское, село Никольское
21.
№23
Коммунальное государственное учреждение "Всеволодовская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Всеволодовка, улица Верхняя, 17
село Всеволодовка, село Прекрасное
22.
№24
Коммунальное государственное учреждение "Аксеновская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Аксеновка, улица Центральная,25
село Аксеновка
23.
№25
Коммунальное государственное учреждение "Акан-бурлукская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Никольское-Бурлукское, улица Школьная, 21
село Никольское-Бурлукское, станция Янко, село Высокое, село Ботай
24.
№27
Коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Каратал, улица Мектеп, 1
село Каратал, село Косколь
25.
№29
Коммунальное государственное учреждение "Шукурлюкская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Шукурлюк, улица Мектеп, 2
село Шукурлюк
26.
№31
Коммунальное государственное учреждение "Сырымбетская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Сырымбет, улица Школьная, 2
село Сырымбет
27.
№32
Коммунальное государственное учреждение "Сулугольская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Сулуколь, улица Мектеп,5
село Сулуколь
28.
№33
Офис товарищества с ограниченной ответственностью "АиК Агро" (по согласованию), село Шоккарагай, улица Школьная, 8
село Шоккарагай, село Сарыбулак
29.
№34
Коммунальное государственное учреждение "Даукаринская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Даукара, улица Наурыз, 7 "А"
село Даукара
30.
№35
Коммунальное государственное учреждение "Карагамысская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Каракамыс, улица Школьная, 13
село Каракамыс
31.
№36
Коммунальное государственное учреждение "Егиндыагашская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Егиндыагаш, улица Центральная,16
село Егиндыагаш, село Шолакозек
32.
№38
Коммунальное государственное учреждение "Целинная начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Светлое, улица Школьная, 10
село Светлое
33.
№39
Коммунальное государственное учреждение "Кирилловская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Кирилловка, улица Абая, 38 "А"
село Кирилловка
34.
№40
Коммунальное государственное учреждение "Кутузовская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Кутузовка, улица Школьная, 19
село Кутузовка
35.
№41
Коммунальное государственное учреждения "Каменнобродская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Каменный Брод, улица Школьная, 35
село Каменный Брод, село Сарысай,
36.
№43
Офис отделения товарищества с ограниченной ответственностью "Саумалколь Агро", село Бурлук, улица Трудовая, 47
село Бурлык, село Сарытубек, село Петропавловка, село Карловка
37.
№44
Коммунальное государственное учреждение "Арыкбалыкская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Арыкбалык, улица Байкена Ашимова, 43
село Арыкбалык:
улица Набережная № 2,3,4,7,10,15,18,20,23,25,27,30,36;
улица Кузнечная № 7,8,10,12,13,16,20,23,24,30;

Нагорная көшесінің № 1,2,3,4,5,7,9,10,14,17;
Сейфуллин, Жұмағали Саин, Песчаная, Бірлік, 30 лет Победы, Ключевая, Достық, Мир, Целинная, Дачная, Лесная, Интернациональная, Энтузиастов, Механизаторов көшелері
38.
№45
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің Арықбалық ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Арықбалық ауылы, Центральная көшесі, 44
Арықбалық ауылы:
Новая, 40 лет Победы, Юбилейная, Рабочая, Новоселов, Северная, Полевая, Степная, М. Горький, Шоқан Уәлиханов, Николай Нижников, Бәйкен Әшімов, Школьная, Центральная, Конституция, Ералы Мұкашев, Озерная көшелері, Набережная көшесі № 38,40,42,45,46,48,49,50,51,53,54,56,60,61,62,64,65,66,71, 72,74;
Кузнечная көшесі № 25,27,29,37, 38,41,49;
Нагорная көшесі № 19,20,21,24,26,27,29,34,36;
РАД, АТП, Абай көшелері
39.
№46
"Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің Арықбалық филиалының кеңсесі, Горное ауылы, Таежная көшесі, 1
Горное ауылы
40.
№47
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Целинная бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Целинное ауылы, Центральная көшесі, 14
Целинное ауылы
41.
№48
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Златогор орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ағынтай батыр ауылы, Советская көшесі, 34
Ағынтай батыр ауылы
42.
№49
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Наследниковка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баян ауылы, Центральная көшесі, 17
Баян ауылы
43.
№50
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарасай батыр ауылы, Орталық көшесі, 36
Қарасай батыр ауылы
44.
№51
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Гусаковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гусаковка ауылы, Школьная көшесі, 49
Гусаковка ауылы, Корсаковка ауылы
45.
№53
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Константиновка Мектеп-бөбекжай-бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Константиновка ауылы, Куйбышев көшесі, 54
Константиновка ауылы
46.
№54

улица Нагорная № 1,2,3,4,5,7,9,10,14,17;
улицы Сейфуллина, Жұмағали Саин, Песчанная, Бірлік, 30 лет Победы, Ключевая, Достық, Мира, Целинная, Дачная, Лесная, Интернациональная, Энтузиастов, Механизаторов
38.
№45
Коммунальное государственное учреждение "Арыкбалыкский сельский Дом культуры акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", село Арыкбалык, улица Центральная, 44
село Арыкбалык:
улицы Новая, 40 лет Победы, Юбилейная, Рабочая, Новоселова, Северная, Полевая, Степная, М.Горького, Шоқан Уәлиханов, Николай Нижников, Бәйкен Әшімов, Школьная, Центральная, Конституции, Ералы Мұқашев, Озерная, улица Набережная № 38, 40, 42, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 71, 72, 74;
улица Кузнечная № 25, 27, 29, 37,38, 41, 49;
улица Нагорная № 19, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 34, 36;
улицы РАД, АТП, Абая
39.
№46
Офис Арыкбалыкского филиала республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Кокшетау", село Горное, улица Таежная, 1
село Горное
40.
№47
Коммунальное государственное учреждение "Целинная начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Целинное, улица Центральная,14
село Целинное
41.
№48
Коммунальное государственное учреждение "Златогорская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Агынтай батыра, улица Советская, 34
село Агынтай батыра
42.
№49
Коммунальное государственное учреждение "Наследниковская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Баян, улица Центральная, 17
село Баян
43.
№50
Коммунальное государственное учреждение "Мадениетская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Карасай батыра, улица Орталык, 36
село Карасай батыра
44.
№51
Коммунальное государственное учреждение "Гусаковская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Гусаковка, улица Школьная, 49
село Гусаковка, село Корсаковка
45.
№53
Коммунальное государственное учреждение "Константиновский Комплекс школа-ясли-сад" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Константиновка, улица Куйбышева, 54
село Константиновка
46.
№54

Медициналық пункт, Матвеевка ауылы, Школьная көшесі, 34/2
Матвеевка ауылы
47.
№55
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Новосветловка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новосветловка ауылы, Школьная көшесі, 20
Новосветловка ауылы
48.
№56
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы, Береславка ауылы, Школьная көшесі, 4
Береславка ауылы
49.
№57
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Имантау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Имантау ауылы, Школьная көшесі, 14 "А"
Имантау ауылы
50.
№58
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Верхнебурлук бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Верхний Бурлук ауылы, Школьная көшесі, 13
Верхний Бурлук ауылы
51.
№59
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Лобанов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лобаново ауылы, Абай көшесі, 31
Лобаново ауылы
52.
№60
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шалқар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шалқар ауылы, Бәйтерек көшесі, 3
Шалқар ауылы
53.
№61
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы, Заря ауылы Центральная көшесі, 37
Заря ауылы
54.
№62
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Әлжан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,Әлжан ауылы, Мектеп көшесі, 7
Әлжан ауылы
55.
№63
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Нижнебурлук Мектеп-бөбекжай-бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нижний Бурлук ауылы, Школьная көшесі, 17
Нижний Бурлук ауылы, Алтынбұлақ ауылы
56.
№64
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы, Жаксы Жалғызтау ауылы, Школьная көшесі, 5
Жаксы Жалғызтау ауылы
57.
№65
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құспек ауылы, Школьная көшесі, 29
Құспек ауылы, Ақшоқ ауылы
58.
№66
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақанбұрлық ауылы, Школьная көшесі, 29
Ақанбұрлық ауылы, Красново ауылы

Медицинский пункт, село Матвеевка, улица Школьная, 34/2
село Матвеевка
47.
№55
Коммунальное государственное учреждение "Новосветловская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Новосветловка, улица Школьная, 20
село Новосветловка
48.
№56
Сельский клуб коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", село Береславка, улица Школьная,4
село Береславка
49.
№57
Коммунальное государственное учреждение "Имантауская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", село Имантау, улица Школьная, 14 "А"
село Имантау
50.
№58
Коммунальное государственное учреждение "Верхнебурлукская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Верхний Бурлук, улица Школьная, 13
село Верхний Бурлук
51.
№59
Коммунальное государственное учреждение "Лобановская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Лобаново, улица Абая, 31
село Лобаново
52.
№60
Коммунальное государственное учреждение "Шалкарская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Шалкар, улица Байтерек, 3
село Шалкар
53.
№61
Центр досуга коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", село Заря, улица Центральная , 37
село Заря
54.
№62
Коммунальное государственное учреждение "Альжанская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Альжан, улица Мектеп, 7
село Альжан
55.
№63
Коммунальное государственное учреждение "Нижнебурлукский Комплекс школа-ясли-сад" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Нижний Бурлук, улица Школьная, 17
село Нижний Бурлук, село Алтынбулак
56.
№64
Центр досуга коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культура и развития языков акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", село Жаксы Жалгызтау, улица Школьная, 5
село Жаксы Жалгызтау
57.
№65
Коммунальное государственноеучреждение "Аканская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Куспек, улица Школьная, 29
село Куспек, село Акшокы
58.
№66
Коммунальное государственное учреждение "Аканская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", село Аканбурлук, улица Школьная, 29
село Аканбурлук, село Красново