"2016-2018 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-44-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі N 6-2-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда N 3753 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармақ 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-44-1 "2016-2018 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3545 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Айыртау таңы" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Айыртауские зори" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 281 754,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 629 943,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 540,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 15 517,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 631 754,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 301 581,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 15 036,0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 38 178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 142,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алуға – 7 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 863,8 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алуға – 7 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 863,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (артықшылығын пайдалану) –
41 863,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі – 38 178,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –23 142,0 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 26 827,8 мың теңге.";
10- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер есепке алынсын.
Аталған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016-2018 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.";

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 5-44-1 "О бюджете Айыртауского района на 2016-2018 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года N 6-2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 мая 2016 года N 3753
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 5-44-1 "О бюджете Айыртауского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3545, опубликовано 21 января 2016 года в газете "Айыртау таңы", 21 января 2016 года в газете "Айыртауские зори") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы      – 4 281 754,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 629 943,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 540,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 517,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 631 754,0 тысячи тенге;
2) затраты       – 4 301 581,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 036,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 142,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов      – 7 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит)       бюджета – - 41 863,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
41 863,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 38 178,0 тысяч тенге;
погашение займов – 23 142,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 827,8 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть в бюджете района на 2016 год целевые трансферты из областного бюджета.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области о реализации решения Айыртауского районного маслихата о бюджете Айыртауского района на 2016-2018 годы.";

31 554,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 654,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 900,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 473,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 473,0
02
Қорғаныс
8 422,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 422,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 724,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
394,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
304,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздіқ, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
486,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
486,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
486,0
04
Бiлiм беру
3 295 019,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 259 527,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 256,0
003
Жалпы білім беру
2 814 829,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 333,0
006
Балаларға қосымша білім беру
22 449,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
154 439,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22 976,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 436,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 143,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

31 554,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28 654,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 900,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом , постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 473,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 473,0
02
Оборона
8 422,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 422,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 724,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
394,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
304,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность.
486,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районо (города областного значения)
486,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
486,0
04
Образование
3 295 019,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 259 527,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 256,0
003
Общеобразовательное обучение
2 814 829,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34 333,0
006
Дополнительное образование для детей
22 449,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
154 439,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам(попечителям)на содержание ребенка-сироты(детей-сирот) и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
22 976,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 436,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 143,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования