Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 40-2 "2016-2018 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 43-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 наурызда N 3654 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 40-2 "2016-2018 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 3536 тіркелген, аудандық "Есіл Өңірі" газетінде 2016 жылғы 1 ақпанда, "Новости Приишимья" газетінде 2016 жылғы 1 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2016 жылға арналғаны келесі көлемдерде:
1) кірістер – 4 288 899 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 993 748 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 8 468 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 261 683 мың теңге;
2) шығындар – 4 294 448,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 54 450 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиелері - 73174 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу – 18 724 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы- 0, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -59 999,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитін пайдалану) – 59 999,3 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 73174 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18724 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдықтарын орындау – 5549,3 мың теңге.".
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XLIII сессиясының төрайымы
К. Мұқажанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Ысқақова

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2015 года № 40-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2016-2018 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 43-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 марта 2016 года № 3654
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 40-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3536 от 11 января 2016 года, опубликовано в районных газетах от 1 февраля 2016 года "Есіл өңірі", от 1 февраля 2016 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 288 899 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 993 748 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8468 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 261 683 тысячи тенге;
2) затраты – 4 294 448,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 450 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73 174 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 724 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59 999,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 999,3 тысяч тенге:
поступление займов – 73174 тысячи тенге;
погашение займов – 18724 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5549,3 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
ХLIII сессии маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
К. Мукажанова
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова