"2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 48/299 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 2/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 мамырда N 3736 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 48/299 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3548 тіркелген, "Есіл таңы" және "Ишим" газеттерінде 2015 жылдың 5 ақпанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
1) кірістер 3 292 113 мың теңге;
сонымен қатар:
салық түсімдері 386 880 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 6 266 мың теңге;
негізгі капиталдан түскен түсімдер 13 351 мың теңге;
трансферттер түсімдер 2 885 616 мың теңге;
2) шығындар 3 320 933,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу 24 279 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер 41 359 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу 17 080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар
бойынша сальдо 4 019 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 4 019 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін
сатудан түскен түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) - 57 118,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын
(профицитті қолдану) қаржыландыру 57 118,2 мың теңге;
қарыздардың түсімі 41 359 мың теңге;
қарыздарды өтеу 17 080 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын
қалдықтары 32 839,2 мың теңге.";
8-2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің түсімі есепке алынсын, соның ішінде:
- Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы аясында қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға";
- Жұмыспен қамту 2020 Жол картасының іс-шараларын жүзеге асыруға;
- энзоотикалық ауруларға қарсы алдын алу іс-шараларын жүргізуге;
- ветеринарлық пунктердің модульдік ғимараттарын сатып алуға;
- Үлкен Тораңғұл көліне су өткізгіш шлюзінің құрылысына ЖСҚ әзірлеуге.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 48/299 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2016 -2018 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2016 года № 2/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 мая 2016 года № 3736
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 48/299 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3548, опубликовано 5 февраля 2015 года в газетах "Есіл таңы" и "Ишим") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы        3 292 113 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям              386 880 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям        6 266 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала        13 351 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов        2 885 616 тысяч тенге;
2) затраты        3 320 933,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование        24 279 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты        41 359 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов        17 080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами        4 019 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов        4 019 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов
государства                                             0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета        - 57 118,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета       57 118,2 тысяч тенге;
поступление займов        41 359 тысяч тенге;
погашение займов        17 080 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 32 839,2 тысяч тенге.";
пункт 8-2 изложить в следующей редакции:
"8-2. Учесть в бюджете района на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
- на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
- на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020;
- на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;
- на приобретение модульных зданий ветеринарных пунктов;
- на разработку проектно-сметной документации на строительство водопропускного шлюза на озере Большой Тарангул.

Жоғарыда көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу "2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Есіл ауданы әкімдігінің қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.
17 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"17. 2016 жылға арналған Есіл ауданының жергілікті атқарушы органның резерві 6302 мың теңге сомада бекітілсін".
осы көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ.Абулғазин
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А.Бектасова

Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Есильского района "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы.".
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2016 год в сумме 6302 тыс. тенге.".
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
К.Абулгазин
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова

11784
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28955,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24901
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2701,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
975
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
378
2
Қорғаныс
8361
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8361
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6817
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
544
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
807
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
807
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
807
4
Бiлiм беру
2 478 442
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2583
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2583
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2445105
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
63841
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
163235
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12807
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлем
638
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12347
003
Жалпы білім беру
2100196
006
Балаларға қосымша білім беру
37602
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14283
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12031
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

11784
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28955,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24901
015
Капитальные расходы государственного органа
2701,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
975
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
378
2
Оборона
8 361
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 361
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 817
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
544
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
807
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
807
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
807
4
Образование
2 478 442
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 583
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 583
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 445 105
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
63 841
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
163 235
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
12 807
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту, и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12 347
003
Общеобразовательное обучение
2 100 196
006
Дополнительное образование для детей
37 602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 283
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 031
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)