"Есіл ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 мамырдағы № 42/265 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 5/32 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 қыркүйекте N 3890 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27/145 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 24.04.2018 № 27/145 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Есіл ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 мамырдағы № 42/265 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3269 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымдағы "Есіл таңы" және "Ишим" газеттерінде жарияланған):
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабы 5-тармағына, 444-бабы 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:"
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрайымы, хатшысы
А.Бектасова

О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2015 года№ 42/265 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Есильскому району"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2016 года № 5/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 сентября 2016 года № 3890. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27/145
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо- Казахстанской области от 24.04.2018 № 27/145 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2015 года № 42/265 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3269, опубликовано 26 июня 2015 года в газетах "Есіл таңы" и "Ишим" следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова