Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жайларды ұсыну және үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы N 18 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 ақпанда N 3598 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 287 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 24.12.2018 № 287 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың үгiт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар 1-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуiн өткiзу үшiн үй-жайлары шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
И. Турков
"КЕЛIСIЛГЕН"
Жамбыл аудандық
сайлау комиссиясының
төрайымы
2016 жылдың 26 қаңтары
Л.Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылдың 26 қантарындағы № 18 қаулысына 1-қосымша
Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың үгiт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Р/с
Ауылдық округтердің атауы
Елдi мекеннiң атауы
Үгiт-насихаттық баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Архангелка
Архангелка ауылы
"Архангелка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
2
Благовещенка
Благовещенка ауылы
"Благовещенка ауылдық округi әкiмінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
3
Жамбыл
Жамбыл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
4
Казанка
Казанка ауылы
"Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
5
Қайранкөл
Қайранкөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайранкөл орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
6
Кладбинка
Кладбинка ауылы
"ЦУМ" дүкенінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
7
Майбалық
Святодуховка ауылы
"Майбалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
8
Мирный
Мирное ауылы
"Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
9
Озерный
Озерное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Озерный орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
10
Первомай
Буденное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Буденное орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
11
Пресноредуть
Пресноредуть ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пресноредуть орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
12
Пресновка
Пресновка ауылы
"Пресновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы, "Жамбыл ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
13
Троицкий
Троицкое ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Троицк орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещений для проведения встреч с избирателями кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2016 года N 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 февраля 2016 года N 3598. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 287
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24.12.2018 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов места для размещения агитационных печатных материалов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. Турков
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель
Жамбылской районной
избирательной комиссии
26 января 2016 года
Л. Топорова
Приложение 1 к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 18
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
№п/п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Архангельский
село Архангелка
Информационный стенд на площади, прилегающей к зданию государственного
учреждения "Аппарат акима
Архангельского сельского округа"
2
Благовещенский
село Благовещенка
Информационный стенд на территории,
прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима
Благовещенского сельского округа"
3
Жамбылский
село Жамбыл
Информационный стенд на территории,
прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения
"Жамбылская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
4
Казанский
село Казанка
Информационный стенд на территории,
прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Казанского сельского округа"
5
Кайранкольский
село Кайранколь
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения
"Кайранкольская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
6
Кладбинский
село Кладбинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "ЦУМ"
7
Майбалыкский
село Святодуховка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима
Майбалыкского сельского округа"
8
Мирный
село Мирное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Мирного сельского округа"
9
Озерный
село Озерное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения
"Озерненская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
10
Первомайский
село Буденное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения
"Буденовская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
11
Пресноредутский
село Пресноредуть
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения
"Пресноредутская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
12
Пресновский
село Пресновка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Пресновского сельского округа", на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Жамбылского района"
13
Троицкий
село Троицкое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения
"Троицкая средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылдың 26 қантарындағы № 18 қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуiн өткiзу үшiн ұсынылған үй-жайлар
Р/с
Ауылдық округтiң атауы
Елдi мекеннiң атауы
Сайлаушылармен кездесудi өткiзу үшiн үй-жайлар
1
Архангелка
Архангелка ауылы
"Архангелка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
2
Благовещенка
Благовещенка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 Благовещенка орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
3
Жамбыл
Жамбыл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының 2-шi қабатындағы фойе
4
Казанка
Казанка ауылы
Казанка ауылдық клубы ғимаратының көрермендер залы
5
Қайранкөл
Қайранкөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайранкөл орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
6
Кладбинка
Кладбинка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кладбинка орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының 1-шi қабатындағы фойе
7
Майбалық
Святодуховка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәбит Мұқанов атындағы орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
8
Мирный
Мирное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мирный орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
9
Озерный
Озерное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Озерный орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
10
Первомай
Буденное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Буденное орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
11
Пресноредуть
Пресноредуть ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пресноредуть орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
12
Пресновка
Пресновка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 Преснов орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжiлiс залы
13
Троицкий
Троицкое ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Троицк орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының 3-шi қабатындағы фойе

Приложение 2 к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 18
Помещения для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
п/п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч с избирателями
1
Архангельский
село Архангелка
Актовый зал в здании государственного учреждения "Аппарат акима
Архангельского сельского округа"
2
Благовещенский
село Благовещенка
Актовый зал в здании коммунального государственного учреждения
"Благовещенская средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
3
Жамбылский
село Жамбыл
Фойе 2 этажа в здании коммунального государственного учреждения
"Жамбылская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
4
Казанский
село Казанка
Зрительный зал в здании Казанского сельского клуба
5
Кайранкольский
село Кайранколь
Актовый зал в здании коммунального
государственного учреждения
"Кайранкольская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
6
Кладбинский
село Кладбинка
Фойе 1 этажа в здании коммунального государственного учреждения
"Кладбинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
7
Майбалыкский
село Святодуховка
Актовый зал в здании коммунального
государственного учреждения "Средняя школа имени Сабита Муканова" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
8
Мирный
село Мирное
Актовый зал в здании коммунального
государственного учреждения
"Мирненская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
9
Озерный
село Озерное
Актовый зал в здании коммунального государственного учреждения
"Озерненская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
10
Первомайский
село Буденное
Актовый зал в здании коммунального государственного учреждения
"Буденовская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
11
Пресноредутский
село Пресноредуть
Актовый зал в здании коммунального государственного учреждения
"Пресноредутская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
12
Пресновский
село Пресновка
Актовый зал в здании коммунального государственного учреждения
"Пресновская средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
13
Троицкий
село Троицкое
Фойе 3 этажа в здании коммунального государственного учреждения
"Троицкая средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области