2016 жылға Жамбыл ауданының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі N 95 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда N 3761 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Жамбылского района на 2016 год
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2016 года N 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 мая 2016 года N 3761
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2016 жылға Жамбыл ауданының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1, 2 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Жамбылского района на 2016 год, согласно приложениям 1, 2.
2. Ответственность за исполнение настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел образования Жамбылского района".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күн күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И. Турков
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылдың 18 сәуіріндегі № 95 қаулысына 1- қосымша
2016 жылға Жамбыл ауданының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
(аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Балабақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Өз бетімен толық күн болатын
шағын орталық
Өз бетімен толық емес күн
болатын шағын орталық
1
"Айымжан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Айымжан ауылы
25
2
"Буденное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Буденное ауылы
29
3
"Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Жамбыл ауылы
30
4
"Қайранкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Қайранкөл ауылы
60
5
"Кладбинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Кладбинка ауылы
28
6
"Майбалық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Майбалық ауылы
25
7
"Озерное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Озерное ауылы
35
8
"Орман бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Орталық ауылы
20
9
"Үлгі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Үлгі ауылы
25
10
"Айтуар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Айтуар ауылы
19
11
"Амангелді бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Амангелді ауылы
17
12
"Бауман негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Бауман ауылы
17
13
"Есперлі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Есперлі ауылы
20
14
"Чапаевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Чапаевка ауылы
15
15
"Екатериновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Екатериновка ауылы
8
16
"Кировка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Б.Ізтөлин ауылы
12
17
"Қарақамыс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Қарақамыс ауылы
15
18
"Рождественка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Рождественка ауылы
11
19
"Сәбит негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Сәбит ауылы
17
20
"Сенжарка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Сенжарка ауылы
13
21
"Суаткөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Суаткөл ауылы
16
22
"Ұзынкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Ұзынкөл ауылы
15
23
"Богдановка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Богдановка ауылы
12
24
"Макарьевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Макарьевка ауылы
15
25
"Миролюбово бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Миролюбово ауылы
15
26
"Калиновка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Калиновка ауылы
11
27
"№ 1 Благовещенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Благовещенка ауылы
35
28
"№ 2 Благовещенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Благовещенка ауылы
30
29
"Айнагүл" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын Пресновка ауылы
180
Республикалық бюджет бойынша барлығы
180

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района И. Турков
Приложение 1 к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2016 года № 95
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Жамбылского района на 2016 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
(район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Айымжанская средняя школа" село Айымжан
25
2
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Буденовская средняя школа" село Буденное
29
3
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" село Жамбыл
30
4
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кайранкольская средняя школа" село Кайранколь
60
5
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кладбинская средняя школа" село Кладбинка
28
6
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Майбалыкская средняя школа" село Майбалык
25
7
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Озерная средняя школа" село Озерное
35
8
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Орманская основная школа" село Орталык
20
9
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Ульговская средняя школа" село Ульго
25
10
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Айтуарская основная школа" село Айтуар
19
11
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Амангельдинская основная школа" село Амангельды
17
12
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Бауманская основная школа" село Бауман
17
13
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Есперлинская основная школа" аул Есперли
20
14
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Чапаевская основная школа" село Чапаевка
15
15
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Екатериновская основная школа" село Екатериновка
8
16
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кировская основная школа" аул Б.Изтолина
12
17
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Каракамысская основная школа" село Каракамыс
15
18
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Рождественская основная школа" село Рождественка
11
19
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Сабитовская основная школа" село Сабит
17
20
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Сенжарская основная школа" село Сенжарка
13
21
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Суаткольская основная школа" село Суатколь
16
22
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Узынкольская основная школа" село Узынколь
15
23
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Богдановская начальная школа" село Богдановка
12
24
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Макарьевская начальная школа" село Макарьевка
15
25
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Миролюбовская начальная школа" село Миролюбово
15
26
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Калиновская начальная школа" село Калиновка
11
27
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Благовещенская средняя школа №1" село Благовещенка
35
28
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Благовещенская средняя школа № 2" село Благовещенка
30
29
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айнагуль" село Пресновка
180
Итого по республиканскому бюджету
180

548
42
0
0
Таблицаның жалғасы
Айына мектепке дейінгі ұйымдарындағы жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толымқ емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Өз бетімен толық күн болатын
шағын орталық
Өз бетімен толық емес күн
болатын шағын орталық
Балабақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Өз бетімен толық күн болатын
шағын орталық
Өз бетімен толық емес күн
болатын шағын орталық

548
42
0
0
Продолжение таблицы
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный