Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға үй-жайлар ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 13 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда N 3601 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы N 169 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 28.06.2016 N 169 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін, шарт негізінде ұсынылатын, үй-жайлар 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының басшысы С.И.Мақұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 20 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданының әкімі
А. Бегманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
2016 жылғы 25 қаңтар
В.Фиц
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 13 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
р/с
Ауылдық округтің және елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
1
Авангард ауылдық округі,
Полтавка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Полтавка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Тахир Мусаев көшесі, 25А
2
Александров ауылдық округі, Александровка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Александровка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Шоқан Уәлиханов көшесі, 2А
3
Бастомар ауылдық округі, Бастомар ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 февраля 2016 года № 3601. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 июня 2016 года N 169
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28.06.2016 N 169 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией района Магжана Жумабаева (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Макулова С.И..
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 февраля 2016 года.
Аким
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Бегманов
"СОГЛАСОВАНО"
Республика Казахстан
Северо-Казахстанская область
Магжана Жумабаева районная
избирательная комиссия
председатель
25 января 2016 года
В. Фиц
Приложение 1 к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 13
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование сельского округа и населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Авангардский сельский округ,
село Полтавка
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Полтавская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Тахира Мусаева, 25А
2
Александровский сельский округ,
село Александровка
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Александровская основная школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Шокана Уалиханова 2А
3
Бастомарский сельский округ, село Бастомар

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Бастомар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, 5-ші көше, 20
4
Возвышен ауылдық округі, Возвышенка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Возвышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Ленин көшесі,10
5
Золотонив ауылдық округі, Золотая Нива ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Золотая Нива орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Школьная көшесі, 8
6
Қарағанды ауылдық округі, Қарағанды ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Қарағанды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Школьная көшесі, 1
7
Қарақоға ауылдық округі, Қарақоға ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Қарақоға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Советская көшесі,1
8
Конюхов ауылдық округі, Конюхово ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Конюхово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Целинная көшесі, 12Б
9
Лебяжье ауылдық округі, Лебяжье ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Лебяжье орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Школьная көшесі, 8
10
Молодежный ауылдық округі, Молодежное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Молодежное орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Мир көшесі, 3
11
Молодогвардейский ауылдық округі, Молодогвардейское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Молодогвардейское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Школьная көшесі, 2
12
Надежка ауылдық округі, Надежка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Надежка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Ново-Лесная көшесі, 1Б
13
Октябрь ауылдық округі, Октябрьское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, 2-ші көше, 4
14
Писарев ауылдық округі, Писаревка ауылы

стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Бастомарская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 5, 20
4
Возвышенский сельский округ,
село Возвышенка
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Возвышенская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Ленина,10
5
Золотонивский сельский округ,
село Золотая Нива
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Золотонивская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 8
6
Карагандинский сельский округ,
село Караганды
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Карагандинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 1
7
Каракогинский сельский округ,
село Каракога
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Карагугинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Советская, 1
8
Конюховский сельский округ,
село Конюхово
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Конюховская основная школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Целинная, 12Б
9
Лебяжинский сельский округ,
село Лебяжье
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Лебяжинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 8
10
Молодежный сельский округ,
село Молодежное
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Молодежная неполная средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Мира, 3
11
Молодогвардейский сельский округ,
село Молодогвардейское
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Молодогвардейская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 2
12
Надеждинский сельский округ,
село Надежка
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Надеждинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Ново – Лесная, 1Б
13
Октябрьский сельский округ, село Октябрьское
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 2, 4
14.
Писаревский сельский округ,
село Писаревка

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Писарев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, 4-ші көше, 53
15
Полудин ауылдық округі, Полудино ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Полудин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Октябрьская көшесі, 21
16
Совет ауылдық округі, Советское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Октябрьская көшесі, 21
17
Таман ауылдық округі, Таманское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Таман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Школьная көшесі, 21
18
Ұзынкөл ауылдық округі, Ұзынкөл ауылы

стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Писаревская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 4, 53
15.
Полудинский сельский округ,
село Полудино
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Полудинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Октябрьская, 17
16.
Советский сельский округ,
село Советское
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Советская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Октябрьская, 21
17.
Тамановский сельский округ,
село Таманское
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Таманская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 21
18.
Узынкольский сельский округ,
село Узынколь

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Ұзынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, 2-ші көше, 10
19
Успенка ауылдық округі, Успенка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Успенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Старолесная көшесі, 1А
20
Фурманов ауылдық округі, Бәйтерек ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Фурманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Молодежная көшесі, 16
21
Чистов ауылдық округі, Чистовское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Молодежная көшесі, 21А
22
Булаев қаласы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Халық өнерпаздарының шығармашылығы және бос уақыт қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Юбилейная көшесі, 45

стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Узункольская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 2, 10
19.
Успенский сельский округ,
село Успенка
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Успенская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Старолесная, 1А
20.
Фурмановский сельский округ,
село Байтерек
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Фурмановская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Молодежная, 16
21.
Чистовский сельский округ,
село Чистовское
стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Чистовская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Молодежная, 21А
22.
город Булаево
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного коммунального казенного предприятия "Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Юбилейная, 45

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 13 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін ұсынылған үй-жайлар
р/с
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізу орны
1
Полтавка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Полтавка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Тахир Мусаев көшесі, 25А
2
Александровка ауылы

Приложение 2 к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 13
Помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
1
село Полтавка
актовый зал коммунального государственного учреждения "Полтавская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Тахира Мусаева, 25А
2
село Александровка

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Александровка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2-ші қабатындағы холл, Шоқан Уәлиханов көшесі, 2А
3
Бастомар ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Бастомар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, 5-ші көше, 20
4
Возвышенка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Возвышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2-ші қабатындағы холл, Ленин көшесі,10
5
Золотая Нива ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Золотая Нива орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің 2-ші қабатындағы фойе, Школьная көшесі, 8
6
Қарағанды ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Қарағанды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2-ші қабатындағы фойе, Школьная көшесі, 1
7
Қарақоға ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Қарақоға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Советская көшесі,1
8
Конюхово ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Конюхово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 1-ші қабатындағы холл, Целинная көшесі, 12Б
9
Лебяжье ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Лебяжье орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Школьная көшесі, 8
10
Молодежное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Молодежное орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2-ші қабатындағы холл, Мир көшесі, 3
11
Молодогвардейское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Молодогвардейское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Школьная көшесі, 2
12
Надежка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Надежка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Ново-Лесная көшесі, 1Б
13
Октябрьское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2-ші қабатындағы холл, 2-ші көше, 4
14
Писаревка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Писарев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, 4-ші көше, 53
15
Полудино ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Полудин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Октябрьская көшесі,17
16
Советское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Октябрьская көшесі, 21
17
Таманское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Таман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Школьная көшесі, 21
18
Ұзынкөл ауылы

холл, 2 - этаж коммунального государственного учреждения "Александровская основная школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Шокана Уалиханова 2А
3
село Бастомар
актовый зал коммунального государственного учреждения "Бастомарская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 5, 20
4
село Возвышенка
холл, 2 - этаж коммунального государственного учреждения "Возвышенская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Ленина,10
5
село Золотая Нива
фойе, 2 - этаж коммунального государственного учреждения "Золотонивская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 8
6
село Караганды
фойе, 2 - этаж коммунального государственного учреждения "Карагандинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 1
7
село Каракога
актовый зал коммунального государственного учреждения "Карагугинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Советская, 1
8
село Конюхово
холл, 1 - этаж коммунального государственного учреждения "Конюховская основная школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Целинная, 12Б
9
село Лебяжье
актовый зал коммунального государственного учреждения "Лебяжинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 8
10
село Молодежное
холл, 2 - этаж коммунального государственного учреждения "Молодежная неполная средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Мира, 3
11
село Молодогвардейское
актовый зал коммунального государственного учреждения "Молодогвардейская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 2
12
село Надежка
актовый зал коммунального государственного учреждения "Надеждинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Ново – Лесная, 1Б
13
село Октябрьское
холл, 2 - этаж коммунального государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 2, 4
14
село Писаревка
актовый зал коммунального государственного учреждения "Писаревская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 4, 53
15
село Полудино
актовый зал коммунального государственного учреждения "Полудинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Октябрьская, 17
16
село Советское
актовый зал коммунального государственного учреждения "Советская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Октябрьская, 21
17
село Таманское
актовый зал коммунального государственного учреждения "Таманская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Школьная, 21
18
село Узынколь

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Ұзынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2-ші қабатындағы фойе, 2-ші көше, 10
19
Успенка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Успенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Старолесная көшесі, 1А
20
Бәйтерек ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Фурманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Молодежная көшесі, 16
21
Чистовское ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Молодежная көшесі, 21А
22
Булаев қаласы

фойе, 2 - этаж коммунального государственного учреждения "Узункольская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица 2, 10
19
село Успенка
актовый зал коммунального государственного учреждения "Успенская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Старолесная, 1А
20
село Байтерек
актовый зал коммунального государственного учреждения "Фурмановская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, улица Молодежная, 16
21
село Чистовское
актовый зал коммунального государственного учреждения "Чистовская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, Молодежная, 21А
22
город Булаево

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "№ 2 Булаево орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Буденный көшесі, 10

актовый зал коммунального государственного учреждения "Булаевская средняя школа № 2" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области улица Буденного, 10