"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 52/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 сәуірдегі N 3691 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне (2016 жылғы 29 қаңтардағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3539 болып тіркелген) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2641168 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 312264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14821 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 11875 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2302208 мың теңге;
2) шығындар – 2642133 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4083 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5462 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 8002 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – - 13050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13050 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 9545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5462 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8967 мың теңге.";
7 тармақта:
келесі мазмұндағы 7), 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) 16217 мың теңге оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге;
8) 22664 мың теңге күрделі жөндеуге;
9) 5786 мың теңге компьютерлерді сатып алуға.";
8 тармақта:
келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 5516 мың теңге бірлесіп қаржыландыруға - жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 49/2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 16 марта 2016 года № 52/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 апреля 2016 года № 3691
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 49/2 (опубликовано 29 января 2016 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3539), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы –2641168 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 312264 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14821 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11875 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2302208 тысяч тенге;
2) затраты – 2642133 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4083 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5462 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8002 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов;
поступления от продажи финансовых активов государства;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13050 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 9545 тысяч тенге;
погашение займов – 5462 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8967 тысяч тенге.";
в пункте 7:
дополнить подпунктами 7), 8), 9) следующего содержания:
"7) 16217 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников;
8) 22664 тысячи тенге на капитальный ремонт;
9) 5786 тысяч тенге на приобретение компьютеров.";
в пункте 8:
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) 5516 тысяч тенге на софинансирование - на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.";

келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. Бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындарға 8967 мың теңге сомада 2016 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан, бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын 10 қосымшаға сәйкес бағытталсын.".
Нұсқалған шешімнің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес нұсқалған шешім 10 қосымшасымен толықтырылсын.
17. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы-
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
С. Шәріпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi басшысы

дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2016 года в сумме 8967 тысяч тенге на расходы по бюджетным программам, согласно приложению 10.".
Приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 10, согласно приложению 4 к настоящему решению.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Мамлютского района
С. Шарипов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"

300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8776
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8776
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23916
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23916
02
Қорғаныс
6512
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6512
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4462
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1800
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
250
04
Білім беру
1946635
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
129807
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
37436
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
92371
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2354
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2354
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1704812
003
Жалпы білім беру
1639205
006
Балаларға қосымша білім беру
65607
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23974
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
23974
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
85688
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10420
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23616
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5347
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8776
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8776
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23916
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23916
02
Оборона
6512
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6512
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4462
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1800
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
250
04
Образование
1946635
464
Отдел образования района (города областного значения)
129807
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
37436
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
92371
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2354
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2354
464
Отдел образования района (города областного значения)
1704812
003
Общеобразовательное обучение
1639205
006
Дополнительное образование для детей
65607
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23974
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
23974
464
Отдел образования района (города областного значения)
85688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10420
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23616
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5347
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению