2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 222 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 тамызда N 3868 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 03 қазандағы № 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 03.10.2016 № 253 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрінің міндетін атқарушысының "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2015 жылы 20 мамырда № 11094 тіркелді) басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау Қағидасының 10 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарына субсидиялар алуға ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерін тізімге енгізуге өтініш беру мерзімідері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі орынбасары Ж.Т.Еслямовқа жүктелсін.

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области на 2016 год
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2016 года N 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2016 года N 3868. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 03 октября 2016 года № 253
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 03.10.2016 № 253.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11094 от 20 мая 2015 года) акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список сельскохозяйственных товаропроизводителей на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области на 2016 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области по вопросам сельского хозяйства Еслямова Ж.Т.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 26 тамызынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі
Е. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 222 қаулысына қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімдерді қабылдау мерзімі
1
Жаздық бидай
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
2
Күздік бидай
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
3
Күздік қара бидай
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
4
Арпа
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
5
Сұлы
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
6
Қарақұмық
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
7
Тары
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
8
Дәнді –бұршақты дақылдар
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
9
Майлы дақылдар
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
10
Картоп
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
11
өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсірген картоп
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
12
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
13
өнеркәсіптік үлгідегі жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
14
Фермерлік жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
15
Жем шөптік дақылдар:
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
16
Бірінші, екінші және үшінші жылы өсіп жатқан көп жылдық бұршақ тұқымдас шөптер
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
17
Бірінші жыл егілген басқа да көп жылдық шөптер
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
18
Сүрлемдік жүгері және күнбағыс
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
19
Бір жылдық шөптер, дәнді және дәнді-бұршақты дақылдардың қоспасы:
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
20
Сұлы мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа *
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
21
Судан шөбі; тары; итқонақ; сұлы мен сиыржоңышқа **
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
22
Сұлы, арпа, бұршақ және бидай;сұлы мен бұршақ; тары мен бұршақ ***
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
23
Бұршақ пен сұлы; сұлы, арпа және бұршақ; судан шөбі мен бұршақ; тары мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа; рапс пен сұлы ****
2016 жылдың 26 тамызынан 10 қыркүйегіне дейін
* көк азыққа ** пішінге *** пішендемеге **** жасыл конвейерге

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 26 августа 2016 года.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Е.Бекшенов
Приложение к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2016 года № 222
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки приема заявок
1
Яровая пшеница
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
2
Озимая пшеница
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
3
Озимая рожь
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
4
Ячмень
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
5
Овес
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
6
Гречиха
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
7
Просо
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
8
Зернобобовые
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
9
Масличные
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
10
Картофель
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
11
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
12
Овощные и бахчевые открытого грунта
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
13
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
14
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
15
Кормовые:
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
16
Многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
17
Прочие многолетние травы первого года сева
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
18
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
19
Однолетние травы, смесь зерновых и зернобобовых культур:
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
20
Овес и горох; горох, овес и ячмень *
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
21
Суданская трава; просо; могар; овес и вика **
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
22
Овес, ячмень, горох и пшеница; овес и горох; просо и горох ***
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
23
Горох и овес; ячмень и горох; суданская трава и горох; просо и горох; горох, овес и ячмень; рапс и овес ****
с 26 августа по 10 сентября 2016 года
* на зеленый корм * * на сено *** на сенаж **** на зеленый конвейер