"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 10/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда N 3975 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3539 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған,) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2674080,4 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 455740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2958,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 19398,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2195983,6 мың теңге;
2) шығындар – 2681528,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4083,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5461,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 1519 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 1519 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – - 13050,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13050,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 9545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5461,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8967 мың теңге.";
7 тармақта:
5) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"5) 456369 мың теңге - жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;";
8 тармақта:
3) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"3) 10332,7 мың теңге – бірлесіп қаржыландыруға - Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге (Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын бекіту туралы" 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 қаулысымен бекітілген);";
4) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 49/2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2016 года № 10/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 декабря 2016 года № 3975
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 49/2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3539, опубликовано 29 января 2016 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы –2674080,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 455740 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2958,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19398,6 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2195983,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2681528,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4083,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5461,7 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1519 тысяч тенге, в
том числе:
приобретение финансовых активов – 1519 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13050,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13050,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 9545 тысяч тенге;
погашение займов – 5461,7 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8967 тысяч тенге.";
в пункте 7:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) 456369 тысяч тенге - для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;";
в пункте 8:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) 10332,7 тысяч тенге – на софинансирование - на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года №162 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020");";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:

"4) 1831,7 мың теңге – жануарлардың энзоотиялық ауруларына қарсы алдын-алу іс-шараларын жүргізуге;".
Нұсқалған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Қошанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттiк
мекемесi басшысы

"4) 1831,7 тысяч тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
маслихата Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
А. Кошанов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"

2642
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1227,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
907
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
320,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9174
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9174
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22899
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22899
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
474
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
474
02
Қорғаныс
11369,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11369,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5044
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6075,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
250
04
Білім беру
1899978,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130441,4
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
38070,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
92371
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3260,4
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3260,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1624763,3
003
Жалпы білім беру
1556012,3
006
Балаларға қосымша білім беру
68751
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24453,4
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
24453,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
117060
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10420
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23616
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

2642
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1227,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
907
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
320,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9174
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22899
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22899
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
474
040
Развитие объектов государственных органов
474
02
Оборона
11369,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11369,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5044
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6075,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
250
04
Образование
1899978,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
130441,4
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
38070,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
92371
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3260,4
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3260,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1624763,3
003
Общеобразовательное обучение
1556012,3
006
Дополнительное образование для детей
68751
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24453,4
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
24453,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
117060
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10420
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23616
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей