"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі N 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 сәуірде N 3720 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 346 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 3541 болып тіркелген, "Тайынша таңы" 2016 жылғы 5 ақпандағы аудандық газетінде, "Тайыншинские вести" 2016 жылғы 5 ақпандағы аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті (әрі қарай аудандық бюджет) тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4860862 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 910482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 57083 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3884297 мың теңге;
2) шығындар – 4889289,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6259,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9591,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3332 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – - 26102 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 26102 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8585,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 8585,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 9545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3332 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2372,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының
ІІ сессиясының төрағасы
Т. Сәрсембаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Шәріпов

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 346 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года N 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2016 года N 3720
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 346 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 3541 от 12 января 2016 года, опубликовано в районной газете от 5 февраля 2016 года "Тайынша таңы", в районной газете от 5 февраля 2016 года "Тайыншинские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2016-2018 (далее бюджет района) годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы      – 4860862 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 910482 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям       – 9000 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 57083 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3884297 тысяч тенге;
2) затраты – 4889289,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6259, 6 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 9591, 6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3332 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 26102 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов       – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 26102 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета      – - 8585, 3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8585,3 тысяч тенге;
поступление займов – 9545 тысяч тенге;
погашение займов - 3332 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2372, 3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
II сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Т. Сарсембаев
Секретарьмаслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов

11941,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11941,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27285
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттi атқару және коммуналдық меншкті басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
24417
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1784
1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1084
02
Қорғаныс
8552
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкімінің аппараты
8552
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6752
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
800
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5600
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
5600
04
Білім беру
3326081
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3287836
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18070
003
Жалпы білім беру
2957996
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46956
006
Балаларға қосымша білім беру
50814
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткiзу
182
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
71034
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
19146
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
2651
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

11941,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11941,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27285
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24417
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1784
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1084
02
Оборона
8552
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8552
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6752
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
800
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5600
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5600
04
Образование
3326081
464
Отдел образования района (города областного значения)
3287836
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18070
003
Общеобразовательное обучение
2957996
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46956
006
Дополнительное образование для детей
50814
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
182
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
71034
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19146
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
2651
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

6354
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау
255
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
174624
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
25596
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
25596
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
107213
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9897
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
24752
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
70023
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықының басқа да тілдерін дамыту
1041
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1500
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26968
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9961
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11250
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5757
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14847
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9190
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
246
007
Әр түрлі спорт түрлері бойынша (аудан, облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5411
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
135449
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4434
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4434
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21046
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21046
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11860
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11860
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
98109
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6354
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
255
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
174624
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25596
006
Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне
25596
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
107213
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9897
003
Поддержка культурно - досуговой работы
24752
006
Функционирование районных (городских) библиотек
70023
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1041
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1500
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26968
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9961
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11250
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5757
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14847
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9190
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
246
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5411
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
135449
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4434
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4434
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21046
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21046
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11860
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11860
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
98109
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии