2016 жылға ауыл шаруашылығы басым дақылдарының субсидияланатын әр түрі бойынша субсидия алуға Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін тізімге қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 335 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 тамызда № 3870 болып тіркелді
"Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген (№ 11094 Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау Қағидаларының 10 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға ауыл шаруашылығы басым дақылдарының субсидияланатын әр түрі бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін тізімге қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 24 тамызынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
Е. Иманслям

Об определении сроков предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей Тайыншинского района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2016 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2016 года № 3870
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11094) акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей Тайыншинского района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 24 августа 2016 года.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Е. Иманслям

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 335 қаулысына қосымша
2016 жылға ауыл шаруашылығы басым дақылдарының субсидияланатын әр түрі бойынша субсидия алуға Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін тізімге қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері
№ п/п
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
Жаздық бидай
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
2
Күздік бидай
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
3
Күздік қарабидай
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
4
Арпа
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
5
Сұлы
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
6
Қарақұмық
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
7
Тары
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
8
Дәнді-бұршақты дақылдар
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
9
Майлы дақылдар
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
10
Картоп
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
11
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсірген картоп
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
12
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
13
Өнеркәсіптік үлгідегі жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
14
Фермерлік жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
Жемшөптік дақылдар:
15
бірінші, екінші және үшінші жылғы көп жылдық бұршақ шөптер
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
16
бірінші жылы егілген басқа да көп жылдық шөптер
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
17
сүрлемдік жүгері және күнбағыс
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
бір жылдық шөптер, дәнді және дәнді-бұршақты дақылдардың қоспасы:
18
сұлы мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа ٭
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
19
судан шөбі; тары; итқонақ; сұлы және сиыржоңышқа ٭٭
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
20
сұлы, арпа, бұршақ және бидай; сұлы мен бұршақ; тары мен бұршақ ٭٭٭
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
21
бұршақ пен сұлы; сұлы, арпа және бұршақ; судан шөбі мен бұршақ; тары мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа; рапс пен сұлы ٭٭٭٭
2016 жылдың 24 тамызынан 5 қыркүйегіне дейін
٭ азыққа
٭٭ пішенге
٭٭٭ пішендемеге
٭٭٭٭ жасыл конвейерге

Приложение к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2016 года № 335
Сроки предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей Тайыншинского района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок
1
Яровая пшеница
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
2
Озимая пшеница
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
3
Озимая рожь
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
4
Ячмень
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
5
Овес
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
6
Гречиха
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
7
Просо
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
8
Зернобобовые
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
9
Масличные
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
10
Картофель
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
11
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
12
Овощные и бахчевые открытого грунта
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
13
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
14
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
Кормовые:
15
многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
16
прочие многолетние травы первого года сева
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
17
кукуруза и подсолнечник на силос
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
однолетние травы, смесь зерновых и зернобобовых культур:
18
овес и горох; горох, овес и ячмень ٭
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
19
суданская трава; просо; могар; овес и вика ٭٭
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
20
овес, ячмень, горох и пшеница; овес и горох; просо и горох ٭٭٭
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
21
горох и овес; овес, ячмень и горох; суданская трава и горох; просо и горох; горох, овес и ячмень; рапс и овес ٭٭٭٭
с 24 августа до 5 сентября 2016 года
٭ на зеленый корм
٭٭ на сено
٭٭٭ на сенаж
٭٭٭٭ на зеленый конвейер