2016 жылға арналған Тимирязев ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 51 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда N 3662 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1)-тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары Л.Қ. Ілебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Базарханов
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпан № 51 қаулысымен бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
(аудан)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
бөбекжай-бақша
сы
толық күнге болу
толық емес күнге болу
бөбекжай топтар толық
мектеп
ке дейінгі топтар толық емес
1
Тимирязев
Ауданы
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
Тимирязев мектеп-интернатының жанындағы"Еркемай" шағын орталығы Тимирязев селосы, Жұмабаев көшесі, 10
С.Мұқанов атындағы Тимирязев жалпы білім беретін мектеп-гимназиясының жанындағы "Таңшолпан" шағын орталығы Тимирязев селосы, Букетов көшесі, 24
Ақсуат орта мектебінің жанындағы "Гүлдер" шағын орталығы, Ақсуат селосы, Гагарин көшесі, 13
Целинный бастауыш мектебінің жанындағы "Аққу" шағын орталығы Целинное селосы, Школьная көшесі, 8
Ишім бастауыш мектебінің жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы Есіл а/о,
Целинная көшесі, 10
Мичурин орта мектебінің жанындағы "Қарлығаш" шағын орталығы Мичурино селосы, С.Мұқанов көшесі,17
Аудандық бюджеттен қаржыландыратын
"Радуга"КМҚК
Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 25
Ақсуат орта мектебінің жанындағы
"Гүлдер" шағын орталығы Ақсуат селосы, Гагарин көшесі, 13
Ақжан негізгі мектебінің жанындағы "Салтанат" шағын орталығы Ақжан селосы, Мир көшесі, 6
С.Мұқанов атындағы Тимирязев жалпы білім беретін мектеп-гимназиясының жанындағы "Таңшолпан" шағын орталығы Тимирязев селосы, Букетов көшесі, 24
Белоградов орта мектебінің жанындағы "Жұлдыз" шағын орталығы, Белоградов селосы, Ученическая көшесі, 2
Докучаев орта мектебінің жанындағы "Бөбек" шағын орталығы, Докучаев селосы, Школьная көшесі, 23
Интернационал орта мектебінің жанындағы "Нәзік" шағын орталығы Дружба селосы, Мир көшесі, 49
Жарқын орта мектебінің жанындағы "Балдәурен" шағын орталығы Жарқын селосы, Школьная көшесі, 30
Москворецк орта мектебінің жанындағы "Гаухар" шағын орталығы Москворецкое селосы, Садовая көшесі, 3
Дзержинский негізгі мектебінің жанындағы "Болашақ" шағын орталығы Дзержинское селосы, Школьная көшесі, 6
Сулы-Элеватор негізгі мектебінің жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы Тимирязев а/о, Тимирязев селосы, Североморская көшесі, 16
Степной орта мектебінің жанындағы "Қарлығаш" шағын орталығы Степное селосы, Элеваторная көшесі, 5
Хмельницкий орта мектебінің жанындағы "Айналайын" шағын орталығы Хмельницкое селосы, Комсомольская көшесі, 12
Ленин негізгі мектебінің жанындағы "Ақбота" шағын орталығы Ленинское селосы, Лесная көшесі, 36
Комсомол орта мектебінің жанындағы "Қайнар" шағын
орталығы Комсомольское селосы, Комсомольская көшесі, 14
Дмитриев орта мектебінің жанындағы "Балапан" шағын орталығы Дмитриевка селосы, Абай көшесі, 22
120
120
120
30
30
15
15
15
15

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Тимирязевском районе на 2016 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 марта 2016 года № 3662
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный общеобразовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области на 2016 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Илебаева Л.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Базарханов
Утвержден постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 51
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Тимирязевского района Северо-Казахстанской области на 2016 год
Административно-территориальное расположение организации дошкольного воспитания и обучения (район)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Ясли- сад
мини-центр с полным днем пребывания при школе
мини-центр с неполным днем пребывания при школе
мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Тимирязевский район
Финансируемые из Республиканского бюджета
мини-центр "Еркемай" при Тимирязевской школе- интернат
с.Тимирязево,ул. Жумабаева, 10
мини-центр "Тан-шолпан" при Тимирязевской общеобразовательной
школе-гимназии
с.Тимирязево, ул. Букетова, 24
мини-центр "Гульдер" при Аксуатской средней школе с.Аксуат, ул. Гагарина,13
мини-центр "Акку" при Целиной основной школе
с.Целинное, ул.Школьная, 8
мини-центр "Айголек"
при Ишимской основной школе
Есильский с/о. с. Есиль
ул. Целинная, 10
мини-центр "Карлыгаш" при Мичуринской средней школе
с.Мичурино, ул. С.Муканова, 17
Финансируемые из районного бюджета
КГГП Ясли-сад "Радуга"
с.Тимирязево, ул.Валиханова, 25
мини-центр "Гульдер" при Аксуатской средней школе с.Аксуат, ул. Гагарина, 13
мини-центр "Салтанат"
при
Акжанской основной школе с. Акжан, ул. Мира, 6
мини-центр "Тан-шолпан"
при Тимирязевской общеобразовательной
школе-гимназии
с. Тимирязево, ул.Букетова, 24
мини-центр "Жулдыз" при Белоградовской средней школе
с. Белоградовка,
ул. Ученическая, 2
мини-центр "Бобек"
при Докучаевской средней школе
с. Докучаево, ул. Школьная, 23
мини-центр "Нәзік" при
Интернациональной средней школе
с.Дружба, ул.Мира, 49
мини-центр "Балдаурен"
при Жаркенской средней школе
с.Жаркен, ул. Школьная, 30
мини-центр "Гаухар" при Москворецкой средней школе
с .Москорецкое, ул. Садовая, 3
мини-центр "Болашак"
при Дзержинской основной школе
с.Дзержинское, ул.Школьная, 6
мини-центр "Айголек"
при Сулы-Элеваторной основной школе
Тимирязевский с.о. с.Тимирязево, ул.Североморская, 16
мини-центр "Карлыгаш" при Степной средней школе
с.Степное, ул.Элеватарная, 5
мини-центр "Айналайн" при Хмельницкой средней школе
с.Хмельницкое,
ул. Комсомольская, 12
мини-центр "Акбота"
при Ленинской основной школе
с.Ленинское, ул. Лесная, 36
мини-центр "Кайнар" при
Комсомольской средней школе
с.Комсомольское,
ул. Комсомольская, 14
мини-центр "Балапан"
при Дмитриевской средней школе
с.Дмитриевка, ул. Абая, 22
120
120
120
30
30
15
15
15
15