Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округінің Комсомольское ауылындағы "Кашин А.В. и К" қарапайым серіктестік түріндегі фермер шаруашылығы аумағында жылқылардың ринопневмониясы бойынша шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 2 қыркүйектегі N 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қыркүйекте N 3895 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Републикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі заңының 10-1 бабының 8-тармағына сәйкес, "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольское ауылында орналасқан "Кашин А.В. и К" қарапайым серіктестік түріндегі фермер шаруашылығына тиесілі учаскеде жылқылардың ринопневмониясы бойынша шектеу іс-шараларын алып тастау туралы" Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 15-12/138 ұсынуы негізінде округ әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округінің Комсомольское ауылындағы "Кашин А.В. и К" қарапайым серіктестік түріндегі фермер шаруашылығы аумағында жылқылардың ринопневмониясы бойынша шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округінің Комсомольское ауылындағы "Кашин А.В. и К" қарапайым серіктестік түріндегі фермер шаруашылығы аумағында шектеу енгізе отырып ветеринариялық режимді белгілеу туралы" Комсомольский ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 4 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3673 тіркелген, "Көтерілген тың", "Нива" газеттерінде 2016 жылғы 5 сәуірде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 11 шілдеден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Ауылдық округтің әкімі Т. Байдалин

О снятии ограничительных мероприятий по ринопневмонии лошадей на территории фермерского хозяйства в форме простого товарищества "Кашин А.В. и К" село Комсомольское Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 2 сентября 2016 года N 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 сентября 2016 года № 3895
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 11 июля 2016 года № 15-12/138 "О снятии ограничительных мероприятий по ринопневмонии лошадей на участке, принадлежащем фермерскому хозяйству в форме простого товарищества "Кашин А.В. и К" с. Комсомольское Тимирязевского района Северо-Казахстанской области", аким округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по ринопневмонии лошадей на территории фермерского хозяйства в форме простого товарищества "Кашин А.В. и К" село Комсомольское Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Комсомольского сельского округа от 28 марта 2016 года № 4 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничения на территории фермерского хозяйства в форме простого товарищества "Кашин А.В. и К" село Комсомольское Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации под № 3673, опубликовано 5 апреля 2016 года в газетах "Көтерілген тың", "Нива").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 11 июля 2016 года.
Аким сельского округа Т. Байдалин