"2016-2018 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 3-36 с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 ақпандағы N 2-38 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 ақпанда N 3638 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 3-36 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 3546 тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтардағы "Кызыл Ту" және 2016 жылғы 25 қаңтардағы "Кішкенекөл таңы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
кірістер – 2 508 509 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 328 869 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 836 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 140 704 мың теңге;
2) шығындар – 2 523 753,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 306,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 886,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 580 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 551,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 551,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 22 270 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 580 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 861,3 мың теңге.";
келесі 15-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 3-36 с "О районном бюджете Уалихановского района на 2016-2018 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 февраля 2016 года N 2-38 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 февраля 2016 года N 3638
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете Уалихановского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 3-36 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3546 от 13 января 2016 года, опубликовано 25 января 2015 года в газетах "Кызыл Ту" и 25 января 2015 года "Кішкенекөл таңы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы — 2 508 509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 328 869 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 29 836 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 9 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 2 140 704 тысяч тенге;
2) затраты — 2 523 753,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 12 306,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 886,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 27 551,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –27 551,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22 270 тысяч тенге;
погашение займов – 10 580 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 861,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:

"15-1. 10 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттiң шығыстары қаржылық жыл басына 15 861,3 мың теңге сомада қалыптасқан аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешiмнің 2 қосымшаға сәйкес көрсетiлген шешiмі 10 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
V шақырылған ХXXVІІІ сессия
төрағасы
Ғ.Мұқанов
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров

"15-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 15 861,3 тысяч тенге, согласно приложению 10.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 10 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель XXXVIII сессии
V созыва
Г. Муханов
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б. Кадиров

269425
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
15237
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15237
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
80761
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
80761
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
133626
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
131326
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2300
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1453
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
480
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
973
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11998
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9098
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2900
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26350
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншiгiн басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
26350
2
Қорғаныс
7550
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7550
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5550
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
535
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
535
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
535
4
Білім беру
1708682
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1030
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1030
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
247388
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

269425
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15237
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15237
122
Аппарат акима района (города областного значения)
80761
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
80761
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
133626
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
131326
022
Капитальные расходы государственного органа
2300
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1453
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
480
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
973
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9098
013
Капитальные расходы государственного органа
2900
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26350
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26350
2
Оборона
7550
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7550
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5550
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
535
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
535
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
535
4
Образование
1708682
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1030
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1030
464
Отдел образования района (города областного значения)
247388
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

9021
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
9021
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17588
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17588
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
74781
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11845
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1500
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2190
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
800
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3285
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
40716
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14445
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10241
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10241
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12507
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12507
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9277
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3230
12
Көлiк және коммуникация
71715
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71715
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
70715
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1000
13
Өзгелер
32104,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13733
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13733
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2500
041
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2500
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі

9021
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9021
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17588
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17588
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
74781
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11845
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1500
006
Организация санитарного убоя больных животных
2190
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
800
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3285
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40716
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
14445
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10241
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10241
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12507
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12507
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9277
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3230
12
Транспорт и коммуникации
71715
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71715
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
70715
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1000
13
Прочие
32104,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13733
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
13733
464
Отдел образования района (города областного значения)
2500
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2500
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)