2017-2019 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-10 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 09 қаңтарда № 4008 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 988 714,5 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 385 100,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 814 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 578 779,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 014 498,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 417,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67 482 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 064,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 000 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 000 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 101 200,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 200,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 67 482 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 064,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 783,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 28.11.2017 № 4-18с шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
табыспен әлеуметтік салықтары бойынша шығыстарды үлестiру нормативтерi бойынша облыстық маслихаттың шешiмiне сәйкес төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 100 пайыз көлемiнде және әлеуметтiк салық 84 пайыз көлемiнде;
жеке тұлғалардың мүлкiне, заңды тұлғалардың және жеке кәсiпкерлердiң мүлкiне салынатын салығынан;
жер салығынан;
көлік құралдарына салынатын салығынан;
бірыңғай жер салығынан;
бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны;
жер учаскелерiмен пайдалану төлемдерден;
жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алымдардан;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне түсетін салық түсімдері болып табылады.

О районном бюджете Уалихановского района на 2017-2019 годы
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года № 2-10 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4008.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 988 714,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 385 100,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 17 814 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 6 991 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 2 578 779,1 тысяч тенге;
2) затраты — 3 014 498,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 55 417,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67 482 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 064,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 20 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 101 200,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 200,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 67 482 тысяч тенге;
погашение займов – 12 064,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45783,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.11.2017 № 4-18с (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2017 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
по нормативам распределения расходов, установленным решением областного маслихата по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процента и социальному налогу в размере 84 процента;
налога на имущество физических лиц, юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
платы за пользование земельными участками;
лицензионного сбора на право занятия отдельными видами деятельности;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

3. Аудандық бюджеттің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауданның коммуналдық меншігіндегі мүліктерді жалға беруден түскен кірістер.
мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекеттiк мүлiк сатудан.
4. Аудандық бюджеттің түсімдері мына негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауылшаруашылық нысандағы жер учаскілерінен басқа, жер учаскілерін сатудан түсетін түсімдер.
5. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берiлетiн субвенциялар 2 229 536 мың тенге сомасында ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған аудан бюджетін орындау кезінде 4 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар секвестрге жатпайтыны белгіленсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары айлықақы мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
Осы тармақтың күші ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пункттерінің ветеринария мамандарына қолданылады.
8. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2017 жылға резерві 6 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
9. Сәйкесінше 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға арналған әр бір ауылдық округтін бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
10. 2017 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақыны толық көлемінде төлеу қамтамасыз етілсін.
11. 2017 жылдың аудан бюджетінің шығындарында 451.007.029 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы бойынша 8 қосымшаға сәйкес мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек қарастырылсын.
12. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
4) мүгедектердiң құқығын қамтамасыз ету және өмiрiң жақсарту бойынша шараларды орынның өткiзуiне;
5) еңбек нарығын дамытуға.
13. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер ескерілсін.

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящейся в коммунальной собственности района;
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
поступлений от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения.
5. Предусмотреть бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района в сумме 2 229 536 тысяч тенге.
6. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год не подлежат секвестру бюджетные программы, согласно приложению 4.
7. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 6 000 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджетные программы каждого сельского округа на 2017-2019 годы согласно приложениям 5, 6, 7 соответственно.
10. Обеспечить в 2017 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
11. Установить, что в расходах районного бюджета на 2017 год по бюджетной программе 451.007.029 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" предусмотрены социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан, согласно приложению 8.
12. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты из республиканского бюджета в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
4) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению жизни инвалидов;
5) развитие рынка труда.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата Уалихановского района о реализации решения Уалихановского районного маслихата о районном бюджете на 2017-2019 годы.
13. Учесть в районном бюджете на 2017 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.

14. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 148А мекенжайында иненерлік-коммуникациялық инфрақұрылымымен дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу;
2) Аудандық мәні бар Уәлиханов ауданының "Көктерек-Тоспа-Жасқайрат-Қайрат" автожолының ағымдағы жөндеуіне;
3) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасына.
4) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 05.05.2017 № 3-15 с шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді).
4) "Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталын қалыптастыру;
5) "Өндіріс - Жұмысшы - Жамбыл" аудандық автожолының ағымдағы жөндеуіне;
Аталған аудандық бюджеттен берілетін сомалар Уәлиханов ауданының әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған аудандық маслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 09.03.2017 № 3-12с (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 05.05.2017 № 3-15 с (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 15.09.2017 № 2-17с (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

14. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с инженерно-коммуникационной инфраструктурой по ул. Шокана Уалиханова, 148А в селе Кишкенеколь Уалихановского района;
2) на текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Коктерек-Тоспа-Жаскайрат-Кайрат" Уалихановского района;
3) на Программу развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.
4) исключен решением маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 05.05.2017 № 3-15 с (вводится в действие с 01.01.2017).
4) формирование уставного капитала товарищества с органиченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы";
5) на текущий ремонт автодороги районного значения "Ундурус-Жумысшы-Жамбыл".
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата Уалихановского района о реализации решения Уалихановского районного маслихата о районном бюджете на 2017-2019 годы.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 09.03.2017 № 3-12с (вводится в действие с 01.01.2017); от 05.05.2017 № 3-15 с (вводится в действие с 01.01.2017); от 15.09.2017 № 2-17с (вводится в действие с 01.01.2017).

15. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде жергiлiктi өзiн-өзi басқару органдарына трансферттер 9 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
15-1. 10 қосымшаға сәйкес 45783,5 мың теңге қаржылық жыл басынан қосылған, бюджет қаражатының бос қалдықтар есебінен аудандық бюджетте шығыстар қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 15-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 09.03.2017 № 3-12с шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді).

15. Учесть в районном бюджете на 2017 год передачу трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 9.
15-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 45783,5 тысяч тенге, согласно приложению 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 09.03.2017 № 3-12с (вводится в действие с 01.01.2017).

15302
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
88643
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
87788
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
855
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
134114
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
128254
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5860
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
861
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
861
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18335,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14880,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3455
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27453
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншiгiн басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
27004,7
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
448,3
2
Қорғаныс
7835,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7835,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4256,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2757,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
821,3
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1235,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1235,4
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1235,4
4
Білім беру
1938677,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1306,7
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1306,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
236730
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

15302
122
Аппарат акима района (города областного значения)
88643
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
87788
003
Капитальные расходы государственного органа
855
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
134114
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
128254
022
Капитальные расходы государственного органа
5860
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
861
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
861
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18335,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14880,7
003
Капитальные расходы государственного органа
3455
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27453
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27004,7
015
Капитальные расходы государственного органа
448,3
2
Оборона
7835,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7835,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4256,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2757,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
821,3
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1235,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1235,4
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1235,4
4
Образование
1938677,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1306,7
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1306,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
236730
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

10460
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10694
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10998
001
Жергілікті деңгей тілдерді дамыту және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10998
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
112278
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
12410
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
12410
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19588
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19588
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
69018
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11536
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1637
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2390
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
873
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5143
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
32705
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14734
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11262
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11262
12
Көлiк және коммуникация
18431
495
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18431
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17340
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1091
13
Өзгелер
34232
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
16666
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16666
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2292
041
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

10460
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10694
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10998
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
112278
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12410
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12410
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19588
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19588
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
69018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11536
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1637
006
Организация санитарного убоя больных животных
2390
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
873
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5143
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32705
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
14734
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11262
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11262
12
Транспорт и коммуникации
18431
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18431
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
17340
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1091
13
Прочие
34232
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16666
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
16666
464
Отдел образования района (города областного значения)
2292
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"