"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мектепке дейінгі ұйымдарында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 83 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда N 3769 болып тіркелді

О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына от 25 января 2016 года № 15 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в дошкольных организациях района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2016 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 мая 2016 года № 3769

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 15 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3631 тіркелген, "Парыз" газетінде 2016 жылдың 01 сәуірінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" от 25 января 2016 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3631, опубликовано 01 апреля 2016 года в газете "Новатор") следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев
Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуір № 83 қаулысына қосымша
Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 15 қаулысымен бекітілген
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан,қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық
Дербес толық күндік шағын-орталық
Дербес жарты күндік шағын-орталық
Шал ақын ауданы
99

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Сагдиев
Приложение к постановлению акимата района Шал акына от 28 апреля 2016 года № 83
Утвержден постановлением акимата района Шал акына от 25 января 2016 года № 15
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях на 2016 год
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
(район, город)
Количество воспитанников
организаций дошкольного воспитания
и обучения
Детский
сад
Мини-центр с
полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным
днем пребывания
при школе
Мини-центр
с полным днем
пребывания самостоятельный
Мини-центр с
неполным днем
пребывания самостоятельный
Район Шал акына
99