V шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVІ сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі № 39-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 3556 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 95-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 17.03.2017 № 95-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына және облыс әкімдігінің 2016-2018 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған облыстық мәслихат V сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3421 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"167 286 310" деген сандар "172 096 631" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 725 133" деген сандар "62 421 054" деген сандармен ауыстырылсын;
"871 812" деген сандар "986 212" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"170 459 735" деген сандар "175 270 056" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"911 342" деген сандар "2 911 342" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 640 280" деген сандар "3 640 280" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-5 056 510" деген сандар "-7 056 510" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"5 056 510" деген сандар "7 056 510" деген сандармен ауыстырылсын;
"830 280" деген сандар "3 240 280" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы және Махамбет аудандарына - 75%, Индер және Қызылқоға аудандарына - 100%, Исатай, Мақат, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;"
11-тармақта:
"94 335" деген сандар "1 525 383" деген сандармен ауыстырылсын;
"162 053" деген сандар "73 517" деген сандармен ауыстырылсын;
"786 070" деген сандар "1 625 988" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXХVІ сессии областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 39-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 июля 2016 года № 3556. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 95-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17.03.2017 № 95-VI.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2016-2018 годы, областной маслихат VI созыва на V сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХVІ сессии областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3421, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "167 286 310" заменить цифрами "172 096 631";
цифры "57 725 133" заменить цифрами "62 421 054";
цифры "871 812" заменить цифрами "986 212";
в подпункте 2):
цифры "170 459 735" заменить цифрами "175 270 056";
в подпункте 3):
цифры "911 342" заменить цифрами "2 911 342";
цифры "1 640 280" заменить цифрами "3 640 280";
в подпункте 5):
цифры "-5 056 510" заменить цифрами "-7 056 510";
в подпункте 6):
цифры "5 056 510" заменить цифрами "7 056 510";
цифры "830 280" заменить цифрами "3 240 280";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строку "Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому и Махамбетскому районам – 75%, Индерскому и Кзылкогинскому районам – 100%, Исатайскому, Макатскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;"
в пункте 11:
цифры "94 335" заменить цифрами "1 525 383";
цифры "162 053" заменить цифрами "73 517";
цифры "786 070" заменить цифрами "1 625 988";

"121 007" деген сандар "147 612" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мәдениет нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 52 972 мың теңге;
мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін пандустар орнатуға – 8 929 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын және амбулаториялық деңгейде ем алатын адамдарға ай сайын 10 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек көрсетуге - 6 151 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыру үшін – 17 180 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына – 42 290 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 78 536 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 36 700 мың теңге;
қылмыстық құқық бұзушылықтар картасын жасауға – 2 355 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтау немесе түзетуге – 46 603 мың теңге;"
12-тармақта:

цифры "121 007" заменить цифрами "147 612";
дополнить строками следующего содержания:
"52 972 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы объектов культуры;
8 929 тысяч тенге - на обустройство пандусов для граждан с ограниченными возможностями;
6 151 тысяч тенге - на оказание ежемесячной социальной помощи в размере 10 месячных расчетных показателей гражданам больным туберкулезом и лечащимся на амбулаторном уровне;
17 180 тысяч тенге - на организацию молодежной практики;
42 290 тысяч тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности;
78 536 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
36 700 тысяч тенге - на расходы по текущему содержанию автомобильных дорог;
2 355 тысяч тенге - на создание карты уголовных правонарушений;
46 603 тысяч тенге – на разработку или корректировку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования;"
в пункте 12:

"1 322 008" деген сандар "1 905 934" деген сандармен ауыстырылсын;
15-тармақта:
"1 160 073" деген сандар "260 073" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 22-тармақпен толықтырылсын:
"22. Облыстық бюджетте тұрғын үй салуға арналған мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 2016 жылы - 2 000 000 мың теңге, 2017 жылы - 808 051 мың теңге қарыздардың түсімдері көзделгені ескерілсін."
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "1 322 008" заменить цифрами "1 905 934";
в пункте 15:
цифры "1 160 073" заменить цифрами "260 073";
дополнить пунктом 22 следующего содержания:
"22. Учесть, что в областном бюджете предусмотрены поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг на 2016 год - 2 000 000 тысяч тенге, на 2017 год - 808 051 тысяч тенге для финансирования строительства жилья."
2. Приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Тасимов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы А. Бекқожиева
Мәслихат хатшысы C. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың V сессиясының 2016 жылғы 4 шілдедегі № 39-VІ шешіміне 1-қосымша
Облыстық мәслихаттың ХХХVІ сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 419-V шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (А. Тасимов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Беккужиева
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение 1 к решению V сессии областного маслихата от 4 июля 2016 года № 39-VІ
Приложение 1 к решению ХХХVІ сессии областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 419-V
Областной бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

1108167
4
Емханалар
10478946
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10478946
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1053386
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
145945
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9162413
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
117202
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
622691
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
622691
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
591895
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30796
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2453887
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2453887
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78895
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
197810
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
69829
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
50688
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
34000
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2950
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2019715
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2147647
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1174289
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
853420
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
135293
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
348932
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
103164
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
241921
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1108167
4
Поликлиники
10478946
253
Управление здравоохранения области
10478946
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1053386
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
145945
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9162413
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
117202
5
Другие виды медицинской помощи
622691
253
Управление здравоохранения области
622691
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
591895
029
Областные базы спецмедснабжения
30796
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2453887
253
Управление здравоохранения области
2453887
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
78895
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
197810
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
69829
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
50688
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
34000
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2950
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2019715
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2147647
1
Социальное обеспечение
1174289
256
Управление координации занятости и социальных программ области
853420
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
135293
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
348932
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
103164
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
241921
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

4522153
1
Ауыл шаруашылығы
3406608
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3174581
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60681
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12270
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84156
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
20400
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
658
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
73436
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
23208
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
28264
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1748651
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1003179
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
180
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
117141
719
Облыстық ветеринария басқармасы
232027
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47130
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
165647
3
Орман шаруашылығы
132019
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
132019
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
124154
006
Жануарлар дүниесін қорғау
7865
5
Қоршаған ортаны қорғау
833411
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
214659
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4522153
1
Сельское хозяйство
3406608
255
Управление сельского хозяйства области
3174581
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
60681
003
Капитальные расходы государственного органа
12270
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84156
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
20400
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
658
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
73436
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23208
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
28264
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1748651
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1003179
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
180
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
117141
719
Управление ветеринарии области
232027
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
47130
003
Капитальные расходы государственного органа
19250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
165647
3
Лесное хозяйство
132019
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
132019
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
124154
006
Охрана животного мира
7865
5
Охрана окружающей среды
833411
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
214659
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
98800
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2229010
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2226988
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44450
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1682188
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
499150
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2022
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
2022
13
Басқалар
14130292
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1675464
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1675464
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1473686
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
179778
9
Басқалар
12454828
257
Облыстың қаржы басқармасы
10152792
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
260073
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
530020
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8150865
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1211834
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
683946
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
683946
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1046569
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
15000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
98800
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2229010
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2226988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
44450
011
Капитальные расходы государственного органа
1200
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1682188
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
499150
271
Управление строительства области
2022
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
2022
13
Прочие
14130292
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1675464
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1675464
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
22000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1473686
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
179778
9
Прочие
12454828
257
Управление финансов области
10152792
012
Резерв местного исполнительного органа области
260073
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
530020
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
8150865
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1211834
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
683946
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
683946
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1046569
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности