Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 226 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 212 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 қазанда № 3655 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 226 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 болып тіркелген, 2015 жылы 18 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жобалау қызметіне лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың үшінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
3-тармақтағы "(бұдан әрі – Стандарт)" деген сөздерден кейін "(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11133 болып тіркелген)" деген сөздермен толықтырылсын;
барлық мәтін бойынша және 2 және 3–қосымшаларда "ХҚО", "орталық", "орталыққа", "орталықтың", "орталықтар", "орталықтары" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияның", "Мемлекеттік корпорацияға" деген сөздермен өзгертілсін;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
2) 2-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Іздестіру қызметіне лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың үшінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2015 года № 226 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства"
Постановление акимата Атырауской области от 20 сентября 2016 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2016 года № 3655. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25 декабря 2019 года № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25.12.2019 № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2015 года № 226 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликовано 18 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1:
в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии на проектную деятельность", утвержденного указанным постановлением:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
в пункте 3 после слов "(далее – Стандарт)" дополнить словами "(зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11133)";
по всему тексту и в приложениях 2 и 3 слова "ЦОН", "ЦОНа", "центр", "центра", "центре", "центры" заменить соответственно словами "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование главы 4 изложить в следующей редакции:
"4.Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
2) в приложении 2:
в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии на изыскательскую деятельность", утвержденного указанным постановлением:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:

"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
5) 5-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі салаларында сарапшылық жұмыстарды және инжинирингтік көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақтағы "(бұдан әрі – Стандарт)" деген сөздерден кейін "(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11133 болып тіркелген)" деген сөздермен толықтырылсын;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
5) в приложении 5:
в регламенте государственной услуги "Аттестация экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности", утвержденного указанным постановлением:
в пункте 3 после слов "(далее – Стандарт)" дополнить словами "(зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11133)";
наименование главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Шакимова Т.А. – заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев