V шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVІ сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 51-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашада № 3670 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 95-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 17.03.2017 № 95-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2016-2018 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған облыстық мәслихат VІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3421 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"172 096 631" деген сандар "168 280 381" деген сандармен ауыстырылсын;
"62 421 054" деген сандар "57 015 525" деген сандармен ауыстырылсын;
"986 212" деген сандар "2 157 760" деген сандармен ауыстырылсын;
"108 689 339" деген сандар "109 107 070" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"175 270 056" деген сандар "171 559 459" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"2 911 342" деген сандар "2 468 032" деген сандармен ауыстырылсын;
"728 938" деген сандар "1 172 248" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"971 743" деген сандар "1 309 400" деген сандармен ауыстырылсын;
"989 743" деген сандар "1 327 400" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Құрманғазы және Махамбет аудандарына - 75%, Индер және Қызылқоға аудандарына - 100%, Исатай, Мақат, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Индер, Қызылқоға, Мақат, Махамбет және Жылыой аудандарына – 100%, Құрманғазы ауданына - 97%, Исатай ауданына және Атырау қаласына – 50%;"
9-тармақта:
"801 113" деген сандар "721 113" деген сандармен ауыстырылсын;
"91 553" деген сандар "61 716" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 870 632" деген сандар "8 932 902" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXХVІ сессии областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Атырауской области от 28 октября 2016 года № 51-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 ноября 2016 года № 3670. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 95-VI.
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17.03.2017 № 95-VI.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2016-2018 годы, областной маслихат VI созыва на VІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХVІ сессии областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3421, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "172 096 631" заменить цифрами "168 280 381";
цифры "62 421 054" заменить цифрами "57 015 525";
цифры "986 212" заменить цифрами "2 157 760";
цифры "108 689 339" заменить цифрами "109 107 070";
в подпункте 2):
цифры "175 270 056" заменить цифрами "171 559 459";
в подпункте 3):
цифры "2 911 342" заменить цифрами "2 468 032";
цифры "728 938" заменить цифрами "1 172 248";
в подпункте 4):
цифры "971 743" заменить цифрами "1 309 400";
цифры "989 743" заменить цифрами "1 327 400";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строку "Курмангазинскому и Махамбетскому районам – 75%, Индерскому и Кзылкогинскому районам – 100%, Исатайскому, Макатскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"Индерскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому и Жылыойскому районам – 100%, Курмангазинскому району – 97%, Исатайскому району и городу Атырау – 50%;"
в пункте 9:
цифры "801 113" заменить цифрами "721 113";
цифры "91 553" заменить цифрами "61 716";
цифры "8 870 632" заменить цифрами "8 932 902";

222957
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
345265
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
327396
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
999633
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17582
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1108167
4
Емханалар
10505563
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10505563
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1017733
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
145945
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9224683
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
117202
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
627352
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
627352
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
596895
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30457
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2457640
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2457640
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77802
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
191093
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
71029
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
61051
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
34000
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2950
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2019715
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2034911
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1121850
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

222957
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
345265
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
327396
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
999633
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17582
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1108167
4
Поликлиники
10505563
253
Управление здравоохранения области
10505563
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1017733
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
145945
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9224683
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
117202
5
Другие виды медицинской помощи
627352
253
Управление здравоохранения области
627352
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
596895
029
Областные базы спецмедснабжения
30457
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2457640
253
Управление здравоохранения области
2457640
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения0
77802
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
191093
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
71029
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
61051
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
34000
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2950
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2019715
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2034911
1
Социальное обеспечение
1121850
256
Управление координации занятости и социальных программ области

824294
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
129220
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
341523
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
99149
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
233789
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20613
261
Облыстың білім басқармасы
297556
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
244881
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52675
2
Әлеуметтiк көмек
391258
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
391258
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
391258
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
521803
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
422396
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98551
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10770
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4535
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7300
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89028
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17264
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63162
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
131786
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35792
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

824294
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
129220
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
341523
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
99149
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
233789
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
20613
261
Управление образования области
297556
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
244881
037
Социальная реабилитация
52675
2
Социальная помощь
391258
256
Управление координации занятости и социальных программ области
391258
003
Социальная поддержка инвалидов
391258
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
521803
256
Управление координации занятости и социальных программ области
422396
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98551
007
Капитальные расходы государственного органа
10770
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4535
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7300
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
89028
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17264
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63162
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
131786
263
Управление внутренней политики области
35792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35792
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

4111
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4111
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
59504
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
57804
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9347490
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6402236
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1022
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1022
261
Облыстың білім басқармасы
41240
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41240
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10573
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10573
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6337576
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
219256
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6118320
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1618
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1618
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8826
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8826
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1381
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1381
2
Коммуналдық шаруашылық
2945254

4111
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4111
298
Управление государственной инспекции труда области
59504
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57804
003
Капитальные расходы государственного органа
1700
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9347490
1
Жилищное хозяйство
6402236
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1022
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1022
261
Управление образования области
41240
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
41240
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10573
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
10573
271
Управление строительства области
6337576
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
219256
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6118320
273
Управление культуры, архивов и документации области
1618
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1618
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8826
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8826
285
Управление физической культуры и спорта области
1381
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1381
2
Коммунальное хозяйство
2945254

1660464
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1660464
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1473686
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
164778
9
Басқалар
11692377
257
Облыстың қаржы басқармасы
10153086
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
260073
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
476538
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8204641
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1211834
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
23914
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
23914
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
951926
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85287
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14670
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
141920
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
710049
271
Облыстың құрылыс басқармасы
534959
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
454291
078
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
80668
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
28492
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
28492
14
Борышқа қызмет көрсету
71362
1
Борышқа қызмет көрсету
71362
257
Облыстың қаржы басқармасы
71362
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

1660464
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1660464
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
22000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1473686
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
164778
9
Прочие
11692377
257
Управление финансов области
10153086
012
Резерв местного исполнительного органа области
260073
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
476538
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
8204641
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1211834
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
23914
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
23914
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
951926
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
85287
003
Капитальные расходы государственного органа
14670
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
141920
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
710049
271
Управление строительства области
534959
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
454291
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
80668
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
28492
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
28492
14
Обслуживание долга
71362
1
Обслуживание долга
71362
257
Управление финансов области
71362
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета