Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 16 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 сәуірде № 3493 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3439 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"82 428 740"деген сандар "88 145 025"деген сандармен ауыстырылсын;
"74 593 321"деген сандар"76 271 901"деген сандармен ауыстырылсын;
"700 550" деген сандар "2 280 761" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 786 113" деген сандар "9 243 607" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"82 428 740" деген сандар "90 172 279" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" деген саны "-2 027 254"" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдарда "0" деген саны "2 027 254"" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" деген жолдарда "0" деген саны "580 211"" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтар" деген жолдағы "0" деген саны "2 607 465"" деген сандармен ауыстырылсын.
5-тармақта:
"1 918 346" деген сандар "1 967 261" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"экономикалық орнылықтылықты қамтамасыз етуге – 472 332 мың теңге";
"жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге -62 452 мың теңге" ;
7-тармақта:
"24 731" деген сандар "24 253" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"e-learning" электрондық оқыту жүйесін қызмет етуіне – 8 821 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316 "О бюджете города на 2016-2018 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 апреля 2016 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2016 года № 3493
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316 "О бюджете города на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3439, опубликовано 23 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "82 428 740" заменить цифрами "88 145 025";
цифры "74 593 321" заменить цифрами "76 271 901";
цифры "700 550" заменить цифрами "2 280 761";
цифры "6 786 113" заменить цифрами "9 243 607";
в подпункте 2):
цифры "82 428 740" заменить цифрами "90 172 279";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-2 027 254";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "2 027 254";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "580 211";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 607 465";
в пункте 5:
цифры "1 918 346" заменить цифрами "1 967 261";
дополнить строками следующего содержания:
"472 332 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности;
62 452 тысяч тенге - на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
в пункте 7:
цифры "24 731" заменить цифрами "24 253";
дополнить строками следующего содержания:
"8 821 тысяч тенге - на обслуживание системы электронного обучения "e-learning";

"балалар-жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға – 144 063 мың теңге";
"білім беру ұйымдарын материалды-техникалық жабдықтармен қамтамасыз етуге – 5 130 мың теңге";
"алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жанурлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу – 500 мың теңге" ;
келесі мазмұндағы 13,14 тармақтарымен толықтырылсын:
"13. 01 05 453 001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер" бағдарламасының 414 "Машиналар, жабдықтар, өндірістік және шаруашылық мүккамал құралдарын сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 300 028 теңге кассалық шығындары 01 05 453 004 "Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары" бағдарламасының тиісінше 414 "Машиналар, жабдықтар, өндірістік және шаруашылық мүккамал құралдарын сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын."

"144 063 тысяч тенге - на содержание детско-юношеских спортивных школ;"
"5130 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования";
500 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения";
2. Дополнить пунктами 13, 14 следующего содержания:
"13. Произведенные кассовые расходы по специфике 414 "Приобретение машин, оборудования, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря" программы 0105 453 001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования" в сумме 300 028 тенге перенести на специфику 414 "Приобретение машин, оборудования, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря" программы 0105453004 "Капитальные расходы государственного органа";

"14. 15 01 452 006 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасының 338 "Нысаналы трансферттерді қайтару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 600 теңге кассалық шығындары 15 01 452 054 "Қазақстан Республикасының Ұлттыққорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару" бағдарламасының тиісінше 352 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару" ерекшелігіне жылжытылсын.".

"14. Произведенные кассовые расходы по специфике 338 "Возврат целевых трансфертов" программы 1501452 006 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" в сумме 600 тенге перенести на специфику 352 "Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан" программы 1501 452 054 "Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".

2. Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы және өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Чердабаев).
4. Осы шешім Атырау қаласы бойынша 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
II сессиясының төрағасы М. Чердабаев
Қалалық Маслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық Мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі№ 16шешіміне 1 қосымша

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (М. Чердабаев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель ІI сессии М. Чердабаев
Секретарь Атырауского
городского маслихата
К. Азмуханов
Приложение 1 к решению городского маслихата от 28 апреля 2016 года № 16