2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 879 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3559 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)- тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г. Шәкіроваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Ожаев
Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы "23" маусымдағы № 879 қаулысына қосымша
Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы "23" маусымдағы № 879 қаулысымен бекітілген
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы (адам)
Атырау қаласы
10000
Жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Елді мекен атауы
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге)
Атырау қаласы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 23 июня 2016 года № 879. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3559
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьей 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О регулировании торговой деятельности", Атырауский городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Атырау, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шакирову Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ожаев Н.
Приложение к постановлению Атырауского городского акимата от "23" июня 2016 года № 879
Утвержден постановлением Атырауского городского акимата от "23" июня 2016 года № 879
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год
Наименование населенного пункта
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение (человек)
город Атырау
10000
Размер подушевого финансирования
Наименование населенного пункта
Размер подушевого финансирования в месяц, (тенге)
город Атырау