Атырау қаласы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарды белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қала әкімдігінің 2016 жылғы 11 тамыздағы № 1029 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 тамызда № 3592 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабы 2) және 3) тармақшаларына және 27-бабына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Айтбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Шапкенов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық ішкі істер басқармасының
Жергілікті полиция қызметінің бастығы
(келісім бойынша)
"_11_"__тамыз___ 2016 ж.
Е. Бигамбаев
"Атырау қалалық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау бойынша басқармасы"
мемлекеттік республикалық мекемесінің
басшысы (келісім бойынша)
"_11_"____тамыз__ 2016 ж.
Т. Мұсағалиев
Атырау қалалық әкімдігінің
2016 жылғы "11" тамыздағы
№ 1029 қаулысына қосымша
Атырау қаласы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
№ р/с
Арнайы ауыл шаруашылық өнімдерін сату мақсатында арнайы бөлінген орындар тізімі
Саны
Сауда жүргізу мерзімі
1

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 11 августа 2016 года № 1029. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 августа 2016 года № 3592
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 2) и 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории города Атырау согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Айтбаева А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шапкенов С.
CОГЛАСОВАНО:
Начальник службы Местной полиции Атырауского городского управления внутренних дел (по согласованию)
Бигамбаев Е.
"11" августа 2016 г.
Руководитель государственного республиканского учреждения "Атырауское городское управление по защите прав потребителей" (по согласованию)
Мусагалиев Т.
"11" августа 2016 г.
Приложение к постановлению акимата города Атырау от "11" августа 2016 года № 1029
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории города Атырау
№ п/н
Специально отведенные места для продажи местных сельхоз товаропроизводителей
Количество
Дата проведения торговли
1