Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Жұмыскер ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № 61 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 шілдеде № 3558 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Жұмыскер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Өркен шағын ауданындағы № 30 көшеге "Қабижан Ғаббасовтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жұмыскер ауылдық округі әкімі орынбасарының уақытша міндетін атқарушы Г. Ергалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жұмыскер ауылдық округінің әкімі Қ. Хабиев

О присвоении наименования улице
Решение акима Жумыскерского сельского округа города Атырау Атырауской области от 7 июля 2016 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июля 2016 года № 3558
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Жумыскерского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 30 в микрорайоне Оркен, Жумыскерского сельского округа, города Атырау наименование "Кабижана Габбасова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на временно исполняющего обязанности заместителя акима Жумыскерского сельского округа – Ергалиевой Г.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жумыскерского сельского округа Хабиев К.