Аудандық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 165 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 мамырда № 3531 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабын, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18 бабының 4) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық мүліктер жекешелендірілсін.
2. "Жылыой ауданы экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж. Дюсупова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының қосымшасында көрсетілген мүліктердің жекешелендірілуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны жүзеге асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмінің міндетін атқарушы Ж. Ахметов
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы "20" сәуірдегі № 165 қаулысына қосымша
Жекешелендірілетін аудандық коммуналдық мүліктер
Мүліктердің атауы
Мекен-жайы
Теңгерім ұстаушы
1
Шағын орталық ғимараты
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жем ауылдық округі, Тұрғызба ауылы
"№ 4 М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі
2
Қызметтік автокөлік Toyota Camry
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы
"Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Монша ғимараты
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылы
"Жылыой ауданы Қара Арна ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

О приватизации районного коммунального имущества
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 20 апреля 2016 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 мая 2016 года № 3531
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать районное коммунальное имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Жылыойского района" (Ж. Дюсупова) в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить приватизацию имущества, указанного в приложении настоящего постановления;
2) принять соответствующие меры по реализации данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Ж. Ахметов
Приложение к постановлению районного акимата от "20" апреля 2016 года №165
Приватизируемое районное коммунальное имущество
Наименование имуществ
Адрес
Балансодержатель
1
Здание мини центра
Атырауская область, Жылыойский район, Жемский сельский округ, село Тургызба
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени М. Ауэзова"
2
Служебная автомашина ToyotaCamry
Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары
Государственное учреждение "Аппарата акима Жылыойского района"
3
Здание бани
Атырауская область, Жылыойский район, Кара Арнинский сельский округ, село Шокпартогай
Государственное учреждение "Аппарата акима Кара Арнинского сельского округа Жылыойского района"