2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 3744 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 18-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 18-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27 362 690 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 557 662 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 431 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 98 478 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 805 028 мың теңге;
2) шығындар – 28 373 193 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 4 392 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 988 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 014 895 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 014 895 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 988 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 010 503 мың теңге.
ауылдық елді мекендерді абаттандыруға – 3 566 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 9-3; 30.06.2017 № 11-1; 29.09.2017 № 14-1 шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2017 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 50%.
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2017 жылға арналған көлемі 15 517 297 мың теңге сомасында белгіленсін.

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 8-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 января 2017 года № 3744. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 18-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2018 № 18-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2017-2019 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 362 690 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 24 557 662 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 431 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 98 478 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 805 028 тысяч тенге;
2) затраты – 28 373 193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 392 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 014 895 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 014 895 тысяч тенге:
поступление займов - 3 404 тысяч тенге;
погашение займов - 988 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 010 503 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № 9-3; 30.06.2017 № 11-1; 29.09.2017 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить на 2017 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты - 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100%;
по социальному налогу - 50%.
3. Установить на 2017 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме - 15 517 297 тысяч тенге.

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге - 2 595 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге - 1 792 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 5 997 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012-2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға – 19 937 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 30.06.2017 № 11-1; 29.09.2017 № 14-1 шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға - 1 343 076 мың теңге;
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 590 000 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға – 31 604 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 151 126 мың теңге;
білім беру мекемелерін ұcтауға – 83 417 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 3 802 мың теңге
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 30.06.2017 № 11-1; 29.09.2017 № 14-1 шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын iске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға - 3 404 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер беру көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.09.2017 № 14-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
8. 2017 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
2 595 тысяч тенге - на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
1 792 тысяч тенге - на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
5 997 тысяч тенге - на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
19 937 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30.06.2017 № 11-1; 29.09.2017 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты развития из республиканского бюджета в следующих размерах:
1 343 076 тысяч тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
590 000 тысяч тенге - на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 31 604 тысяч тенге - на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.
3 566 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов.
151 126 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
83 417 тысяч тенге – на содержание учреждений образования;
3 802 тысяч тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № 9-3; 30.06.2017 № 11-1; 29.09.2017 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 3 404 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.09.2017 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Установить на 2017 год специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. 2017 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 20 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.09.2017 № 14-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
10. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарлама тізбесі 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 20 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.09.2017 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 4.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).

12. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
VIII сессиясының төрағасы
Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат
хатшысы
М. Кенғанов
"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.09.2017 № 14-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2017 жылғы нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель VIII сессии
районного маслихата
У. Жакашев
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.09.2017 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Уточненный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

78763
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
27435
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
348327
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
220782
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32237
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
95308
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1458
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
497
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
961
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43422
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34742
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8680
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37349
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35920
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1429
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
113239
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
113239
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
14148
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13961
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
187
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45936
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34913
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1706
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9317
02
Қорғаныс
16196
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16196
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8891
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2305
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

78763
003
Капитальные расходы государственного органа
27435
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
348327
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
220782
022
Капитальные расходы государственного органа
32237
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
95308
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1458
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
497
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
961
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34742
013
Капитальные расходы государственного органа
8680
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37349
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35920
015
Капитальные расходы государственного органа
1429
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
113239
040
Развитие объектов государственных органов
113239
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
14148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
13961
003
Капитальные расходы государственного органа
187
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45936
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34913
003
Капитальные расходы государственного органа
1706
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9317
02
Оборона
16196
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16196
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8891
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2305
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

337845
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121960
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2255
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
400
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2167
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
277
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77581
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37040
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25601
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34398
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26169
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9997
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21037
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19937
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2818281
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
581245
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
233500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
347745
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1414383
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
40250
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1374133
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5527
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5527
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
600658
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
53819
058
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

337845
004
Программа занятости
121960
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2255
007
Оказание жилищной помощи
400
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2167
010
Государственная адресная социальная помощь
277
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77581
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37040
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25601
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34398
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26169
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9997
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21037
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19937
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2818281
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
581245
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
233500
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
347745
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1414383
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
40250
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1374133
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
5527
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
600658
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
53819
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

28534
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1697
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
26837
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35140
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35140
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32564
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32564
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
9758
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9758
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34502
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34502
02
Қорғаныс
10234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
04
Білім беру
5205198
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
1094932
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1094932
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3839096
003
Жалпы білім беру
3628544
006
Балаларға қосымша білім беру
210552
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
37814
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
37814
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
233356
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24382
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
171749
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

28534
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
1697
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
26837
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35140
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
35140
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32564
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32564
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
9758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
9758
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34502
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34502
02
Оборона
10234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
04
Образование
5205198
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1094932
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1094932
464
Отдел образования района (города областного значения)
3839096
003
Общеобразовательное обучение
3628544
006
Дополнительное образование для детей
210552
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
37814
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
37814
464
Отдел образования района (города областного значения)
233356
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24382
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
171749
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей