Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 71 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 3674 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 127 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 17.02.2017 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына,"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3442 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 322 766" сандары "6 364 325" сандарымен ауыстырылсын;
"3 062 833" сандары "3 190 422" сандарымен ауыстырылсын;
"5 503" сандары "4 314" сандарымен ауыстырылсын;
"8 430" сандары "11 666" сандарымен ауыстырылсын;
"3 246 000" сандары "3 157 923" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 494 874" сандары "6 536 433" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"таза бюджеттік кредиттеу" деген жолдағы "12 726" сандары "5 049" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" деген жолдағы "0" саны "7 677" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-184 834" сандары "-177 157" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "184 834" сандары "177 157" сандарымен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" деген жолдағы "0" саны "7 677" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2 тармақта:
"2 679 021" сандар "2 590 944" сандарымен ауыстырылсын;
"7 547" сандар "6 553" сандарымен ауыстырылсын;
"84 073" сандар "76 693" сандарымен ауыстырылсын;
"16 449" сандар "21 632" сандарымен ауыстырылсын;
"649 743" сандар "661 991" сандарымен ауыстырылсын;
"59 249" сандар "53 479" сандарымен ауыстырылсын;
"5 489" сандар "7 053" сандарымен ауыстырылсын;
"8 187" сандар "10 570" сандарымен ауыстырылсын;
"970 068" сандар "960 280" сандарымен ауыстырылсын;
"510 678" сандар "452 262" сандарымен ауыстырылсын;
"40 687" сандар "10 587" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 4 ноября 2016 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 ноября 2016 года № 3674. Утратило силу решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 17 февраля 2017 года № 127
Сноска. Утратило силу решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 17.02.2017 № 127.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3442, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 322 766" заменить цифрами "6 364 325";
цифры "3 062 833" заменить цифрами "3 190 422";
цифры "5 503" заменить цифрами "4 314";
цифры "8 430" заменить цифрами "11 666";
цифры "3 246 000" заменить цифрами "3 157 923";
в подпункте 2):
"6 494 874" заменить цифрами "6 536 433";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "12 726" заменить цифрами "5 049";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрами "7 677";
в подпункте 5):
цифры "-184 834" заменить цифрами "-177 157";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) цифры
"184 834" заменить цифрами "177 157";
в строке " погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "7 677";
2) в пункте 2:
цифры "2 679 021" заменить цифрами "2 590 944";
цифры "7 547" заменить цифрами "6 553";
цифры "84 073" заменить цифрами "76 693";
цифры "16 449" заменить цифрами "21 632";
цифры "649 743" заменить цифрами "661 991";
цифры "59 249" заменить цифрами "53 479";
цифры "5 489" заменить цифрами "7 053";
цифры "8 187" заменить цифрами "10 570";
цифры "970 068" заменить цифрами "960 280";
цифры "510 678" заменить цифрами "452 262";
цифры "40 687" заменить цифрами "10 587";

"414" сандар "25" сандарымен ауыстырылсын;
"6 650" сандар "6 202" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 3 830 мың теңге;".
3) 5 тармақта:
"35 348" сандар "2 800" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "414" заменить цифрами "25";
цифры "6 650" заменить цифрами "6 202";
дополнить абзацем следующего содержания:
"3 830 тысяч тенге – на увеличение государственного образовательного заказа на создание цифровой образовательной инфраструктуры;".
3) в пункте 5:
цифры "35 348" заменить цифрами "2 800".
2. Приложения 1, 2, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
6-сессиясының төрағасы
С. Шотпақов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев
Махамбет аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 4 қарашадағы № 71 шешіміне 1 қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства экономики и бюджета, финансов (Р.Турдагали).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной
6-сессии районного маслихата
С. Шотпаков
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев
Приложение 1 к решению Махамбетского районного маслихата от 4 ноября 2016 года № 71

6280
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6280
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
2801457
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
560491
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
398311
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
162180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
35026
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
35026
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10239
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
10239
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1887122
003
Жалпы білім беру
1819032
006
Балаларға қосымша білім беру
68090
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
29398
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
29398
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9444
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9444
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
269737
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14672
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2047
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
64562
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

6280
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6280
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
2801457
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
560491
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
398311
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
162180
464
Отдел образования района (города областного значения)
35026
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
35026
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10239
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
10239
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
1887122
003
Общеобразовательное обучение
1819032
006
Дополнительное образование для детей
68090
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
29398
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
29398
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9444
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9444
464
Отдел образования района (города областного значения)
269737
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14672
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района(города областного значения)
2047
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
64562
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

7566
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
160
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14715
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
164864
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
130170
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1057
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1057
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16770
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1833
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14937
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27880
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
27880
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
83904
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36758
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5460
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
47
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
795
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17183
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23483
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
178
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
559
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

7566
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
160
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14715
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
164864
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
130170
464
Отдел образования района (города областного значения)
1057
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1057
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16770
010
Государственная адресная социальная помощь
1833
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14937
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27880
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27880
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83904
004
Программа занятости
36758
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5460
007
Оказание жилищной помощи
47
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
795
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17183
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23483
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
178
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
559
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

559
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1776678
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10202
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1013
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9189
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
11000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1381
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1381
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
71270
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3500
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
61386
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
6384
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3740
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
171416
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
132070
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
39346
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

559
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1776678
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
10202
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1013
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9189
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
11000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
465
Отдел образования физкультуры и спорта (города областного значения)
1381
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1381
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
71270
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3500
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
61386
072
Строительство служебного жилища и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
6384
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3740
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
171416
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
132070
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
39346
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

918
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9496
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9496
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23752
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23752
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13495
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13495
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бадарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17833
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бадарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатт іске асыру жөніндегі қызметтер
17833
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
2269
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2269
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2269
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
1613630
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
287766
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
287766
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

918
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9496
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9496
013
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23752
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23752
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13495
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
13495
018
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17833
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
17833
003
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
2269
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2269
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2269
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1613630
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
287766
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
287766
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
850
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55042
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
39666
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
15376
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
240600
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
240600
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45984
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
26981
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
15245
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3758
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
149097
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
80129
006
Жергілікті деңгейде мәдени – демалыс жұмыстарын қолдау
80129
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4878
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
4878
011
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
072
Строительство служебного жилища и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, дострйка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
850
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55042
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
39666
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15376
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
240600
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
240600
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45984
008
Освещение улиц населенных пунктов
26981
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
15245
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3758
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
149097
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
80129
006
Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне
80129
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
4878
009
Поддержка культурно - досуговой работы
4878
011
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

7465
013
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
5000
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
770
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1695
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
34184
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
31888
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22441
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14146
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8295
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
68825
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
68825
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
68825
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56015
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6370
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6370
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
8029
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7257
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
772
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі

7465
013
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
5000
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1695
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
34184
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
2296
007
Функционирование районных (городских) библиотек
31888
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
22441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан ,развития языков и культуры
14146
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8295
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
68825
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
68825
009
Развитие теплоэнергетической системы
68825
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56015
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6370
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6370
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
8029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7257
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
772
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)

14269
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14269
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
010
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11674
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11674
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11674
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
1112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1112
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
72169
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7548
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7548
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29273
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
29273
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35348
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35348
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

14269
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14269
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11674
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11674
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11674
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1112
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
13
Прочие
72169
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7548
004
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29273
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
29273
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35348
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35348
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
85834
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
85834
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
85834
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
85834
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
051
Трансферты органам местного самоуправления

85834
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары

85834
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Администратов
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств

Махамбет аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 4 қарашадағы № 71 шешіміне 3 қосымша
Махамбет аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 шешіміне 4 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері (мың теңге)
Бағдарламалар коды
Ауылдық округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Алға
Ақжайық
Алмалы
Бақсай
Бейбарыс
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,ауыл ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

Приложение 3 к решению Махамбетского районного маслихата от 4 ноября 2016 года № 71
Приложение 4 к решению Махамбетского районного маслихата от 24декабря 2015года № 341
Размер финансирования бюджетных программаппаратов акимов сельских округов (тыс.тенге)
Код программы
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Актугай
Алга
Акжайык
Алмалы
Баксай
Бейбарыс
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа