Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 79 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 3714 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 127 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 17.02.2017 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3442 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 364 325" сандар "6 375 822" сандармен ауыстырылсын;
"3 190 422" сандар "3 318 414" сандармен ауыстырылсын;
"3 157 923" сандар "3 041 428" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 536 433" сандар "6 547 930" сандармен ауыстырылсын;
2) 2 тармақта:
"2 590 944" сандар "2 474 449" сандармен ауыстырылсын;
"661 991" сандар "660 581" сандармен ауыстырылсын;
"9 450" сандар "6 627" сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2016 года № 3714. Утратило силу решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 17 февраля 2017 года № 127
Сноска. Утратило силу решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 17.02.2017 № 127.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3442, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 364 325" заменить цифрами "6 375 822";
цифры "3 190 422" заменить цифрами "3 318 414";
цифры "3 157 923" заменить цифрами "3 041 428";
в подпункте 2):
цифры "6 536 433" заменить цифрами "6 547 930";
2) в пункте 2:
цифры "2 590 944" заменить цифрами "2 474 449";
цифры "661 991" заменить цифрами "660 581";
цифры "9 450" заменить цифрами "6 627";

"452 262" сандар "340 000" сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 7-сессиясының төрағасы
А. Сұлтанғалиева
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Мырзашев

цифры "452 262" заменить цифрами "340 000";
2. Приложения 1, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства экономики и бюджета, финансов (Р. Турдагали).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
7-сессии районного маслихата
А. Султангалиева
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев

6280
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6280
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6280
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
2913487
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
593928
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
418264
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
175664
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
33482
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
33482
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10239
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
10239
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1968059
003
Жалпы білім беру
1897925
006
Балаларға қосымша білім беру
70134
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30271
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
30271
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9444
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9444
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
268064
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15402
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2047
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
64562
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

6280
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6280
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6280
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
2913487
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
593928
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
418264
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
175664
464
Отдел образования района (города областного значения)
33482
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
33482
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10239
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
10239
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
1968059
003
Общеобразовательное обучение
1897925
006
Дополнительное образование для детей
70134
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30271
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
30271
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9444
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9444
464
Отдел образования района (города областного значения)
268064
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15402
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района(города областного значения)
2047
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
64562
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

7566
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
160
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15135
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
162041
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
130951
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1057
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1057
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16770
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1833
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14937
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28968
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
28968
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
83597
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36758
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5460
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
47
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
795
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17183
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22843
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
333
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
178
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
559
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

7566
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
160
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15135
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
162041
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
130951
464
Отдел образования района (города областного значения)
1057
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1057
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16770
010
Государственная адресная социальная помощь
1833
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14937
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28968
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28968
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83597
004
Программа занятости
36758
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5460
007
Оказание жилищной помощи
47
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
795
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17183
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22843
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
333
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
178
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
559
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

559
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1774234
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10202
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1013
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9189
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
11000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1381
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1381
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
69611
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3035
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
60192
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
6384
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3740
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
171416
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
132070
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
39346
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

559
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1774234
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
10202
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1013
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9189
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
11000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
465
Отдел образования физкультуры и спорта (города областного значения)
1381
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1381
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
69611
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3035
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
60192
072
Строительство служебного жилища и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
6384
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3740
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
171416
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
132070
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
39346
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)